The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27-05-2012
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
Post Втора чиния от БСК към Astra?!

Привет на всички. Търсих, рових, четох и гледах доста из форума преди да пусна тази тема. Ако се дублира моля да ме извините.

Клиент съм на БСК от доста време и съм доволен, гледам пълния пакет без HBO и HD каналите просто защото не ми трябват. Оборудването ми е от тях, антена, приемник и т.н. Абе стандартните неща. Искам обаче да си сложа втора чиния която да се насочи към Astra защото държа отново да гледам някой от Немските безплатни канали. Pro7, Sat1, RTL, RTLII и т.н.

По телефона ми казаха, че е възможно и ще струва около 50/60лв с чинията, монтажа и "ключ". Понеже почти нищо не разбирам от тези неща и монтажа ще бъде извършен от тях /ако се навия/ искам да ви помоля да ми кажете.
а) Ще мога ли с тяхна втора антена 65см да хващам нормално споменатите по-горе канали. Без да се притеснявам че при малък дъжд ще изчезват. Питам ви защото преди доста години имахме голяма чиния на покрива с приемник към Астра и тогава по спомен заради това, че сме на ръба на сигнала като завалеше сигнала почти изчезваше.
б)Ще могат ли според вас момчетата от БСК да я настроят така, че да излезнат тези канали от Astra.
в) Има ли някакви условности след това, как ще гледам и двата спътника едновременно, ще има ли вечно нерви с изчезващи канали и т.н.?

Пак казвам, че не държа да имам 2 000 канала.
Ще съм благодарен на вашите коментари за да реша дали въобще да им се обаждам.

Мерси.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
astra, бск, втора, Към, от, Чиния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
astra 19.2 2c въпрос за чиния hannibal Въпроси и отговори 6 08-05-2012 19:05
Втора Антена minyor4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 25-07-2011 00:17
Astra 2D и 3B от една чиния? габурко САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 7 27-04-2011 17:00
+- за антени втора ръка Въйко САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 27-02-2010 14:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.