The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28-12-2012
Аватара на Хермес
Хермес Хермес не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 252
Благодари: 61
Получил благодарност:
231 пъти в 73 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде щом е тръгнало за предложения и аз да дам едно макар,че то вече е дадено - отделен пакет bTV. Който иска да го гледа да си шари парите за него, които не иска - не плаща и си гледа другите канали.

От доста месеци не гледам този боклук и досега нито имам дупка на главата, нито нещо интелектуално изоставам. В програмите на Булсатком - кеф ти новинарски програми, кеф ти филмови канали ..... Не виждам да има предаване на тв каналите на bTV което да е нещо уникално по своята природа и интерес.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хермес за този полезен пост :
Leon (28-12-2012)
  #12  
Стар 28-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ей това ако направят Булсатком, Босфора ще откачат
Колко струва такова стикче? Предполагам 5-6 юро?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28-12-2012
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Каналите на BTV няма да бъдат спряни за дълго пенсионерите няма да се оставят да им липсват турските сериали и ще нададат вой и ръководството на булсата го знае това. Спре ли босфора от 39Е спират и парите от пенсиите на хилядите пенсионери към булсаткома.
Така че можете да сте спокойни BTV ще има и занапред от 39Е
Такава е държавата че тук всяко чудо е за 3 дни.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
PayNera (08-01-2013)
  #14  
Стар 28-12-2012
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

99 % от пенсионерите са абонати на бибаком и кабелните ,така че едвали ще е така
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Отговори с цитат
Стар 28-12-2012
Момчил Минков
Това съобщение е изтрито от Хиена.
  #15  
Стар 28-12-2012
роско роско не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: Антоново
Мнения: 52
Благодари: 34
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
Talking

Хмм, интересна работа, и без това нямам ХД приемник още ... може да се възползвам.

Иначе и двете идеи не са никак лоши - и с антенката, и с отделния пакет.
Ще ме изкефи от Булсат да кажат - плащаме ви 3 пъти повишението в цената на пакета, но ви отделяме в пакет програмите и ще се плаща допълнително. Ха да видим тогава какво ще правят
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

И на база на колко абонати ще плащат тези тройни цени?
Няма как да стане плащане, без да са факт пакетите в системата на оператора. А и босфорци няма да се навият.
Отговори с цитат
Стар 28-12-2012
пстойков
Това съобщение е изтрито от Хиена.
  #17  
Стар 28-12-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хермес Вижте мненията
Хайде щом е тръгнало за предложения и аз да дам едно макар,че то вече е дадено - отделен пакет bTV. Който иска да го гледа да си шари парите за него, които не иска - не плаща и си гледа другите канали.

От доста месеци не гледам този боклук и досега нито имам дупка на главата, нито нещо интелектуално изоставам. В програмите на Булсатком - кеф ти новинарски програми, кеф ти филмови канали ..... Не виждам да има предаване на тв каналите на bTV което да е нещо уникално по своята природа и интерес.
Не знам защо се правите на ударени. Ти и още 50 човека в тоя форум може да /казвате че/ не гледате бТВ, но колкото и да са манипулирани проучванията, това е най-гледания канал. Факт.
Няма оператор, който да си позволи да няма каналите от пакета на бТВ.
Също така, няма телевизия, която да си позволи да не им се излъчват каналите в голям оператор.
Ще се надлъгват седмица-две и нещата ще си дойдат на мястото.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на lazarus18 за този полезен пост
gggng (28-12-2012), user (28-12-2012)
  #18  
Стар 28-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

И да се води най-гледания, не е най-гледания. Я да сложат на първите 10 позиции научно-популярните канали и да видим рейтингите след 2 месеца
Не случайно турците от ьТВ искат каналите им да са на първите позиции. Как отчита пийпълметрията? На който канал най-много е бил включен приемникът... Аз по навик преди да си изключа ТВ си го прехвърлям на 1 позция на приемника - не защото гледам постоянно БНТ1, а просто защото имам навик като го пусна да ми е на 1 канал... Факт. Пийпълметрията както и всичко друго в тази държава е изкривено. ьТВ използват чалъми, за да лъжат рекламодателите, че са най-гледани, като се позовават на фалшиви данни. Я си спомнете как пак бяха на първо място, въпреки, че в онзи часови пояс не се излъчваха. Така че, не се напъвай. Не са най-гледаната медия, ако се преценя реално. Новините им не са новини и да не кажа, че никога не са били. Не са обективни, а винаги, ама винаги откакто ги има в нечия услуга - на този, който си плати естествено. Нямат интересно продукция, като изключим началото на Столичани в повече. Нямат никакви интересни предавания - факт. Всичко пак е изкривено през угодната призма. Да - залъгват много хора, че са обективни и представят "Всички гледни точки", но не са много тези, които им се връзват. Да не забравяме как изгубиха "Господарите" - пак с опити за цензура и т.н. и т.н.
Другото - нали щяха да съдят "Господарите", нали щяха ново предване още от септември да тръгне? Какво стана - празни приказки. Те само това могат. Сега подшишкват народа срещу Булсатком и пак заплашват, че ще спрат сигнала - ами да го спрат. Булсатком без тях може, но те без Булсатком не могат. Рекламодателите не ги интересува педерасткия и подмолен подход на ьТВ, а рекламата им да стигне до максимален брой хора и домове. Момента, в който спре сигнала, този максимален брой пада с около милион. Дали тогава ще продължат рекламите и безумните цени за секунда време?
Тогава ще ги заболи.
Само се надявам и Близу да ги отрежат, макар, че май няма да се случи. Ако и Близу ги отрежат - 6 месеца и ще закрият шоуто завинаги!

Последно редактирано от Златанов : 28-12-2012 на 12:09
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28-12-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кой според теб тогава е най-гледания канал? NG, History?
Не мисля, че изобщо има спор за това, че са най-гледани.
Не мисли, че ги защитавам или пък харесвам канала.
Всъщност след преминаването им с HD като че ли ги пускам по-често, но като цяло ме дразнят и най-вече не излъчват нищо, което да ми е интересно.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на lazarus18 за този полезен пост
gggng (28-12-2012), painkillerbg (08-01-2013)
  #20  
Стар 28-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
.
Всъщност след преминаването им с HD като че ли ги пускам по-често, но като цяло ме дразнят и най-вече не излъчват нищо, което да ми е интересно.
И това е въпрос на време,всяко чудо за 3 дни.Все пак беше първия национален канал с HD излъчване на 2-3 предавания...
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, алтернативата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.