The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини

Notices

Новини Новини за нови програми честоти спътници и др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-01-2022
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Радо1948 Вижте мненията
Кабелните са друга бира, но ето аз имам пример с мен.
Преди години живеех в щатите и си плащах за Netflix и HBO, тогава нямаше други платформи и всичко ми идваше $12-14!
Сега положението е Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Hulu, Disney+, Apple+ и отиваш на $40-50!

Това зависи изцяло от потребностите. Аз плащам Apple TV+ и HBO GO, и ще се абонирам за Disney+ тъй като има интересни за мен неща.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29-01-2022
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледа ми се Arhive81 - плащам на Нетфликс, гледа ми се And just like that - плащам на ХБО ГО, гледа ми се Desperate Housewives - плащам на Prime Video, гледа ми се The Morning Show - AppleTV+
Като добавим поскъпналия ток, олиото за 5лв, и да не изброявам останалите при заплата, която не доближава европейската минимална - какво против Замунда имаме?
__________________
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30-01-2022
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За всеки потребностите са различни и има смисъл да плаща различни неща. Аз лично осъзнах, че кабелна тв не гледам /спорт не гледам/ и след като година и повече я плащах без да я ползвам си оставих само интернета. За сметка на това 70 процента от гледането ми на телевизия вечер и уикенда е Netflix /30 процента е YOUTUBE/ и за мен си струва плащането му. HBO MAX и Disney plus са хубави услуги, но ти буквално нямаш физическото време да изгледаш всичко, така че няма смисъл да се абонираш за всичките услуги едновременно и да ги плащаш. Трябва само това да правиш и пак няма да успееш, защото те ежедневно добавят нови и нови интересни неща.

Последно редактирано от bojko84 : 30-01-2022 на 10:55
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-02-2022
сексолог сексолог не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2021
Мнения: 22
Благодари: 5
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Надявам се да е така, тъй като е много трудно да се гледат филми без субтитри. Говоря английски, ама все пак е трудно.

Отговори с цитат
  #15  
Стар 17-02-2022
sasho1bs sasho1bs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 286
Благодари: 63
Получил благодарност:
36 пъти в 28 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм за замунда, и най вече за това че имах нетфликс и хбо го, и филмите и сериалите в замунда бяха с по добро качество.Да не говорим че хбо е стерео.Еми няма смисъл да плащам след ,като получавам по добро качество от замунда, и на всичко отгоре получавам всички филми и сериали
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18-02-2022
timothy timothy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 36
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasho1bs Вижте мненията
Аз съм за замунда, и най вече за това че имах нетфликс и хбо го, и филмите и сериалите в замунда бяха с по добро качество.Да не говорим че хбо е стерео.Еми няма смисъл да плащам след ,като получавам по добро качество от замунда, и на всичко отгоре получавам всички филми и сериали
Е, има смисъл да плащаш, за да не нарушаваш закона и да уважаваш труда на продуценти, актьори и т.н. Но в крайна сметка всеки сам си "преценя"
Иначе Нетфликс е с перфектно качество, ХБО е зле, но като им тръгне новата услуга, може и да се подобри. Ще видим Дисни какво ще пусне тук, малко ме съмнява да има субтитри/дублаж на български..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18-02-2022
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да твърдиш, че Замунда ти дава същото преживяване като Нетфликс, че и да се хвалиш че теглиш е смешно. Самото презентиране на заглавията; персонални предложения към теб на база досегашните ти гледания; винаги гледаш в най-доброто качество без да губиш време да сравняваш отделни торенти; никакви глупави реклами, които да те бомбардират всеки път като влезеш в сайта. Да не говорим, че в Замунда се качват само най-комерсиалните им шоута и филми, а не всички... всеки сам си преценя.

HBO max имат само 11 заглавия в 4k в Испания. Едва ли в БГ ще е различно.

Последно редактирано от bojko84 : 18-02-2022 на 10:37
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bojko84 за този полезен пост :
Калито (18-02-2022)
  #18  
Стар 18-02-2022
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от timothy Вижте мненията
Е, има смисъл да плащаш, за да не нарушаваш закона и да уважаваш труда на продуценти, актьори и т.н. Но в крайна сметка всеки сам си "преценя"
Иначе Нетфликс е с перфектно качество, ХБО е зле, но като им тръгне новата услуга, може и да се подобри. Ще видим Дисни какво ще пусне тук, малко ме съмнява да има субтитри/дублаж на български..

Според информацията всичко ще бъде локализирано на български.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18-02-2022
Аватара на Калито
Калито Калито е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 1,539
Благодари: 426
Получил благодарност:
521 пъти в 358 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasho1bs Вижте мненията
Аз съм за замунда, и най вече за това че имах нетфликс и хбо го, и филмите и сериалите в замунда бяха с по добро качество.Да не говорим че хбо е стерео.Еми няма смисъл да плащам след ,като получавам по добро качество от замунда, и на всичко отгоре получавам всички филми и сериали
Скоро ще ви секнат крадливата Замундичка.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Калито за този полезен пост :
notwist (18-02-2022)
  #20  
Стар 18-02-2022
djidjibidji djidjibidji не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2021
Мнения: 185
Благодари: 0
Получил благодарност:
47 пъти в 33 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да бе вервай си. Те от сто години я секват, а пък те станаха две. Най-много да станат 3. Иначе аз за това чудо на дисни и другите тъпотии и стотинка нема да дам.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
disney, БЪЛГАРИЯ, лятото, през, Стрийминг, тръгва, Услугата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Лятото на мистериите продължава по HISTORY през август Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 12-07-2021 16:31
Стрийминг на сателитна ТВ, през VPN, IPTV, как? Бобси IPTV (Internet Protocol Television) 9 08-12-2016 10:11
Данчев: Митко напуска Юнайтед през лятото dsc СПОРТ 8 18-03-2012 23:18
Disney Channel България тръгва на 19 септември 2009 г. ТИНТИН Новини 0 04-08-2009 11:27
Наричана още 5-и сезон тръгва по AXN България ТИНТИН ФИЛМИ 0 12-07-2009 21:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.