The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 05-09-2010
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Конкуренцията е хубаво нещо и аз също правя всичко възможно да я насърчавам. Но когато става дума за DTH в България си мисля, че три оператора са твърде много за размера на пазар като нашия. Вярно, че не всичко на този свят е спорт, но dth операторите най-вече с това са известни и чрез това набират абонати. Пожелавам успех на Виваком, но ми се струва трудно постижим в скоро време, особено в светлината на наземната цифровизация. Това, за което искат (малко) пари и монтаж на сателитна антена, съвсем скоро ще е достъпно напълно безплатно. Да звънната на вратата ми и да искат напълно безплатно да ми сложат антена и без пари да ми е абонаментът, вероятно пак ще ги отпратя.

По-скоро очаквам разни сливания и покупко-продажби между операторите. Хитър ход на всеки от трите оператора ще е да успее да се качи на някой от спътниците на 13 или 19 изток. И трите позиции сега - 16, 39 и 45, ми се виждат доста "екзотични". Но да излъчваш от 13 или 19, където с "твоята" антена абонатите ти ще гледат още куп свободни европейски програми, е голямо предимство. И до него най-близо, почти покриващ го, е Тотал.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 05-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

И ако излъчват от 19 или 13Е мислиш ли, че таксите могат да са около 15 кинта? Масовия българин не го интересува позицията, а това колко по-малко може да плаща, за най-голямо съжаление.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 05-09-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
По-скоро очаквам разни сливания и покупко-продажби между операторите. Хитър ход на всеки от трите оператора ще е да успее да се качи на някой от спътниците на 13 или 19 изток. И трите позиции сега - 16, 39 и 45, ми се виждат доста "екзотични". Но да излъчваш от 13 или 19, където с "твоята" антена абонатите ти ще гледат още куп свободни европейски програми, е голямо предимство. И до него най-близо, почти покриващ го, е Тотал.
Аз ще съм доволен и на 1W или 4Е, защото и там има какво да се гледа. На 1W каналите на Тор с екстра качество, HD-та от Canal Digital, както и голям избор от симулкрипт с 3 оператора от CEE (UPC, Focus Sat и Digi TV). 4Е не е чак толкова богата на канали, но и там не липсват интересни такива.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 05-09-2010
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм отчитал финансовите параметри на излъчване от 13 или 19. Що се отнася до 5 изток или 1 запад, аз все пак имах предвид, че на 13 и 19 има много некодирани канали, а на 5 изток и 1 запад - обикновените зрители нищо няма да могат да гледат. То сега необикновените, като нас, пак гледат (почти) всичко, което поискат.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 05-09-2010
Dreyller Dreyller не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 97
Благодари: 47
Получил благодарност:
10 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Не съм отчитал финансовите параметри на излъчване от 13 или 19. Що се отнася до 5 изток или 1 запад, аз все пак имах предвид, че на 13 и 19 има много некодирани канали, а на 5 изток и 1 запад - обикновените зрители нищо няма да могат да гледат. То сега необикновените, като нас, пак гледат (почти) всичко, което поискат.
И аз ги търся често сателитите, но ако някой оператор направи пакет на 13Е или 19Е доста солени такси ще трябва да иска. Впрочем не съм се заинтересувал, по каква причина UPC се изнася от Астра 19Е на Тор 1W ? Не е ли пак финансова ?
Отговори с цитат
  #96  
Стар 05-09-2010
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Angry

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
И ако излъчват от 19 или 13Е мислиш ли, че таксите могат да са около 15 кинта? Масовия българин не го интересува позицията, а това колко по-малко може да плаща, за най-голямо съжаление.

Да, но колкото по-малко плаща, толкова по-малко гледа. А от това са губещи тези, които искат да си плащат, за да гледат повече. Лошото е, че за такива операторчета приоритет са тези, които не могат да плащат, а от там- развитие на кукуво лято.
Отговори с цитат
  #97  
Стар 05-09-2010
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Стига с тоя Булсат, че ми надухте главата.
Всеки има право на избор и мнение.
Истината е, че ВИВАКОМ имат ресурса да направят каквото си поискат.
Не са си навили на пръста, не са постигнали целта си, което ще е много лошо за нас потребителите.
Както се вижда не дават гласност по никакъв начин, няма реклами, няма чудо-защо ли?
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 05-09-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Както се вижда не дават гласност по никакъв начин, няма реклами, няма чудо-защо ли?
Веднага ще ти кажа защо.
Тази телевизия едва ли им е приоритет. С нея по-скоро си пълнят портфолиото с услуги. Защото ако тук решат да вливат много пари, то накрая от няколко стола ще седнат на един по-голям и надървен

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Истината е, че ВИВАКОМ имат ресурса да направят каквото си поискат.
А дали така мислят акционерите?

Последно редактирано от Цец0 : 05-09-2010 на 12:03
Отговори с цитат
  #99  
Стар 05-09-2010
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Прав си, така е.
Хитряги са те от класа, спокойно могат да си позволят загуба от една услуга за сметка на друга.Странни птици са виваком, винаги вървят против логичното, което е добре на този етап.

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията

А дали така мислят акционерите?
Нито ти нито аз можем да кажем, защото не сме акционери на компанията, поне не аз де.Времето ще покаже, каквото и да стане от нас нищо абсолютно не зависи.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.

Последно редактирано от Хиена : 05-09-2010 на 12:11
Отговори с цитат
  #100  
Стар 05-09-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Но да излъчваш от 13 или 19, където с "твоята" антена абонатите ти ще гледат още куп свободни европейски програми, е голямо предимство.
Затова позицията на TOTAL се нарича стратегическа. Защото с моноблок от 30 лв. (а ако се предлага и от оператора вероятно ще е още по-евтин), обикновения потребител може да избере кой съседен спътник да гледа - 13Е или 19Е.
Жалко наистина, че орбиталните позиции на Булсат и Vivacom са толкова надалеку, но с тази джаджа от долната картинка спокойно може да се приемат едновременно 39Е и 42Е или 45Е и 42Е, ако турците са интересни на някой.



http://www.satshop.bg/product.php?id_product=176
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dth, виваком, на, обсъждане, Оператор, старт, Тв, трети


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Vivacom на 45Е - обсъждане Dreyller Български програми на останалите спътници 101 29-01-2011 13:36
Трети сезон на „Бойна звезда: Галактика” по bTV от 10 януари ТИНТИН ФИЛМИ 1 10-01-2011 17:03
Intelsat 12 at 45.0°E обсъждане за сателита freesat Кошче 4 02-12-2010 15:40
Две трети от японците отказват да преминат на 3D-телевизори Джак Дъра-Бъра 3 06-07-2010 17:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.