The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-11-2010
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране Безсмъртните коментари на Димитър Пенев

Нова серия от безсмъртните коментари на Димитър Пенев

* Удоджи, к'во гледаш като гладен шоп пред бакалия. Стига ги кокори тия очи, ще ти изскочат навънка!

* Като върнем Пафа, ще си оправим защитата.

* Тая бутилка трудно се отваря. Като стара мома е...

* Студентски град да го кръстим на Топъл град, викам аз, та вие всяка вечер сте там и все вдигате градусите.

* Тоя не може да пие. Обърна една водка и взе да кудкудяка.

* Жиесемът ми се повреди. Аз натискам копчетата, той пее, егати и техниката.

* Митал, Питал, това е... Няма пари. Какъв началник ни е тоя, никакъв не се е вясвал. Аз, ако ей сега на улицата го срещна, няма да го позная. Помня само, че беше едно мургаво и ниско, друго не помня...

* Ей, един журналист ме побърка. Цял ден ми звъни. Аз му затварям, той пак. Питам го да не е гладен, че да го нахраня. Щях да му предложа един сандвич от ресторанта. Не, вика, искам само 2-3 неща да те питам. 2-3, ама като ме захапе, отиде цял час. Ами на мен ушите ще ми загреят. На друг пък му казвам 4-5 неща и му затварям - на сутринта нашият написал цял роман във вестника. Измислял си работи, дето през главата ми не са минавали.

* Срещам един приятел, тупа ме по рамото и вика: Пена, прочете ли ми съобщението, дето ти го пратих! Майтапчия човек. Аз на вестника вече буквите не виждам, камо ли да се кьоря на телефона.

* Батков, като ги натупа БАТЕ, се умълча. Вдън земя се покри. Не го чувам вече да мучи по радиото на Томислав. Братушките май му взеха микрофона.

* Интер...нет, Милан...нет... Какви са тия щуротии. Аз само вестници чета. Как ги вкарват тия работи в тия екрани, не знам. Това е за младите, не е за стар човек като мене.

* Цял ден го търся по телефона, той не се обажда. Като се върна, ми вика, че бил в чужбина и нямал роми ли, ромин ли, нещо такова.

* С олио ли ви мазаха за тоя календар. Приличате на пехливани. Ние, дъртите, ако се бяхме съблекли, жените щяха да ни изгонят.

* Настич пак го заболял долният мускул.

* Казах му на доктора да прати Кирчо Котев на магнита да го изследват.

* Не я ритайте отвътре топката, подавайте я.

* На корнера няма да стоите на едно място и да си бъркате в носовете. Движете се, движете се, гледайте си играча накъде отива, не го изпускайте.

* В средата се пречкате, тичайте по към края, ама не съвсем, за да не се оголвате.

* Криза имало? Каква криза - днеска един в магазина напълни 2-3 големи кошници. На продавачката й се схванаха ръцете да му брои парите.

* Тая репортерка уж мене питаше, а все към играчите зяпаше. Ако знае началникът й как се оглежда, ще я изгони. Там нямат ли мъже в тия вестници.

* Дучето събрал тия, дето просят пред ЦУМ, облякъл ги и ги направил на шейхове. Ама по обувките се издадоха. На единия бяха скъсани, сигурно ги е взел от некоя кофа за боклук на път за стадиона.

* О-мо-ди-ди-аа-бе.. Леле, ама много му е сложно името на тоя нигериец. Устата ме заболя. Ако го докараме, лепнете му едно кратко име като на исландеца, че иначе само ще сричам.

http://www.prosport.bg/news/14779-Pe...-Tomislav.html
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
безсмъртните, Димитър, коментари, на, пенев


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Стилиян Петров срещу Димитър Бербатов – тази неделя по PRO.BG! ТИНТИН СПОРТ 0 26-02-2010 10:41
Плейофи за Мондиал 2010 - Коментари Стоян СПОРТ 31 30-11-2009 18:55
Ексклузивно интервю с Димитър Бербатов Джак СПОРТ 0 09-06-2009 19:31
Diema ще излъчи филм посветен на Димитър Бербатов ТИНТИН Новини 0 08-06-2009 18:42
Dreambox 500HD - коментари АДМИН DREAMBOX 18 05-06-2009 15:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.