The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > НОВИ СПЪТНИЦИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 09-02-2016
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Когато писах, че реших да не ползвам кардшеринга, не писах че е заради принципи... Имам чисто технически проблеми. Забравена от бога провинция без интернет и проблеми с GSM връзка...

Това е от опит или мнение "въобще"?
satbeams ми казва, че ми трябват 110см за 49Е. Моя опит в KU-band казва, че данните му са близки до реалните...

А flysat ми даде каналите:
Rossiya 24
Rossiya RTR
TV Centr Evropa
Telekanal Zvezda (0h)
TV3 Russia (0h)
Pyatnica! (0h)
Soyuz

Още нямам Zvezda и Pyatnica!. Бих инвестирал в конвертор само заради тях. (пък кой знае, може да пъкнат и оше канали с вермето...)


ПС: когато търсех да си купя карта на Триколор или НТВ и казах, че вече си хващам 36Е на офсет 1.00м във Врачанско не ми повярваха. Но аз наистина хващам, и то доста добре...
Инвестира се в средства за производство, а ти харчиш за съмнителни конвертори. Написах ти и от мой и от чужд опит кой е Ц- бенд конвертора, който става за около 30 кинта. Останалото е кенеф. Продава го бургаска фирма. За "размерите" необходими за 49 Е също ти процитирах опит. Не питай Старила,а Патило. Когато изкараш 49 Е със 110 офсетка се снимай заедно с нея и я постни. Да гледаш с модул и карта не ти трябва интернет, а електричество , за да работи системата))))))) И едни кинти хвърлени за модул, карта и абонамент))))
Отбелязаните от теб програми ги има част на 13 Е, част на 54.9Е , орязани международни версии, плява и талаш. Гледаемите програми са на 36 Е и се ловят със 120 офсетка, поне всичките ХД-та на Триколор. Това дето се стремиш да направиш е нещо средно между неразбиране и стрелба по врабчета с пушка за слонове. Вместо да харчиш пари да тенекии, съмнителни Ц-бенд конвертори и Кауза Пердута, по-добре си вземи нормален модул с карта и си гледкай, за радост на семейството))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 09-02-2016 на 19:18
Отговори с цитат
  #102  
Стар 09-02-2016
Аватара на avtosat
avtosat avtosat не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 688
Благодари: 318
Получил благодарност:
215 пъти в 103 поста
Сваляния: 218
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
между другото там има един хубав канал ТВ100 именно заради него преди8-9години сложих C-band и излизаше с пулсации , но сега си е на KU
Може ли да дадете параметри на този канал че нещо не го намирам нито в листата с каналите в приемниците ми , нито в лингсат и кингофсат
__________________
Duo4K/Duo4Kse/SF8008 1x180 Ku (30w-96.5e) | 1x150 (30w-85e) | 1x120 (46e+45e/42е/39е/36е/31,5е) | 1x120 (33е/28,5е/26e/23,5е) | 1xTD110 (1.9e/0,8w/4w+5w) | 1x100 (19,2е/16е/13е/9e) | 1x90 80e | 1x60 39e| 1x60 19.2e | 1x80 (30w)
Отговори с цитат
  #103  
Стар 09-02-2016
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сигурно е 100ТВ който е https://ru.wikipedia.org/wiki/100%D0%A2%D0%92 или ТВ1000.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Васил за този полезен пост :
avtosat (09-02-2016)
  #104  
Стар 09-02-2016
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Когато писах, че реших да не ползвам кардшеринга, не писах че е заради принципи... Имам чисто технически проблеми. Забравена от бога провинция без интернет и проблеми с GSM връзка...

Това е от опит или мнение "въобще"?
satbeams ми казва, че ми трябват 110см за 49Е. Моя опит в KU-band казва, че данните му са близки до реалните...

А flysat ми даде каналите:
Rossiya 24
Rossiya RTR
TV Centr Evropa
Telekanal Zvezda (0h)
TV3 Russia (0h)
Pyatnica! (0h)
Soyuz

Още нямам Zvezda и Pyatnica!....
Да се включа и аз.Братушка,първо адмирации относно факта,че държиш на Телеканал Звезда!!Изброените от теб канали ги има на 75 Е,не видях някъде да си пробвал тоа спътник,каналите са свободни на Ку Банд.По моя опит ти предлагам с малко по-голяма антена да го мъчиш него,както и 13 Е,споменаха ти за него...Двата спътника са идеална алтернатива за свободни канали т.е не ти трябва нет,което ти е и проблем,де....Мое мнение
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат
  #105  
Стар 09-02-2016
gandipg gandipg не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 341
Благодари: 88
Получил благодарност:
75 пъти в 45 поста
Сваляния: 105
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Когато писах, че реших да не ползвам кардшеринга, не писах че е заради принципи... Имам чисто технически проблеми. Забравена от бога провинция без интернет и проблеми с GSM връзка...
Мисля че имaше вaриянт зa кaрдшер.. от сaтелитa и с DM500S кaто сървър, нaй вече зa руските от 36E

Sent from my LG-E610 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #106  
Стар 09-02-2016
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Да се включа и аз.Братушка,първо адмирации относно факта,че държиш на Телеканал Звезда!!Изброените от теб канали ги има на 75 Е,не видях някъде да си пробвал тоа спътник,каналите са свободни на Ку Банд.По моя опит ти предлагам с малко по-голяма антена да го мъчиш него,както и 13 Е,споменаха ти за него...Двата спътника са идеална алтернатива за свободни канали т.е не ти трябва нет,което ти е и проблем,де....Мое мнение
Иване, пак го тикаш към плявата и талаша ))))))))))) Няма безплатно и Качествено..нали осъзнаваш? Вади едни кинти, купува модул с карта ,или вади едни по-малки кинти и си гледа НТВ от Заргата. а смехориите с 10 чинии , за международните версии на каналите е смешен!!!! Звезда и Носталгия са весели каналчета за стари съветски филми, нищо повече....С много размазана картина

P.S. Мерак се гаси с кинти, а Вселената и Човешката Глупост са безкрайните. Първото може и да се оспорва))))
И въобще не му пълни на момчето главата с глупости, след като и сам не осъзнаваш за какво иде реч. Да опъва 2 метра платно да гони на 75Е два канала с качество Мазньоч дето утре я ги има ,а ги няма....Несериозно)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 09-02-2016 на 23:07
Отговори с цитат
  #107  
Стар 09-02-2016
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gandipg Вижте мненията
Мисля че имaше вaриянт зa кaрдшер.. от сaтелитa и с DM500S кaто сървър, нaй вече зa руските от 36E

Sent from my LG-E610 using Tapatalk
Има да! Това е варианта за братушката. Без интернет.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #108  
Стар 09-02-2016
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране 60E

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Благодаря, ще го пробвам.
Свободно и Кuban RTV 11490V/5788
Интересни кодирани 40 програми на 11555H, 11595H/30000 (Cannel 01-40)
Относно 100 ТV - да, гледаше се на 10972V и беше заменен както писах по-горе с Life 78 (излиза ми като Scorpus-Net-Tech):











__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 09-02-2016 на 23:18
Отговори с цитат
  #109  
Стар 09-02-2016
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Иване, пак го тикаш към плявата и талаша ))))))))))) Няма безплатно и Качествено..нали осъзнаваш? Вади едни кинти, купува модул с карта ,или вади едни по-малки кинти и си гледа НТВ от Заргата. а смехориите с 10 чинии , за международните версии на каналите е смешен!!!! Звезда и Носталгия са весели каналчета за стари съветски филми, нищо повече....С много размазана картина

P.S. Мерак се гаси с кинти, а Вселената и Човешката Глупост са безкрайните. Първото може и да се оспорва))))
И въобще не му пълни на момчето главата с глупости, след като и сам не осъзнаваш за какво иде реч. Ще опъва 2 метра платно да гони на 75Е два канала с качество Мазньоч дето утре я ги има ,а ги няма.
Донякъде си прав! Аз и затова винаги завършвам с"Мое мнение" никой не ангажирам с него.Тука при колегата тънкия момент е на каква тематика иска да са каналите...Ако говорим за новини,пропаганда,филми (от едно време) и всичко свързано с СССР и свободните ще му стигнат.Виж,ако говорим за мачове спорт и прочие и прочие,да съгласен съм с тебе и възможностите които му даваш.Пак мое мнение!Поздрави
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат
  #110  
Стар 09-02-2016
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Донякъде си прав! Аз и затова винаги завършвам с"Мое мнение" никой не ангажирам с него.Тука при колегата тънкия момент е на каква тематика иска да са каналите...Ако говорим за новини,пропаганда,филми (от едно време) и всичко свързано с СССР и свободните ще му стигнат.Виж,ако говорим за мачове спорт и прочие и прочие,да съгласен съм с тебе и възможностите които му даваш.Пак мое мнение!Поздрави
Не "ДОНЯКЪДЕ", а съм ПРАВ )))Говорим за Постоянство на излъчването, Качество на картинката и Оптимизация на решението ,а не за тематика на каналите. Вкусове у всеки различни, което е и правилно. Именно за Пропаганда, Минало, и всичко свързано със СССР ,свободните "Мазньочи" не стават. Мъка за окото и Предизвикателство към интелекта им е съдържанието. Затова решението не е "10 чинии и 30 конвертора" и скритото българско удовлетворение от дребната аванта, а 36Е с един кръгов конвертор, една чиния и финансово достъпно решение. )))) Поне на теб съм озвучавал цените за гледане на руски телевизии от 36 Е))))))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
40e, expressam7, АМ7, експрес


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Експрес-АМ4 пада в неделя или понеделник Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-03-2012 12:32
С Еконт Експрес стоки от САЩ palermo Дъра-Бъра 13 08-12-2011 09:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.