The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > СОТ охранителна техника

СОТ охранителна техника Сигнално Охранителна Техника и Видеонаблюдение

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 11-04-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фитцджералд Вижте мненията
Извинявай, че се намесвам, ама вземи си сложи един СОТ към полицията и не бери грижа. Мен преди 5 години ме обраха. Врата за 2000 лв и заключваща система за 600 лв. Отключено и после пак заключено. С тия изгъзици само се набиваш на око и дразниш бандюгите.
Та сложих си СОТ и нямам проблеми. Техниците тогава ми повериха, че крадците сигурно знаят, че слагам СОТ и няма да посегнат.
Гаранция никога няма, но все пак...
така си е една лепенка излиза доста по-тънко и сигурно от всякакви вратарски изгъзици, винаги може да се получи вариант омега ( заобикаля се вратата), а и интересно ми е колегата хем уж за себе си прави тези рекламни изгъзици, а после казва, че вратата не била негова, да не е на лизинг, или нещо се замота в обясненията си.
май наистина е скрита вретарска реклама в сателитен форум.
май трябва да се намеси Продуцента и да я прехвърли в съответния раздел (Кошче ) тази тема

Последно редактирано от yavor1 : 11-04-2013 на 17:54
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11-04-2013
Манчев Манчев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: София
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
така си е една лепенка излиза доста по-тънко и сигурно от всякакви вратарски изгъзици, винаги може да се получи вариант омега ( заобикаля се вратата), а и интересно ми е колегата хем уж за себе си прави тези рекламни изгъзици, а после казва, че вратата не била негова, да не е на лизинг, или нещо се замота в обясненията си.
май наистина е скрита вретарска реклама в сателитен форум.
май трябва да се намеси Продуцента и да я прехвърли в съответния раздел (Кошче ) тази тема
Егати, къде ли я виждате тая реклама не мога да разбера. Нито продукти рекламирам, нито услуги. Вратата не е моя защото в момента жилището все още е под наем. Затова не искам да правя генерални интервенции, така и не е 100% сигурно, че скоро ще стане лично мое. Правил съм разни неща преди време, имам идея кое как става, но потърсих просто съвет от хора, защото повече глави раждат повече умни идеи. На фона на всичко не ми се ще да казвам, че мога и СОТ-а сам да си сложа, лепенки имам колкото за това също. Но знам и как лесно може да се заобиколи, пък и не искма да се стига до него, искам да опитам поне да затрудня самото влизане вътре...
Егати братче, то реклами, то не знам какво
Отговори с цитат
Стар 22-06-2014
елмаз0
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: За реклама се плаща!!!
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
врата, входна, Електромеханично, заключване, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Заключване на темите в раздел БОРСА АДМИН Новини и мнения 1 12-11-2010 10:07
Заключване на канали на IPBox 200S gogo102 AB Com / DG Station 1 19-04-2010 17:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.