The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 01-04-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Веско, в грешка си. За футбола баща ми няма никаква вина, той е такъв, че футбол пред вкъщи да се играе той ще пусне пердетата За работодателя още по-малко. Аз съм си левскар много преди да започна работа дори.
А за Бойко чак да съм му фен? Не, просто съм антифен на червените боклуци, които докараха държавата до това дередже, на черния, който заедно с финансовия си министър така окрадоха държавата, а сега, заедно с фъфльото се изживяват като спасители. А за пръмовата снаха дори не искам и да си помислям. И изведнъж вината за всичко, което стана сега да се сторварва върху него не смятам, че е много уместно, особено от неутрални хора като теб.
аз също не съм фен на тройката,ама не мога да съм фен на човек,който е прочел една книга през живота си!поне работа да вършеше,ама той и това не прави!празни си останаха и неговите обещания,а голям го вадеше преди да го изберат...като всички останали през тия 22 години!

Нооо все пак темата беше друга
честит 1ви април
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
левски, новия, обяви, от, сезон, си, следващия, треньор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Официално: Гран при на Бахрейн - отложено!Първият старт от новия сезон във Формула 1 "Доктора" СПОРТ 8 21-02-2011 22:14
Двама допълнителни съдии и в ШЛ през новия сезон Джак Дъра-Бъра 1 21-07-2010 21:39
„Всички мразят Крис” – а ти обичаш новия сезон по bTV Comedy! ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 05-04-2010 18:17
Джина Стоева - специален гост на “Комиците” в новия сезон ТИНТИН МУЗИКА 0 10-09-2009 12:48
Новия сезон на Форд Бояр стартира днес (12.01.2009) по bTV Джак ФИЛМИ 0 12-01-2009 20:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.