The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така, днес изкарах късмет и се оказа, че колегата е на работа и успях да го разпитам. Значи, колегата е бил на Булсат(фюжъни), но се познава с тамошният техник на булсата, при което техника му казал булсата е пътник и ако искаш да ти сменя приемниците с тези от Поларис. Явно този техник е минал от Булсат към Поларис. Та техника е потвърдил, написаното в онази статия, как бивш шеф на Булсата, който държи 20% е направил Поларис а тези, които останат на Булсат е казал, че щели да пристанат на Виваком. Колегата е подписал договор и е предплатил за 3 месеца, като таксата е същата като на булсата.Питах го как ще плащаш след като Поларис няма нищо още, той каза, че сега е предплатил и дотогава щели да направят. Това говорим само за телевизия. Интернета му е към Булсат. Та май следващите няколко месеца ще има развитие. Та колегата се е навил на този ход, понеже ако стане нещо с приемниците, звъни на техника и той идва и ги оправя, вместо да ходи по офиси и да чака.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
uplevel (29-03-2021)
  #82  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чакай ся, приемника сателитен ли е ? От вюжън се мести на сателитен на друг оператор ? Ако не е сателитен, защо снимките са от сателитен сигнал? Ако е сателитен кой нормален се мести от иптв към сат щото някой му е казал, че оператора е пътник? Не е ли по-лесно като си замине оператора да го сменяш ? Всички знаем, че един оператор не гасне за ден, дори и да е пътник той ще пътува поне 2 години Връщаме се към големите чуденки и невероятните(не че са невъзможни) схеми.

Какво пише на касовата бележка при предплащането за напред? А1 ли?
Отговори с цитат
  #83  
Стар 29-03-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,873
Благодари: 358
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

От IPTV е минал на Сателит?
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Чакай ся, приемника сателитен ли е ? От вюжън се мести на сателитен на друг оператор ? Ако не е сателитен, защо снимките са от сателитен сигнал? Ако е сателитен кой нормален се мести от иптв към сат щото някой му е казал, че оператора е пътник? Не е ли по-лесно като си замине оператора да го сменяш ? Всички знаем, че един оператор не гасне за ден, дори и да е пътник той ще пътува поне 2 години Връщаме се към големите чуденки и невероятните(не че са невъзможни) схеми.

Какво пише на касовата бележка при предплащането за напред? А1 ли?
Да, понеже, както казах по-горе техника му бил познат. Колегата не го вълнува IP телевизия. Каза че първа и втора са му достатъчни. Той си е селски човек и не го вълнуват много технологиите. Зора по-скоро му е бил, че ако нещо се случи с телевизията звъни на техника и той идва да му го оправи на момента. Поне аз така го разбрах. Иначе аз не бих сменил IP със сателит. Това, което обаче се подразбира е че техници на Булсат пристават на Поларис. По-напред в темата беше писано, че дългогодишен техник от Булсат Велинград се разкарвал с кола брандирана Поларис.

Подписал е договор, не вярвам да са му дали касова бележка.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Сплендор за този полезен пост
radovan1973 (29-03-2021), TUISTERa (29-03-2021)
  #85  
Стар 29-03-2021
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Типичният пример за мен, как почти перфекно смазана машина може да се превърне в тотал щета... Когато жабата не си знае гьола, обикновено свършва на бутчета в търбуха на някой... И сега какво имаме???

Много им здраве на всичките!!!

"Бизнесмени" жалки!!!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Явно кравата е мъжка. От днес информация от колега. Идвали са в тях от булсата и са му сменили приемниците с нови и на тях е пишело Поларис. Също са му казали, че телевизията ще бъде Поларис а интернета щял да си остане на булсата.
Каза също, че имало вече и ХБО а липсвали Хобитата, но му казали, че скоро ще ги пуснат.
Това става въпрос за село Граф Игнатиево Пловдивско

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Да, понеже, както казах по-горе техника му бил познат. Колегата не го вълнува IP телевизия. Каза че първа и втора са му достатъчни. Той си е селски човек и не го вълнуват много технологиите. Зора по-скоро му е бил, че ако нещо се случи с телевизията звъни на техника и той идва да му го оправи на момента. Поне аз така го разбрах. Иначе аз не бих сменил IP със сателит. Това, което обаче се подразбира е че техници на Булсат пристават на Поларис. По-напред в темата беше писано, че дългогодишен техник от Булсат Велинград се разкарвал с кола брандирана Поларис.

Подписал е договор, не вярвам да са му дали касова бележка.
Та, не е партенка, ама е доста близо По-скоро колегата ти не ти е дал информацията както трябва изначало
Не са тия от булсата, ами е селския техник,който коли и беси на село, не е ип приемника, не са му казали че ще телевизията ще бъде поларис а интернета на булсат, ами той е поискал така, нищо че е по-съвет на техника. Основното в случая остава това - има приемници брандирани поларис, които са оторизирани в системата на а1. А техника трябва да е сложил и антена за да прехвърли абонамента от фюжън на сат. Би било добре ако успееш да го накараш да снима договора със скрити лични данни . А1 работят с подизпълнители, и нищо чудно този конкретно техник, освен на булсат да извършва монтажи и на а1 и така да е получил приемници "поларис" брандирани .

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Типичният пример за мен, как почти перфекно смазана машина може да се превърне в тотал щета... Когато жабата не си знае гьола, обикновено свършва на бутчета в търбуха на някой... И сега какво имаме???

Много им здраве на всичките!!!

"Бизнесмени" жалки!!!
Колкото е по-голяма една машина , толкова е по-неперфектна. Само че при големите размери проблемите не си личат. В случая целия филм е от орташката работа... Който каквото да ми казва, има ли ортаци положението рано или късно стига до

Последно редактирано от TUISTERa : 29-03-2021 на 12:27
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29-03-2021
Аватара на uplevel
uplevel uplevel е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: Пловдив
Мнения: 765
Благодари: 503
Получил благодарност:
323 пъти в 196 поста
Сваляния: 450
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Все пак отново благодарности на колегата @Сплендор, който с първото си мнение във форума осветли схемата на "Поларис", преди да са стартирали още.
__________________
Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, GigaBlue HD Quad Plus+Multistream tuner SP2246T,TBS 5980,DABlin DAB player
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29-03-2021
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ,да, няма спор!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Та, не е партенка, ама е доста близо По-скоро колегата ти не ти е дал информацията както трябва изначало
Не са тия от булсата, ами е селския техник,който коли и беси на село, не е ип приемника, не са му казали че ще телевизията ще бъде поларис а интернета на булсат, ами той е поискал така, нищо че е по-съвет на техника. Основното в случая остава това - има приемници брандирани поларис, които са оторизирани в системата на а1. А техника трябва да е сложил и антена за да прехвърли абонамента от фюжън на сат. Би било добре ако успееш да го накараш да снима договора със скрити лични данни . А1 работят с подизпълнители, и нищо чудно този конкретно техник, освен на булсат да извършва монтажи и на а1 и така да е получил приемници "поларис" брандирани
Виж сега, колегата както казах не го интересува на какво е от него се иска да плаща таксата и жена му с децата да гледат телевизия и да имат интернет.
Смяната на приемниците е лесна, понеже, колегата има чиния още отпреди да се появи фюжъна на Булсат Специално за Граф Игнатиево не знам дали има А1. Както по-горе казах той ми е колега а не приятел и не вярвам да иска да си снима договора.
По-принцип тази информация можеше да си я оставя за мен, но реших да я споделя с други хора, които също ползват Булсат като мен. Точно затова пиша и в темата на Булсат. Който иска да вярва, който иска да не. Аз не съм на съд да доказвам каквото и било, също така не ми са сложили на мен приемниците, че да разполагам с най-точната информация. Каквото ми е казал колегата, това съм споделил.
Дето се вика времето ще покаже дали ще се разцепи Булсат или не
Едно е сигурно. Поларис не е партенка нищо, че още нямат офиси и, че сайта им е фиктивен за момента.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
vasilstf (29-03-2021)
  #90  
Стар 29-03-2021
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пък при нас отговорника за Булсат си е сложил антена на Неосат. Но може и да е съвпадение...
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, виваком, Да, ДС, държавни, Каролев, Кумува, Може, на, от, пари, пристане, ченгето


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 17 (0 членове и 17 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком може да има нов, а може и стар собственик БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-12-2020 20:02
Булсатком с нов транспондер може би черните ягуари ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 02-01-2013 20:27
какво може ХД приемника на виваком АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 18 01-02-2012 23:48
какво може виваком тв сет топ бокс uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 25-11-2011 18:43
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 22:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.