The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #891  
Стар 14-10-2018
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,891
Благодари: 1,010
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като гледам пък за 4 години какво се е променило при андро-телефоните .Може би мега хипер якият хардуер без който системата би забивала като Windows Ползвайте си ги със здраве и си мислете ,че милионите продажби са на облъчени . Догодина и $2000 да са пак ще се продават - ФАКТ . За нормалните (облъчени) хора това са си нормални пари .... аман от Бг мрънкалници и капацитети . Затова държавата е на тоя хал . Щото сме най големите всезнайковци ....... ама все по форумите . И не е зле да преименувате темата на " АЗ МРАЗЯ Apple " !
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на AGT за този полезен пост
bu12tras (14-10-2018), Cool_Breeze (14-10-2018), БигБосс (14-10-2018)
  #892  
Стар 14-10-2018
БигБосс БигБосс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те повечето нормални пишещи братя съфорумци ги баннаха админите , защото се опитваха да им обяснят, на андроидните ползватели, че е хубаво да има повече платформи, защото откакто изчезна ВинМобайл, цените хвръкнаха, ама конете с капаци си знаят тяхното.
Отговори с цитат
  #893  
Стар 14-10-2018
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Като гледам пък за 4 години какво се е променило при андро-телефоните .Може би мега хипер якият хардуер без който системата би забивала като Windows Ползвайте си ги със здраве и си мислете ,че милионите продажби са на облъчени . Догодина и $2000 да са пак ще се продават - ФАКТ . За нормалните (облъчени) хора това са си нормални пари .... аман от Бг мрънкалници и капацитети . Затова държавата е на тоя хал . Щото сме най големите всезнайковци ....... ама все по форумите . И не е зле да преименувате темата на " АЗ МРАЗЯ Apple " !
Май за пореден път четеш написаното, както дявола чете евангелието Тук не се коментира какво се е променило или не при Андроид. Тук се коментира култа и снобарщината към бранда Епъл... И като цяло изобщо не ме интересува кой как ще си дава парите. Всеки си ги е изкаръл по един или друг начин и има право да си хи харчи както сам прецени... Ама като не знаеш какво друго да напишеш, то е нормално отговора ти да прелива от клишета... И пак не разбрах с какво сме набутани? С това, че ползвателите на Андроид нямат алтернатива? С това, че в момента телефоните с топ хардуер /изключвам изобщо бангиите от ниския и среден клас/ варират от 600 до 2000лв /това е отговор и на безумното мнение на стар новопрофилец с глупостта му, че след фактическата смърт на Win Mobile били скочили цените / С това, че почти всяко приложение има безплатна версия, а ако ти върши работа може да си го купиш и да елиминираш рекламите /дори изключвам кракнатите/, докато при Епъл не е баш точно така. С това, че ни ограничават с безумно скъпи сервизи, ако не дай си боже се наложи следгаранционна подръжка. А ако в крайна сметка ти мразиш нещо, то от себе си не генерализирай. Честно казано ме боли половия член за Епъл... Просто лично на мен са ми смешни голяма част от сектантите, които все още продължават да скачат като недоклатени стари моми в момента, в който се нападне тази компания, сякаш са акционери в нея, въпреки, че ясно се вижда как откакто основателя и вече го няма тя буквално се ебава с клиентите си. И докато има такива лично аз всеки път ще се включвам с кеф, за да се ебавам с тях.....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
Wanderer (15-10-2018)
  #894  
Стар 14-10-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Наздраве 🍺






Я кажи как дърпаш програми от app store без апъл айди и парола?

Мерси , но съм малко настинал и ще отложа наздравето , но на всички без такива проблеми наздраве и от мен и специално за празнуващите Петковден

На въпроса ти отговарям подробно - за да стигнеш до app store ти трябва apple id . А за да получиш apple id не си длъжен да ползваш мейл от icloud . Може с почти всякакъв , пиша почти , защото е ясно , че не съм пробвал хиляди . Тоест регистрацията става както е нормално , примерно за форум или социална мрежа .

Мога ли да достъпя google play без gmail ? Но гугъл ми искат мейла и паролата за мейла и задължително да е gmail !!!

И точно в това е разликата - apple не ти ползват пощата заедно с паролата за да ползваш store-то , а гугъл директно си искат да си им кажеш всичко от началото до края . И дори да си забравя паролата за apple id нещата стават значително по-лесно при факта , че имаш независима от тях поща на която да получа нова , но ако си загубя гугъл-а какво правя - къде ми пращат следващата стъпка за ресет на паролата , ако съм сменил номера на мобилния и не съм се сетил да го регистрирам при тях , а нямам други гугъл устройства с ъкаунта който естествено съм създал защото не желая да имат достъп до тази поща която наистина ползвам , поне аз не съм им казал насила коя е тя . А уж гугъл са системата даваща по-голяма свобода .

За теглене на приложенията от някакви непроверени сайтове , а не от официалния - сериозно ли ме съветвате това ? Нали уж трябваше да е лесно ?



Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
3. Абсолютно, дори и скромните марки се грижат за клиентите си.

Ето ти пример кой и как се грижи за клиентите си .

5S и iPad mini 2 излизат на пазара в края на 2013 и все още получават всякакви ъпдейти дори и последната ios .

Lenovo tab 2 a8-50 e на пазара от март 2015 и в началото на 2016 понеже ми трябваше нещо андроидно за служебни тестове , взех 3 броя . Последния им ъпдейт е от началото на 2017 , останаха си с андроид 5 - тоест 2 години и сбогом . На кого да пиша защо не минаха към по-висока версия на ос или защо нямат ъпдейти за сигурността ? На леново или на гугъл ? Супер се грижат за клиентите си . Все пак са Lenovo , не е скромна марка
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (14-10-2018), Wanderer (15-10-2018)
  #895  
Стар 14-10-2018
yavor1 yavor1 не е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Мога ли да достъпя google play без gmail ? Но гугъл ми искат мейла и паролата за мейла и задължително да е gmail !!!

И точно в това е разликата - apple не ти ползват пощата заедно с паролата за да ползваш store-то , а гугъл директно си искат да си им кажеш всичко от началото до края . И дори да си забравя паролата за apple id нещата стават значително по-лесно при факта , че имаш независима от тях поща на която да получа нова , но ако си загубя гугъл-а какво правя - къде ми пращат следващата стъпка за ресет на паролата , ако съм сменил номера на мобилния и не съм се сетил да го регистрирам при тях , а нямам други гугъл устройства с ъкаунта който естествено съм създал защото не желая да имат достъп до тази поща която наистина ползвам , поне аз не съм им казал насила коя е тя . А уж гугъл са системата даваща по-голяма свобода .

За теглене на приложенията от някакви непроверени сайтове , а не от официалния - сериозно ли ме съветвате това ? Нали уж трябваше да е лесно ?
Гледам с интерес полемиката, но наистина има големи издънки от страна на защитниците на отхапаната кифла
Дори и неофициалните сайтове са забранени за някои, но това си е свобода да избираш дали да платиш, без да пробваш някое приложение, или да платиш и да не ти върши рабатата, за която....
Не всичко е пари приятели



Това си го усмука от пръстите

Кой нормален човек ползва gmail за друго, освен за регване
Естествено, при забравена парола ще получиш указания на пощата, която си дал за което и на която получаваш съобщения, ако някой,може и ти, ти е влязъл в профила чрез gmail-а!
Отговори с цитат
  #896  
Стар 14-10-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Гледам с интерес полемиката, но наистина има големи издънки от страна на защитниците на отхапаната кифла
Дори и неофициалните сайтове са забранени за някои, но това си е свобода да избираш дали да платиш, без да пробваш някое приложение, или да платиш и да не ти върши рабатата, за която....
Не всичко е пари приятели



Това си го усмука от пръстите

Кой нормален човек ползва gmail за друго, освен за регване
Естествено, при забравена парола ще получиш указания на пощата, която си дал за което и на която получаваш съобщения, ако някой,може и ти, ти е влязъл в профила чрез gmail-а!

Добре следиш , ама чети какво съм написал и прецени дали съм нормален - Създал съм gmail account само заради андроид таблета , точно защото не желая да им давам пароли или каквото и да е друго . Какво ме топли , че щели да ми пратят на някаква друга поща кой , кога и от какво устройство е влязъл в гугълския мейл , с който се идентифицира устройството ти . Това само по себе си с нищо не помага - просто знаеш , че си пробит , но гугъл са създали основата за това

Голямо благодаря на гугъл , за тази тъпня .

Не съм аз човека да давам акъл , но освен за андроидната гугълщина не се сещам другаде да се прави регистриране с мейла и паролата ти за същия мейл ? Това ли се счита за нормално ? Според мен точно това е супер ненормално . Егати сигурността . И това се слага примерно на разни часовници с които да си наблюдаваш детето дали се е отдалечило от площадката пред блока . Естествено , че посочваш и твоя профил за да получаваш тази информация , за който пак си им дал паролата . Ужас .Дали колко време им е отнело да го измислят ? Това е по-зле и от Параграф 22 !!!!

Как никой не се сети - банки , държавни институции , е-магазини , социални мрежи , оператори на лични данни ?

Преди ден писах , че андроидите предлагат 30% от това което предлага ios . Разубедихте ме за което сърдечно благодаря
Отговори с цитат
  #897  
Стар 14-10-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,936
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране




Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Не съм аз човека да давам акъл , но освен за андроидната гугълщина не се сещам другаде да се прави регистриране с мейла и паролата ти за същия мейл ? Това ли се счита за нормално ? Според мен точно това е супер ненормално . Егати сигурността . И това се слага примерно на разни часовници с които да си наблюдаваш детето дали се е отдалечило от площадката пред блока . Естествено , че посочваш и твоя профил за да получаваш тази информация , за който пак си им дал паролата . Ужас .Дали колко време им е отнело да го измислят ?
Като си прост е за цял живот, нали има потвърждения в две стъпки?
А на детето правиш отделен прифил, който да контролираш. Има си ги опциите в гмаил, просто главата не трябва да ти е завряна в задника.
Отговори с цитат
  #898  
Стар 14-10-2018
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията




Като си прост е за цял живот, нали има потвърждения в две стъпки?
А на детето правиш отделен прифил, който да контролираш. Има си ги опциите в гмаил, просто главата не трябва да ти е завряна в задника.
чекаме царя😋

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #899  
Стар 14-10-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията

Като си прост е за цял живот, нали има потвърждения в две стъпки?
А на детето правиш отделен прифил, който да контролираш. Има си ги опциите в гмаил, просто главата не трябва да ти е завряна в задника.

И хиляда профила да се направят , все тая . А след това както и да ги навържеш профилите за да получаваш известия , има само едно условие за да ги ползваш - да си въведеш мейла /задължително gmail / заедно с паролата за същия . Все в един момент ще се наложи да се стигне да това устройство за което аз не желая да е толкова елементарно регистрирано . Профила и паролата за него не трябва да са едно и също с мейла и паролата за него . Учудващо е , че изобщо се коментира такова гениално решение .
Отговори с цитат
  #900  
Стар 14-10-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,936
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Момче ти явно наистина не вдяваш за какво служи двойното потвържение?
Би ли споделил кое му е разлиното на епъл id?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 24 (8 членове и 16 гости)
bu12tras, marto, TPOTOAP, vanko23, бачора, ГДС11, фото, ХоХо
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.