The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Деян Вижте мненията
Обясни ли, че имаш вграден тунер и не искаш те да ти дават за 2 месеца техен тунер?
Изрично го заявявах на всеки, с който говорих, последната твърдеше, че едногодишният договор е указан като условие на сайта им но такъв се споменава единствено като промоционално условие за купуване на HD приемник.. всуе, те си знаят рецитацията. Както и да е, предизвестието ми тече, за мен те са затворена страница, само се надявам повече хора да постъпят като мен защото подобна алчност, тарикатлък, изнудвачество, некоректна и недалновидна политика към клиентите не бива да се толерира
Отговори с цитат
  #82  
Стар 20-05-2010
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,527
Благодари: 114
Получил благодарност:
704 пъти в 418 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ами защо не пробваш да направиш он-лайн заявка за HD
Отговори с цитат
  #83  
Стар 20-05-2010
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Ами защо не пробваш да направиш он-лайн заявка за HD
Че има ли опция за един месец в сайта им?!!?
Аз такова нещо -поне до вчера, не забелязах!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И защо мислиш, че резултатът ще е различен? Най-вероятно ще получа любезна покана да се явя в един от офисите им да сключа договор или някой ще ме посети в къщи с такъв.
И защо да го правя? Загубих достатъчно време и нерви,не смятам да го превръщам в цел на живота си. Аз не търся вратички, не искам да заобикалям закони, разпоредби... исках да получа една гръмко рекламирана услуга срещу доста добри пари, да сключа една коректна сделка между равностойни партньори. Те обаче явно имат клиентите за маймуни и се опитват да ги ловят с трици.

Последно редактирано от спидер : 20-05-2010 на 22:22
Отговори с цитат
  #85  
Стар 20-05-2010
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вижте, това че предлагат една услуга със срочен договор, не е някакво изключение на комуникационния пазар. И всъщност това не е проблем. Условието на търговеца е такова и всеки клиент преценява дали да се възползва.

Друг е тук проблемът. И той е в това, че като свърши световното, т.е. най-апетитната част от пакета, целият пакет става излишен. Пакетът нямаше да е излишен, ако от август до май догодина вървяха в ХД първенствата на Англия, Германия, Испания и Италия. Или поне 1-2 от тях. Но тъй като най-вероятно нищо от изброеното няма да върви в този пакет, истината е, че пакетът не заслужава 12-месечен договор.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 20-05-2010
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,231
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Да така е ,много си прав в случая.
А някой знае ли наистина ли звука е 5.1, защото на мен не ми се вярва.
Така пише на сайта им за ХД каналите.
"Неповторим, обемен звук по стандарта 5.1 Dolby Digital Surround"
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 20-05-2010
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,527
Благодари: 114
Получил благодарност:
704 пъти в 418 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Е малко не си прави ми се струва. ХД не е създадена за да предава само спорт. Дискавъри, НГ, Хистори и Евроспорт също са ценни канали. Проблема идва от цената според мен 23 евро на месец, че то за тези пари руснаците ти дават целия свят вкл. и ХД
Отговори с цитат
  #88  
Стар 20-05-2010
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е, то е същото, но казано по друг начин. Дали е висока цената, или е недостатъчно съдържанието - все едно е. Ако сегашният пакет струва 1 ст. на месец, то всеки ще го купи. Ако срещу 45 лв. на месец предават 4-те първенства, пак едва ли не всеки ще го купи.

И тъй като аз вярвам, че в пакета няма да има кой-знае-какъв футбол след края на свеотовното, то абониралите се за него най-вероятно ще гледат... женски футбол в ХД, както... аз гледам в момента!...

Последно редактирано от Стоян : 20-05-2010 на 22:38
Отговори с цитат
  #89  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не е точно така. Промоциите на комуникационния пазар винаги предлагат обвързване срещу по-изгодна тарифа, закупуване на техника, но винаги имаш опцията да откажеш да се възползуваш от промоцията и да се абонираш за стандартната услуга. Тук такава опция няма. Това не е промоция а изнудване.
Впрочем това не е първият подобен случай. Преди 2-3 месец пак ме убеждаваха да подпиша годишен договор за да мога да гледам базов пакет за 17 лв и още 5лв. за пълен и представяха това за "промоция" Така и никой не ми даде разумно обяснение какво е промоционалното на офертата като на безсрочен договор пак плащах 22лв за пълен пакет. Промоциите явно се тълкуват като изгодни за корпорацията обвързвания на наивни клиенти.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 20-05-2010
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Друг е тук проблемът. И той е в това, че като свърши световното, т.е. най-апетитната част от пакета, целият пакет става излишен. Пакетът нямаше да е излишен, ако от август до май догодина вървяха в ХД първенствата на Англия, Германия, Испания и Италия. Или поне 1-2 от тях. Но тъй като най-вероятно нищо от изброеното няма да върви в този пакет, истината е, че пакетът не заслужава 12-месечен договор.
Ами то това е ловенето на маймуми с трици де. Но и това с първенствата не мисля, че е решение на проблема. Проблемът както отбелязох в първия си пост е в порочното "пакетиране" на каналите. Комунизмът искаше да ни направи всестранни развити ама не стана, няма как или поне е много малко вероятно да ми е интересна хем чалгата хем науката хем спорта хем лукса хем манджата. Eurosport трябва да се пакетира примерно с Skysport, ESPN, Raisport били те HD или не.... , да се формират филмов, музикален, научно-популярни пакети. Всеки да се абонира и плаща за това което гледа. Ама къде е сметката всеки да се абонира за по 30-40канала, как да му тапосат 50лв такса. Те дори и основния и пълния пакет така ги бяха разделили - йезуитски -Eurosport - в основния, Eurosport2 - в пълния Друго си е да ти набухат фуд и лукс покрай световното и Евроспорт и да плащаш като поп за нещо дето никога няма да погледнеш

Последно редактирано от спидер : 20-05-2010 на 23:04
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bnt1hd, evrokom, екк, КТ, лице, на, Новото


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Лошите типове и добрите момчета се изправят лице в лице в ефира на Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 18-10-2010 12:55
Extreme Sports Channel - новото лице и програми през май 2010 Chello Central Europe СПОРТ 0 09-05-2010 00:44
Берлускони с обезобразено лице! Джак Дъра-Бъра 1 14-12-2009 21:16
Новият Азис стана рекламно лице… на мирнерална вода ТИНТИН Новини 0 09-09-2009 13:58
Новото име на канала ZDFdokukanal berks Новини 0 13-08-2009 10:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.