The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #9641  
Стар 26-05-2019
bademos bademos не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 626
Благодари: 68
Получил благодарност:
108 пъти в 79 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И това, ако не е тото...... Според мен срещу Марин ще е много по-лесно , така ми се струва, ще го оставят да играе колкото може и ще разберем какво му е истинското състояние....
Отговори с цитат
  #9642  
Стар 26-05-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледах само последните геймове на 5-ти сет, така че нямам наблюдения върху целия мач и играта на нашия. Накрая се опитваше да играе много агресивно, а съперника въпреки че имаше физически проблеми бе доста мобилизиран и мача висеше на косъм. Типсаревич може и да е много назаде в листата поради контузиите които имаше в последните години, но е бил топ 10 играч и това не може да се подценява. Но по-важното е че в кариерата си е имал надмощие над Григор в преките двубои (колкото и относително да е това защото не са на еднакви години да ги сравняваме коректно). Но първите 3 мача между тях са спечелени от сърбина. А парадоксално Григор до скоро го беше бил само на клей. Едва тази година го победи и на хард и то след като сърбина имаше явна травма и не издържа физически след като поведе. Сега явно пак е имал проблеми, но аз лично очаквах да стане обратното и в началото да е по-силен, а то точно в началото нашия го е разбил след което нещо пак се е "омазало". Което си е изцяло в градинката на Григор щото пореден мач който почва перфектно се превръща в драма, а спокойно можеше и да падне.


Положително е че все пак се пребори и си запази единствения компонент в статистиката по който превъзходжа Федерер и Надал Май все още не е губил никога след като поведе 2:0 сета за разлика от тях. Иначе вероятно беше до тук предвид че играе с Чилич, който обаче също изрази своите опасения че среща противник от класата на нашия толкова рано. Но на червено Григор не може да разкрие потенциала си напълно и дори когато тръгва да играе добре има много по-голям шанс да свали рязко нивото. Така че си е аутсайдер за следващия мач пък дано Чилич изобщо му даде шанс да се бори щото и хърватина понякога сваля нивото.

Последно редактирано от Ender : 26-05-2019 на 20:16
Отговори с цитат
  #9643  
Стар 26-05-2019
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Айдеееееее бай ганьо е 2-ри в ранглистата 🤣😁🤣😂😁
Най-после изкачване за кауня в класациите .....
Ама за счупена ракета 😁😁😁 някой да не си помисли , че е играл нещо...




Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #9644  
Стар 26-05-2019
Ender Ender не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 460
Благодари: 17
Получил благодарност:
108 пъти в 88 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Сърбинът имаше физически проблеми или поне показа, че има проблем, във втория сет, но след това започна да играе по-силно. Димитров сподели, че това му се е отразило. "Водех с два сета и пробив. Не знаех как се чувства и мисля, че това наруши до някаква степен ритъма ми. Това е част от играта. Аз загубих концентрация и това е моя грешка...
"Имах много време да тренирам. Рамото ми не е на 100% и това е нещо, за което мисля, когато съм на корта. Понякога това измества фокуса ми малко, но излизам и давам всичко от себе си. Не мога да стоя и да чакам да съм напълно възстановен. Ако нещата не се развиват както искам, приемам това и се опитвам да вървя напред", допълни той."


И тъй като това го коментирам от много време ( и сега той го потвърждава) - въпроса с рамото си остава и очевидно дава отражение и това до известна степен обяснява прекалено многото странни спадове в супер неподходящи моменти на мача. Иначе тениса е такъв спорт, че никой не е застрахован от обрат във всеки един момент. Някои пък още повече се надъхват когато имат проблем и са по- фокусирани, но това са частни случаи за конкретни мачове. При него това че знае че трябва да внимава заради усложнение на контузия явно оказва прекалено голямо влияние - дори когато нещата са тръгнали супер. Затова и критиката че той се отнася несериозно към тренировки и т.н както и отношението му в доста от мачовете не е съвсем справедлива когато този фактор бъде сериозно приет. Друг е въпроса че много хора мислят, че щом той играе значи трябва да е на 100% готов и не трябва да има никакво извинение за слаба игра. Контузията явно е таква че пълно излекуване трудно може да се случи (или поне за дълъг период). Оттук нататъка стои въпроса при това положение дали може да постигне нещо близко до върховите си резултати. Вероятно на няколко турнира в годината при добро стечение на обстоятелства.
Отговори с цитат
  #9645  
Стар 29-05-2019
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Григор Димитров ще се изправи срещу Марин Чилич в третия мач на новия корт „Симон Матийо“. Ето и реда на игра на съоръжението:

Начало 12:00 часа:
Стефанос Циципас – Юго Делиен
Кристина Кучова – Каролина Плишкова
Григор Димитров – Марин Чилич
Белинда Бенчич – Лаура Зийгемунд
Отговори с цитат
  #9646  
Стар 29-05-2019
Викито Викито не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Местоположение: Варна/Чайка
Мнения: 171
Благодари: 20
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Г. Димитров - М. Чилич
- СЛЕД 15:45 часа (16:00 часа вероятно)
по Евроспорт 2 България и БНТ 3 HD - потвърдено за БНТ3.
Отговори с цитат
  #9647  
Стар 29-05-2019
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Викито Вижте мненията
Г. Димитров - М. Чилич
- СЛЕД 15:45 часа (16:00 часа вероятно)
по Евроспорт 2 България и БНТ 3 HD - потвърдено за БНТ3.
Трудно ще е 16.00.ч току що започна мача
Кристина Кучова – Каролина Плишкова
Отговори с цитат
  #9648  
Стар 29-05-2019
Викито Викито не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Местоположение: Варна/Чайка
Мнения: 171
Благодари: 20
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Типично за мачовете на Гришо.

Засега - евентуално - може би - вероятно..ще започнат около 17 часа - а дано ама надали!
Отговори с цитат
  #9649  
Стар 29-05-2019
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

where can i get e85 gas near me
Отговори с цитат
  #9650  
Стар 29-05-2019
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,688
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ме извинява Гришо , ама вече стават прекалено съмнителни "грешките" му в точно определен момент
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитровтенис


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 18 (0 членове и 18 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор-Чела ceci69 СПОРТ 2 20-10-2011 14:34
Григор Димитров alexandarivanov СПОРТ 27 29-09-2011 15:04
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 13:20
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 16:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 22:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.