The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > AZBOX

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 05-06-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Вижте мненията
щом шейховете не го щат - не ми го хвали.
Обикновенно казват - не ми пращай хора с такива приемници.
Тея пък шейхове много капризни, не стига, че им пращаш едни ходещи Х лева на месец, ами и с претенции.
  #22  
Стар 05-06-2010
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fen Вижте мненията
Аргументирай се,да видим какво не ти харесва на това "дърво"?
Е как да има аргументи при положение,
че не му е ясно за какво става въпрос.Безполезно е да си ги мерим,други трябва да я правят тази работа.Ние сме само ползватели
  #23  
Стар 05-06-2010
veni veni не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нищо лично към fen-а ама 90% от постовете са му във възхвала на това "дръвче"!
Повече няма да го "обиждам" този убиец на всички други приемници!
Следните потребители (3) благодарят на veni за този полезен пост
DON Джолан (05-06-2010), Sharp987 (05-06-2010), Джак (05-06-2010)
  #24  
Стар 05-06-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Вени, в много, ама много голяма грешка си. Ти и Джолана може да започнете да критикувате Фена, когато направите поне 1/10 от нещата, които прави той за сателитаджиите с постове и помощта си. През времето в което имах Азбокс нямах оплаквания от машинката, за паричките си е съвсем прилична. Друг е въпроса за задклавиатурните устройста. А такива шейхове, които капризничат са толкова и шейхове. Mgcamd, camd3, mpcs работят чудесно на него. Не виждам какъв им е проблема.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
toti (15-06-2010)
  #25  
Стар 05-06-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fen Вижте мненията
Чети какво съм писал по-горе за приемника и кажи ,кое не е вярно!
Вярно е, че Азбокс повече от година се опитват да направят от техния приемник Дриймбокс, но и срещу Дриймбокс да тичат пак няма да го стигнат. Дриймбокса има къде къде по-удачни алтернативи от Азбокс.
Защо не кажеш колко хора се отърваха от това дърво с облекчение през изминалата година или не ти дават да говориш за това?
Дори самия Цецо, който заема страната на фена говори за Азбокс в минало време ("През времето в което имах Азбокс..."). Правете си изводите сами.
Това е приемник, който пазара го отхвърля (клиентите го отхвърлят, шейховете го отхвърлят), но дистрибуторите му продължават да се оправдават с тъпотата на клиентите си (задклавиатурните устройства) и продължават да твърдят че е "отдавна задминал Дриймбокса".
И ако си мислиш че в този форум ще можеш да промиваш мозъци както в другия и да държиш такъв тон, си в голяма грешка! Това е форум в който нещата се казват с истинските им имена и поради това се замисли имаш ли място тук.
  #26  
Стар 05-06-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Дори самия Цецо, който заема страната на фена говори за Азбокс в минало време ("През времето в което имах Азбокс..."). Правете си изводите сами.
Да, в минало време говоря. И това е защото си взех Ву и ми станаха 3 HD приемника. Съжалявям, но ако според теб е нормално да ми стои и да събира прах, вместо да развържа някой лев ок. Това че съм го продал не значи, че не съм бил доволен от него. И все още не мога да разбера защо "шейховете" го отхвърлят?
  #27  
Стар 05-06-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това че си взел друг приемник говори че не си бил достатъчно доволен от Азбокс. Защо не замени IPbox-а си, а избра да се отървеш от Азбокса? Литоричен въпрос, няма нужда от отговор.
Когато станеш шейх, ще разбереш шейховете.
  #28  
Стар 05-06-2010
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Вижте мненията
FEN,
щом шейховете не го щат - не ми го хвали.
Обикновенно казват - не ми пращай хора с такива приемници.

В последно време гледам че и колегите в търговията го избягват - защо ли?

Вместо да правиш тъпа реклама /да не би и при Вас вече да не върви, та почнахте и тук да го рекламирате/ дай някаква полезна информация, как хората да си го съживяват след като умре.
информация подобна на тази която ние дадохме за катрейна:
http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=8677
а не, донесете ни го и ние ще Ви го оправим

Ще видиш, че тогава и тук ще почнат да те уважават повече.

Форума е за взаимопомощ.
Ники от моя скромен опит с този приемник,разбрах че за да не умира зависи дали ти самия няма да го убиеш!Да има си своите недостатъци,но ако си напреднал в материята и ако си се научил от грешките си ще се убедиш че приемника в класа си е доста добър.Не знам защо хората с други приемници реагират така сякаш някой иска да им вземе тяхното и да им натрапи чуждото.Пак казвам.Има кои да си ги мерят,а ние тук да не се забиваме в секциите само на ДРИЙМА или АЗБОКСА. Аз поне чета с интерес и уважавам всеки който споделя опита си.
  #29  
Стар 05-06-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дензел Вижте мненията
от моя скромен опит с този приемник,разбрах че за да не умира зависи дали ти самия няма да го убиеш!
Ако не го включваш в контакта със сигурност няма да го убиеш!
Бях притежател на Азбокс около половин година. Има някои добре замислени неща при него но изпълнението им не е особено вдъхновяващо. Бях писал ревю във форума, ако има заинтересовани да го прочетат.
Емулаторите по това време бяха жива мъка. Не знам дали сега има напредък. Дриймбокса отваряше канали които Азбокса не можеше. Други канали които с лекота се гледаха на Дриймбокс фрийзваха на Азбокс (на шеринг). Имаше доста проблеми и ужасно бавна сателитна част. Не е нормално свободните канали да се сменят за повече от 3 секунди и да твърдиш че този приемник е "убиец" на друг.
PS. Нека fen си прибере средния пръст, който размахва в предишен пост към потребители на форума, за да не отиде в банята!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
  #30  
Стар 05-06-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DON Джолан Вижте мненията
Това че си взел друг приемник говори че не си бил достатъчно доволен от Азбокс. Защо не замени IPbox-а си, а избра да се отървеш от Азбокса? Литоричен въпрос, няма нужда от отговор.
Когато станеш шейх, ще разбереш шейховете.
Добре. Щом е литоричен въпроса няма да отговарям. Ако беше риторичен можеше и да се замисля За Ipbox-а ще ти кажа само 1 нещо. Един ден може да продам Ву-то, но Ipbox-а няма да го продам, защото понякога искам и да гледам телевизия, а не само да се човъркам
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
azbox, hd, receiver, satellite, ultra


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
RaDaR Client for PPC DB500/Qbox/IpBox SD Receiver thunderstorm6 Емулатори 0 20-02-2010 20:25
Digital High Definition Terrestrial Receiver SRT 8110 - 129 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 12 11-12-2009 19:18
Canal Digitaal starts receiver swap сат-инфо Новини 1 23-07-2009 10:22
NanoXX 9800HD Twin Digital Satellites Receiver Ланселот Цифрови САТЕЛИТНИ Приемници [DVB-S, DVB-S2] 0 10-04-2009 01:07
Проблем с цифров Receiver от Евроком Darin Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 14-04-2008 00:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.