The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #301  
Стар 03-01-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

абе изследванията не са нагласени - цифрите са верни, ама кво от тва - проблемът си е световен и все още никъде не могат да го решат
той и социализмът така се затри - до последно се преизпълняваше плана и изведнъж...
после се оказа, че не били тия цифри важни, ами едни други

Последно редактирано от register : 03-01-2013 на 03:06
  #302  
Стар 03-01-2013
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://www.telekabeltv.bg/bg/news/7535.html?cid=1
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
  #303  
Стар 03-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Аз нИ рИвъ за Булсата, не сме партия, аз рИва против битивиту, че опростачи цяло едно поколение. Слабо ме интересуват цени, договорки, Булсат, Близу, Ментел и прочие. Интересува ме тази отвратителна, манипулативна, нагла и слугинска медия да си намери майстора. За тези няколко години, в които са в ефир, тази медийна група съсипа и унизи не една и две български ценности. Проми стотици хиляди мозъци и продължава да го прави. Тази телевизия излъчва негативизъм, примиренчество и унищожава в зародиш всякакви опити за различно мислене. Насажда страх, несигурност и овчедушие. И не на последно място - възраждане на традиционните турски традиции. Мама му стара - майка ми и смахнатите пенсионерки в блока започнаха да си викат "да ви е сладко", когато някой яде. Така било културно. Верно ли? Верно, на филма по битивиту го казаха... Тук вече не става дума за реклами. Тук става дума за целеносочена работа по вкарване на стадото в "правилния" коловоз. Точно тази гнусна медия обяснява на майка ми как е забогатяла през изминалата година, как пенсията и от 102лв е достатъчна, а инфлацията е някакви си мънички процентчета, тока най-евтиния в Европа, а Бойко Тиквата е построил магистрала до Луната... Не искам да говоря повече, защото това не е публицистичен, а технически форум и Хиената къде на майтап, къде на шега ще размаха метлата.
Между другото (защото темата е с друга насоченост) си абсолютно прав. Но, съдържанието на новините е абсолютно едно и също по всички канали. А най-манипулативната телевизия е Нова ТВ. А ТВ7 е слугата на правителството.
Сега, като ти чета изказването се сещам и за друг въпрос свързан с културното падение на нацията: кой оператор има най-много чалга канали в пакета си?
Проблемите в държавата наистина са много, това, но това което исках да кажа е, че тази случка (войната между Булсат и бТВ) е много показателна за начина на манипулация на хората във всяко едно отношение... и това не трябва да се допуска. Странно, но никъде не се споменава с колко точно стотинки на абонат се иска увеличаване на таксата. Но се споменава как Булсат трябвало да вдигнат месечната такса с 2-3 лева. Е, никой ли не си задава въпроса, че ако всеки иска такса по 2-3 лева на абонат, то месечния абонамент ще надхвърли 100 лева (примерно). Оставете ги да се разправят помежду им и не се намесвайте в нещо, което не ви засяга. Като искат да запазят цената на месечния си пакет и да не я увеличат с няколко стотинки, нека изхвърлят 2-3 чалга канала. Така цената ще падне даже. А, ако искат услугата им да има социална насоченост... може да си намалят печалбата, която никак не е 2-3-4%
Така мисля аз.
И понеже гледам, че започват спекулации, че аз работя за бТВ... не работя за тях. Работата ми е в съвсем друга плоскост, нямаща нищо общо с медии: вестници, телевизия, радио и т.н. В този форум се записах по съвсем прозаична причина, по каквато, вярвам са и поне 99% от потребителите му.

Хиена, ако искаш ще направя изключение за теб и ще ти пратя копие от визитната ми картичка за да видиш, че не работя за бТВ. Така, че не ме нападай безпричинно.

Последно редактирано от Чобан : 03-01-2013 на 10:26
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
Brian (03-01-2013)
  #304  
Стар 03-01-2013
авиан авиан не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 246
Благодари: 11
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не подкрепям була.Без БТВ е умряла работа.Само ще изгубят от твърдоглавието си.
  #305  
Стар 03-01-2013
zlosten zlosten е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 216
Благодари: 68
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 84
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доста народ явно запълва деня с телевизия, голям интерес към темата!
  #306  
Стар 03-01-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията

Хиена, ако искаш ще направя изключение за теб и ще ти пратя копие от визитната ми картичка за да видиш, че не работя за бТВ. Така, че не ме нападай безпричинно.
Не съм визирал точно теб в поста!
Визирах всички при които добрия тон се заменя с “жлъчен сок“.
Във всички теми, навсякъде се цвъка и цвъка.
Приканвам всички потребители да спазват правилата и да спрат да се обиждат един друг.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
  #307  
Стар 03-01-2013
digipro digipro не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т.
Мнения: 96
Благодари: 48
Получил благодарност:
19 пъти в 13 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!
Уважаеми клиенти,

Информираме Ви, че считано от 01.01.2013г. bTV Media Group едностранно прекрати договора си за излъчване на програмите bTV , bTV Action, bTV Lady, bTV Comedy, bTV Cinema и Ринг Тв с Евроком Царевец, както и с много други кабелни и сателитни оператори.

Приемането на предложението на bTV Media Group за нов договор на драстично завишени цени за програмите на bTV би довело до значително повишение на месечните такси за услугата платена телевизия, нещо което Евроком Царевец не желае да се случи.

Ръководството на Евроком Царевец се ангажира да запази икономическите условия и да защитава интереса на своите клиенти, въпреки упражняваният агресивен подход и политика на bTV Media Group.

Въпреки многобройните покани от страна на Евроком Царевец, както и на останалите членове на Българската Асоциация на Кабелните Комуникационни Оператори /БАККО/ за подновяване на договорите си, bTV отказа да продължи преговорите в последните предпразнични дни от 2012 година.

Причиненото зрителско неудобство от отсъствието на програмите на bTV веднага след Нова година се дължи единствено на отказът на bTV да преговаря с Евроком Царевец и всички останали кабелни и сателитни оператори с прекратени или изтекли договори, които за да спазят закона са принудени да прекратят излъчването на тези програми.

Като член на Българската Асоциация на Кабелните Комуникационни Оператори, Евроком Царевец счита подходът на bTV Media Group в създадената ситуация за изключително дискриминационен и нелоялен.

В случай, че неправомерните действия от страна на bTV продължат, Евроком Царевец и други оператори членове на БАККО ще подадат сигнал до Комисията за Защита на Конкуренцията и Комисията за Защита от Дискриминация.

Излъчването на програмите на bTV ще бъде възстановено веднага след постигане на споразумение между bTV Media Group и Евроком Царевец, което няма да рефлектира върху отношенията на Евроком Царевец с потребителите му.

Екипът на Евроком Царевец отчита интереса към програмите на bTV и се извинява за причиненото неудобство като се надява, че bTV Media Group ще промени поведението си и ще стигне до споразумение, което да бъде в полза на абонатите на компнията и зрителите на телевизионните програми.

Благодарим Ви за разбирането и вниманието!

За повече информация: 0700 42 112
http://operator.ekcarevec.com/

П.С Сега видях, че е пуснато и в друга тема.

Последно редактирано от digipro : 03-01-2013 на 12:40
  #308  
Стар 03-01-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Между другото (защото темата е с друга насоченост) си абсолютно прав. Но, съдържанието на новините е абсолютно едно и също по всички канали. А най-манипулативната телевизия е Нова ТВ. А ТВ7 е слугата на правителството.
Сега, като ти чета изказването се сещам и за друг въпрос свързан с културното падение на нацията: кой оператор има най-много чалга канали в пакета си?
Проблемите в държавата наистина са много, това, но това което исках да кажа е, че тази случка (войната между Булсат и бТВ) е много показателна за начина на манипулация на хората във всяко едно отношение... и това не трябва да се допуска. Странно, но никъде не се споменава с колко точно стотинки на абонат се иска увеличаване на таксата. Но се споменава как Булсат трябвало да вдигнат месечната такса с 2-3 лева. Е, никой ли не си задава въпроса, че ако всеки иска такса по 2-3 лева на абонат, то месечния абонамент ще надхвърли 100 лева (примерно). Оставете ги да се разправят помежду им и не се намесвайте в нещо, което не ви засяга. Като искат да запазят цената на месечния си пакет и да не я увеличат с няколко стотинки, нека изхвърлят 2-3 чалга канала. Така цената ще падне даже. А, ако искат услугата им да има социална насоченост... може да си намалят печалбата, която никак не е 2-3-4%
Така мисля аз.
И понеже гледам, че започват спекулации, че аз работя за бТВ... не работя за тях. Работата ми е в съвсем друга плоскост, нямаща нищо общо с медии: вестници, телевизия, радио и т.н. В този форум се записах по съвсем прозаична причина, по каквато, вярвам са и поне 99% от потребителите му.

Хиена, ако искаш ще направя изключение за теб и ще ти пратя копие от визитната ми картичка за да видиш, че не работя за бТВ. Така, че не ме нападай безпричинно.
Повярвай ми - наистина става въпрос за лева, а не за стотинки ....
  #309  
Стар 03-01-2013
Аватара на Комбина
Комбина Комбина не е на линия
Некъв странен...
 

Дата на присъединяване: May 2012
Местоположение: София
Мнения: 141
Благодари: 36
Получил благодарност:
86 пъти в 34 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Химн на ЬТВ
Има ли трагедия – кръв,кръв,кръв.
Там е нашта медия – кръв,кръв,кръв.
Вашите нещастия – кръв,кръв,кръв,
наши сладострастия – кръв,кръв,кръв.

Пръснат мозък и черва – кръв,кръв,кръв,
изнасилени деца – кръв,кръв,кръв,
мъртви хора и тела – кръв,кръв,кръв,
ние снимаме това – кръв,кръв,кръв.

Катастрофа има ли – кръв,кръв,кръв,
първи ний пристигаме – кръв,кръв,кръв,
оцелелите тогаз – кръв,кръв,кръв
интервюираме в захлас – кръв,кръв,кръв.

Смъртен случай в болница – кръв,кръв,кръв.
Скочил през прозореца – кръв,кръв,кръв.
Изгорял кат факла – кръв,кръв,кръв.
Новина е сладка – кръв,кръв,кръв.

При земетресения – кръв,кръв,кръв
и при наводнения – кръв,кръв,кръв.
Сгазени, премазани – кръв,кръв,кръв
ние отразяваме – кръв,кръв,кръв.

Мутрите се клали -кръв,кръв,кръв.
Цигани се драли – кръв,кръв,кръв.
Фашуги, побоища – кръв,кръв,кръв,
главните герои са – в кръв,кръв,кръв.

Пет са днес умрелите – кръв,кръв,кръв,
десет са ранените – кръв,кръв,кръв.
Тази сводка алена – кръв,кръв,кръв,
ний ви предоставяме – кръв,кръв,кръв.

Страх и стрес продаваме – кръв,кръв,кръв
и се наслаждаваме – кръв,кръв,кръв.
Там где има скръб, тъга – кръв,кръв,кръв
там сме ние на часа – кръв,кръв,кръв.

Взривове и сблъсъци – кръв,кръв,кръв,
плачове и писъци – кръв,кръв,кръв.
Тъй печелиме пари – с кръв,кръв,кръв.
Туй сме ние БТВ – кръв,кръв,кръв.
Следните потребители (7) благодарят на Комбина за този полезен пост
imperia (04-01-2013), moonstone (03-01-2013), polomski (04-01-2013), Rabin (04-01-2013), spgi (03-01-2013), Wanderer (03-01-2013), Крал Артур (03-01-2013)
  #310  
Стар 03-01-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Няма и реакция от страна на Булсат за намаление на таксата,след спирането на турската национална тв, сега бях да плащам 33,80лв без "забележки"
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 23:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 13:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 14:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 08:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 15:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.