The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 17-01-2013
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
Ти да видя случайно да се жалвам на някой? Темата е за изказване на мнение по въпроса, не за жалване. И не знам защо реши, че съм "платен драскач". Плащат ми за други неща, които не включват писане във форуми (не че в момента не пиша от офиса де ).
Стига с това изказване на мнения. Откакто булсата (и още едно събитие) показа среден пръст на ьтв, тук стана ебати цирка. Хайде, моля ви се! Подсказах ви къде да си споделяте мненията. Тук никой, от редовните потребители, не го интересува дали ще гледаш ьтв и неговите производни. Защото по един или друг начин успяваме да гледам качествени телевизионни канали, а не псевдо такива.
  #102  
Стар 17-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
Сложих си антена, но с нея не хващам всички канали на bTV.
Още не съм си прекратил договора, защото изчаквам да видя дали няма да се разберат в крайна сметка. И защото не искам да ми дупчат апартамента и да ми прекарват нови кабели. Ако обаче скоро не се реши въпроса и това ще стане.
Надявам се да съм ти отговорил на въпросите и да разбереш, че не всичко е толкова просто, колкото си го представяш.
...
Да ти е минавало през ум, че кабелите остават същите? Дори антената ако обърнеш към 45Е и само приемник се сменя.
  #103  
Стар 17-01-2013
каменниколов каменниколов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 78
Благодари: 27
Получил благодарност:
30 пъти в 20 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Да ти е минавало през ум, че кабелите остават същите? Дори антената ако обърнеш към 45Е и само приемник се сменя.
За съжаление това, което Vivacom имат качено на сателит не ме устройва като брой и подбор на програмите. За момента май се насочвам към TV-NET или Blizoo. Ако ще е Vivacom трябва да е по оптиката, че там има повече канали. Иначе благодаря ти за предложението, идеята е ценна.

Цитирай:
Тук никой, от редовните потребители, не го интересува дали ще гледаш ьтв и неговите производни. Защото по един или друг начин успяваме да гледам качествени телевизионни канали, а не псевдо такива.
Съжалявам, не знаех, че това е частен форум само за редовните ви потребители. Няма да ви притеснявам повече с постовете си.

Цитирай:
ал джазира дава всички мачове от ШЛ, та се чудя къде точно е проблема?!?!?!
От любопитство - спортните канали на Ал джазира безплатни ли са и какво и за колко пари оборудване (като минимум) ще ми трябва за да мога да ги гледам?
  #104  
Стар 17-01-2013
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
От любопитство - спортните канали на Ал джазира безплатни ли са и какво и за колко пари оборудване (като минимум) ще ми трябва за да мога да ги гледам?
Всяка квартална кабеларка ги има и още дузина други канали дето няма да ги видиш никога при булсат и виваком.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Досев за този полезен пост :
Гепарда7472 (17-01-2013)
  #105  
Стар 17-01-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
За съжаление това, което Vivacom имат качено на сателит не ме устройва като брой и подбор на програмите. За момента май се насочвам към TV-NET или Blizoo. Ако ще е Vivacom трябва да е по оптиката, че там има повече канали. Иначе благодаря ти за предложението, идеята е ценна.


Съжалявам, не знаех, че това е частен форум само за редовните ви потребители. Няма да ви притеснявам повече с постовете си.


От любопитство - спортните канали на Ал джазира безплатни ли са и какво и за колко пари оборудване (като минимум) ще ми трябва за да мога да ги гледам?
Нещо не си разбрал явно в какъв форум си. Форумът не е частен, защото ако беше ти нямаше дори да имаш възможноста да го четеш. Щеше да е на една шепа хора. Форума е общодостъпен и си има правила. Форумът е с безплатен достъп за всички негови потребители. Да форума е на частна фирма, но е създаден с цел взаимопомощ. Това, че някои мнения на потребители, не ти харесват е друг въпрос, но всеки има равно право на мнение. Така че защитавай твоето.
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
Веско (17-01-2013), ТИНТИН (18-01-2013)
  #106  
Стар 17-01-2013
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от каменниколов Вижте мненията
За съжаление това, което Vivacom имат качено на сателит не ме устройва като брой и подбор на програмите. За момента май се насочвам към TV-NET или Blizoo. Ако ще е Vivacom трябва да е по оптиката, че там има повече канали. Иначе благодаря ти за предложението, идеята е ценна.
Aха, вой, ривети, ама не ви изнася при другите. Кабелът става и за кабелна, и за всички сат. оператори. Нали ьТВ беше причина за неистовия вой - врътваш паницата и вземаш приемник на Вива.
"Аз пък искам една балерина!"
  #107  
Стар 17-01-2013
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Смятайте къв рев ще е след месец,два.Тогава ще има вълна от рев и сополи!!!
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
  #108  
Стар 17-01-2013
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Смятайте къв рев ще е след месец,два.Тогава ще има вълна от рев и сополи!!!
Със сигурност, но виновни са си първосигналните зрители.
  #109  
Стар 17-01-2013
каменниколов каменниколов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 78
Благодари: 27
Получил благодарност:
30 пъти в 20 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Това, че някои мнения на потребители, не ти харесват е друг въпрос, но всеки има равно право на мнение. Така че защитавай твоето.
Ми аз това и правя. Друг е въпроса дали мнения от сорта на:
Цитирай:
Стига с това изказване на мнения.
Цитирай:
отправяйте хленчовете си на телефоните на бтв и булсатком, не тук или където и да е било другаде
са изказване на мнение или уважение на мнението на всички.
  #110  
Стар 17-01-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ние от колектива на този форум, не можем да наливаме мнения в главата на изказващите се. Всеки има право на мнение, вие също. Като не сте съгласни с нечие мнение - оборете го с цитат без обиди в следващия си пост. Модераторите и администраторите не сме арбитри във форума. Отношението между вас и другите потребители са си лично ваши отношения и никой няма право да им се меси, освен ако не противоречат на правилата на форума.
Следните потребители (3) благодарят на ivo за този полезен пост
painkillerbg (17-01-2013), register (18-01-2013), ТИНТИН (18-01-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бтв, Булсатком, клекна, пред, свали, цената


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Отново намаление в цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 10-11-2010 20:26
Милен Цветков пак без работа, и EBF го свали ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 01-10-2010 15:18
Намаляват цената на HD пакета! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 22-07-2010 09:15
БНТ свали “Полет над нощта” заради липса на водещ Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 0 08-01-2010 14:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.