The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 03-01-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
Договорът на два от номерата ми изтича март месец. На 123 или 1551 да звъня да ги тормозя за Ресет? Надявам се не са прекратили практиката Ако не предлагат ресет кой план при кой оператор е най-близо до Безкрай 30 на А1. Сега ми струва 18 кинта за безкрай минути и 16ГБ.
Другият номер е на Оне ънлимитед 16 за 16 пари, безкрай разговори и 4ГБ. Чета, че май не е ок положението с нови планове, но не ми се рови да видя какво са ми били промоционалните неща включени в договорът. Че е едно чете с разбиране
Що не провериш сегашните актуални планове? Със сигурност може да предлагат повече за същите пари. За по-малко пари едва ли ще се съгласят да те преподпишат, но може да се преместиш при другите.

Като се прехвърлих при вентилаторните перки миналия месец ми смъкнаха 6 лева от обявената цена на сайта, в замяна получавам неограничени минути и неограничени мегабайти (като тук скоростта е до 50 Мбпс) плюс роуминг и други. Равносметката е - десет лева под цената на австрийците.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #62  
Стар 04-01-2022
Mach123 Mach123 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2018
Мнения: 218
Благодари: 13
Получил благодарност:
50 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Що не провериш сегашните актуални планове? Със сигурност може да предлагат повече за същите пари. За по-малко пари едва ли ще се съгласят да те преподпишат, но може да се преместиш при другите.

Като се прехвърлих при вентилаторните перки миналия месец ми смъкнаха 6 лева от обявената цена на сайта, в замяна получавам неограничени минути и неограничени мегабайти (като тук скоростта е до 50 Мбпс) плюс роуминг и други. Равносметката е - десет лева под цената на австрийците.
Същото получих като смених перките с австрийците,а1 с доста по добри оферти от теленор
Отговори с цитат
  #63  
Стар 04-01-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mach123 Вижте мненията
Същото получих като смених перките с австрийците,а1 с доста по добри оферти от теленор
Явно всички си имат някакви странни политики и си правят каквото искат. Защото преди да се прехвърля при перките, опитите на австрийците да ме накарат да преподпиша беше като ми направят "персонално" предложение с 1-2 лева под обявената месечна такса. В замяна - нищо по-различно. При положение, че съм техен клиент повече от 20 години и за това време не съм платил сметка под 50 лева. Че и апарати на изплащане съм взимал от тях.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #64  
Стар 27-01-2022
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Глаголица за този полезен пост :
Leoni (27-01-2022)
  #65  
Стар 27-01-2022
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,151
Благодари: 78
Получил благодарност:
352 пъти в 235 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На 088 123 трябва да работи всичко.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 27-01-2022
CoozON CoozON не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 42
Благодари: 7
Получил благодарност:
17 пъти в 13 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
  #67  
Стар 27-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!



Същите педали ми взеха автоматично 30 лева за приложение от апп сторе, което не съм ползвал.Отсвирках ги веднага с една предплатена, но трябваше да ида на вива и после при тях защото навремето хората гледаха префикса на номерата ти.Към други мрежи с пари, към твойта безплатно.Сега се сещам пуснаха някакъв сигнал, че този толефон е от друга мрежа.Но от 2014 г. - 2 милиона българи са по чужбината и всички имат загуби в предлаганите услуги.Абе тези германци сякаш са родени само за работа и никакви далавери.От 6години ползвам о2 и никога съм нямал надписана сметка.Във всяко едо отношение е така, но от както навлязоха чуждоземци всичко ще се промени, дано някой нов чичко с мустачки се появи на сцената!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 27-01-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Със тоя изключително гнусен изповръщан оператор човек може ли да се свърже, ако не им е абонат? На майка ми беше блокирала сим картата и исках да ми кажат от *88 какво става, но понеже съм на Йети (Теленор) каквато и опция да избирах накрая ми прекъсваше без да ме свърже с оператор.

Дори и избирането на откраднат/загубен водеше до прекъсване, тоест по нечистата им логика, понеже не могат да ми вземат там 5-6 стотинки за обаждането не мога от друг оператор да съобщя за откраднат телефон и да бъде временно спрена картата?!?!?!
Значи трябваха ми около 4 разговора и 25-30 минути разходки из менюто на 088 123 докато накрая се свържа с оператор. Наистина голяма мъка, много тегаво са го направили.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #69  
Стар 28-01-2022
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
На 088 123 трябва да работи всичко.
Цитирай:
Първоначално написано от CoozON Вижте мненията
Да бе, а според вас аз къде съм звънял?!

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Значи трябваха ми около 4 разговора и 25-30 минути разходки из менюто на 088 123 докато накрая се свържа с оператор. Наистина голяма мъка, много тегаво са го направили.
Аха, явно с повече находчивост и мазохизъм може, аз се отказах от втория разговор, когато се опитах да излъжа системата със опцията за откраднат/загубен телефон.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28-01-2022
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,151
Благодари: 78
Получил благодарност:
352 пъти в 235 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Да бе, а според вас аз къде съм звънял?!
Ами виж си поста по-горе какво си писал. Пък къде си звънял ние няма как да знаем.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Индивидуални, Мтел, от, планове


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Планове за 12.12.12 в 12:12 ч? ВалчоП Дъра-Бъра 9 12-12-2012 21:27
bTV Media Group с планове за шести канал, bTV Lady отпада като проект ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 15 26-06-2011 13:05
Неограничен достъп до интернет за всички планове VIVACOM Net&Call ТИНТИН GSM мобилни комуникации 2 02-05-2011 23:07
Luxe.TV:няма планове за HDTV в Германия на HD+ ТИНТИН Новини 0 27-10-2009 19:53
Компания Moon Publicity разработва планове за превръщането на Луната в рекламна площ spacebeam Новини 1 22-07-2009 14:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.