The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #451  
Стар 23-04-2019
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Бобка, ако искаш хубава картина на нова тв, ще ти трябва хубав телевизор. XE 80 си е цепеница отвсякъде и няма как да я получиш от него. Трябва ти 100 херцов панел и добър софтуер за обработка на картината, който не се предлага при ниските и средни класове телевизори. На Сони се купува само високия клас, поради причините, които вече споменах. Q7, дори Q6 на Самсунг са по-добри предложения от XE80, имайки пред вид качеството на изпълнение. Хубав LED модел към момента е XF90xx на Сони, с едни гърди пред останалите на пазара. За тези, които не харесват OLED панелите. На него Нова телевизия ще ти излиза, както трябва.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #452  
Стар 23-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Бобка, ако искаш хубава картина на нова тв, ще ти трябва хубав телевизор. XE 80 си е цепеница отвсякъде и няма как да я получиш от него. Трябва ти 100 херцов панел и добър софтуер за обработка на картината, който не се предлага при ниските и средни класове телевизори. На Сони се купува само високия клас, поради причините, които вече споменах. Q7, дори Q6 на Самсунг са по-добри предложения от XE80, имайки пред вид качеството на изпълнение. Хубав LED модел към момента е XF90xx на Сони, с едни гърди пред останалите на пазара. За тези, които не харесват OLED панелите. На него Нова телевизия ще ти излиза, както трябва.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Картината при мен е добра нямам оплакване, тва се отнася за на колегата размера, прочети го пак.
Вече при Q6 49инча 50HZ разликата е единствено в VA панела който е по добър заради контраста и черното.
За Q7 e по висок клас и няма какво да говорим

Моя модел е 2017г. и тогава бяха други аналозите на моя.Мисля че беше MU7002 на който цветовете бяха доста бонбонени.Затова XE80 беше най доброто в класа си.

Говорим за аналози м/у марките и моделите, не че моя модел е най добър от всичките марки и модели.
Другото което е говорим за окомплектовка м/у картина и смарт възможности. При всички Сонита с андроид комбинацията картина и смарт е най добрата от останалите марки.

При телевизора на първо място е картина.
След това е ОС.

Последно редактирано от Бобката1 : 23-04-2019 на 19:54
Отговори с цитат
  #453  
Стар 23-04-2019
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм на принципа, че трябва да се купи телевизор според бюджета. Винаги съм си взимал най доброто което мога да си позволя. По време на 3д ерата взех едно Сони- страшна картина и лошо 3д. После взех едно ЛГ- добро 3д и картина като електрожен, а сега е толкова мудно че едвам отваря хбо го, та дори и ютуб изчезна.
За Коледа си харесах сони XF9005 , доволен съм от картината, звука куца но това не е проблем със саундбара. Андроида си е екстра. С дрийм плеар си гледам всичко от втория тунер на енигмата разположена в другата стая, барабар с иптв листи когато има.
Малко е муден андроида, но като се сетя за лг -то в другата стая и ми е като самолет...

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #454  
Стар 23-04-2019
Аватара на Iliyan N
Iliyan N Iliyan N е на линия
наблюдаващ
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Italy
Мнения: 656
Благодари: 403
Получил благодарност:
201 пъти в 112 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето една статия,която ще допринесе темата да не увехне
https://hicomm.bg/produktovi-novini/...uP6eU0toCFNsCM
Отговори с цитат
  #455  
Стар 24-04-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Демек сони ще предложат същият телевизор, но на по-висока цена
Отговори с цитат
  #456  
Стар 24-04-2019
nermi nermi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Мнения: 17
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на 4К Телевизор

Някой купувал ли е отAmazon de телевизор как става доставката съпа ли е
Отговори с цитат
  #457  
Стар 24-04-2019
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Купувай от Tecedo.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #458  
Стар 25-04-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всички говорят само за картината, но с нея далеч не приключва потребителското изживяване. Важни са и интерфейса и дистанционното.

Тъй като и SONY XF9005 ми беше в полезрението и през последните няколко години съм гледал на телевизор SONY, едно от нещата които този път ме спряха от покупката му, бе липсата на развитие - почти същите менюта като на модел от преди 5 години, и почти същото дистанционно, което дори е и по-дразнещо с тези два големи рекламни бутона на Нетфликс и Гугъл Плей.

Чудя се как оборудват телевизор от висок клас с дървено пластмасово дистанционно изглеждащо така, сякаш е произведено през 20-ти век:



За сравнение, дистанционното на SAMSUNG Q8FN, е алуминиево, компактно, лесно за употреба и измислено така, че с най-малкото движение на палеца да достигам най-важните бутони и с тях да управлявам всичко. Дори и външния сателитен приемник:



Операционната система също е по-бърза, а менютата по-добре подредени от SONY.

Това разбира се не беше основното при избора, но е един приятен бонус към покупката, който ти доставя удоволствие през цялото време и донякъде наклони везните.

Не е важно само да се гледа, но и да се борави с лекота.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
matsat (25-04-2019)
  #459  
Стар 25-04-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Всички говорят само за картината, но с нея далеч не приключва потребителското изживяване. Важни са и интерфейса и дистанционното.

Тъй като и SONY XF9005 ми беше в полезрението и през последните няколко години съм гледал на телевизор SONY, едно от нещата които този път ме спряха от покупката му, бе липсата на развитие - почти същите менюта като на модел от преди 5 години, и почти същото дистанционно, което дори е и по-дразнещо с тези два големи рекламни бутона на Нетфликс и Гугъл Плей.

Чудя се как оборудват телевизор от висок клас с дървено пластмасово дистанционно изглеждащо така, сякаш е произведено през 20-ти век:



За сравнение, дистанционното на SAMSUNG Q8FN, е алуминиево, компактно, лесно за употреба и измислено така, че с най-малкото движение на палеца да достигам най-важните бутони и с тях да управлявам всичко. Дори и външния сателитен приемник:



Операционната система също е по-бърза, а менютата по-добре подредени от SONY.

Това разбира се не беше основното при избора, но е един приятен бонус към покупката, който ти доставя удоволствие през цялото време и донякъде наклони везните.

Не е важно само да се гледа, но и да се борави с лекота.
Палеца не е важен ,виж с показалеца и с най дългия пръст стигаш ли до местото???
Говорим за ОЛЕД ТВ та не за сапове!
Пробвай цената в случай че твоята улична превъзходна сгризи дистанцията,на Самсунг ще ти се зачервят ушите,след това щe побелеят като алуминия.
90 лв.
За Сонито 30/40 лв а века е 21.

Последно редактирано от Neo64 : 25-04-2019 на 00:36
Отговори с цитат
  #460  
Стар 25-04-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

1. Не е хигиенично за четене да цитираш дълги постове, особено от мнението над твоето.
2. Темата е за избор на 4К телевизор, а не конкретно за олед телевизор.
3. Палеца и най-дългия ти пръст може да ти трябват за дистанционното на Сонито, но тук е така както съм написал - всичко се управлява с кратки движения на палеца. А показалеца се ползва само за вкл/изкл и пада точно върху бутона.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 16:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 18:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 18:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 08:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 19:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.