The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-11-2010
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране Blizoo

Близу пуснаха 2 музикални канала.
DSTV на местото на EBF
BOX TV на местото на Есет Тв.
Също така на честота 802 000kHz/6875KS/s/ 64QAM пуснаха двете пловдивски телевизии БНТ Пловдив и ПОТВ.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-11-2010
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пловдивските са май само за Пловдив
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-11-2010
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

В Пловдив само тях ги нямаше цифрово,за другите градове незнам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-11-2010
ДЦЦЮзър ДЦЦЮзър не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 30
Благодари: 6
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен ги няма в цифровата. Днес реснах приемника и нищо. От Пловдив съм
Отговори с цитат
  #5  
Стар 09-12-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Внимавайте! Blizoo се срина, няма услуга, точат пари от сметките на клиентите си




Пловдивчани пропищяха през последния месец от доставчика-монополист Blizoo. След разпадането на DCC, бившият Евроком пое повечето клиенти, но вместо да подобряват услугата, от Blizoo я влошават все повече.Редакцията на Plovdiv24.bg е засипана от сигнали на пловдивчани срещу оператора. Няма кабелна, няма интернет, вече е ежедневие за пловдивчани, които са се излъгали да подпишат с Blizoo. "Непрекъснато ми прекъсва услугата, а операторите им се държат нагло и надменно. Първо ми обясниха, че отстраняват повреди само в работно време от 8 часа сутринта и сега вечерта никой не може да ми помогне, после ехидно ми отговориха, че ако искам да имам надеждна услуга и подръжка, да им стана корпоративен клиент, каквито са им банките", проплака пловдивчанин, излъгал се да подпише договор с набедените телекомаджии.

Най-фрапантен бе разказа на жена, която сигнализира, че от Blizoo са й източили банковата сметка. "Получих sms, че са ми дръпнали над 60 лева от сметката, при положение, че съм абонат на пакет, който е в пъти по-евтин. Потърсих информация в офиса им. От там ми обясниха, че са си дръпнали повече пари и са си предплатили сами от моята банкова сметка такси напред, без да съм го желала. Защо това се е случило, не можаха да ми дадат адекватно обяснение", недоумяваше шокираната клиентка на оператора. Най-фрапантното било, че в същия момент на домашния й компютър изписвало, че няма интернет, тъй като не си го е платила. От оператора не могли да обяснят и това "явление".


(C) Plovdiv24.bg | Източник: http://news.plovdiv24.bg/213114.html#ixzz17bPxp4Wu


Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-12-2010
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Хахахаха, знам ги отдавна че са мизерници близу - ама чак пък толкова вече ми се струва направо невероятно! Особенно за сметката ако е вярно си е умопомрачителна наглост!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-12-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чудно ми е кой стои зад тази "медия", пуснало тази статийка.
Не че са цвете Близуу, но са едни от най-добрите оператори на подобни услуги. Тука слагам всички мобилни оператори, интернет доставчици, кабеларски и DTH и тн.

Последно редактирано от lazarus18 : 09-12-2010 на 15:09
Отговори с цитат
  #8  
Стар 09-12-2010
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чудно ми е Защо Нова Спорт им е единствено в цифровия пакет, ИЗНУДВАТ Клиентите си по този начин. Интернета им е пълна пародия теглиш с едва 2 мегабайта даден торент. От край време отношението към клиентите им е надменно, още откакто бяха Евроком. Ако те са едни от най добрите,какво остава за другите.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 09-12-2010
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex78 Вижте мненията
Чудно ми е Защо Нова Спорт им е единствено в цифровия пакет, ИЗНУДВАТ Клиентите си по този начин. Интернета им е пълна пародия теглиш с едва 2 мегабайта даден торент. От край време отношението към клиентите им е надменно, още откакто бяха Евроком. Ако те са едни от най добрите,какво остава за другите.
Ми за толкова пари толкоз предлагат. Има оператори на оптична технология там се кефи на повече мегабити на цената на оптичната мрежа( както аз ). Несамо ,че за всеки влак си има пътници, ами и за отделните класи вътре. За цената си биват Blizoo.
Със сигурност всеки един собственик на оператор, кабелен или сателитен знае кое е върха на технологията, но тя си има цена. И всеки сам си преценява как да си прави бизнеса, какво да вложи и какво ще получи. Хубавото е че поне има избор и ако не ти харесва единия и технологията му, отиваш при другия, където е това което смяташ че отговаря на претенциите ти като абонат.

Последно редактирано от heracle : 09-12-2010 на 16:01
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
CI модул за blizoo chetkamotoretka ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 141 13-09-2022 15:41
карта на КТ(BLIZOO) на 500C dman ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 27 17-06-2020 20:29
Проблем с Blizoo petar_1997 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 19 14-02-2011 15:44
параметри на КТ(BLIZOO) dman ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 45 18-09-2010 00:38
blizoo и резолюция воланд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 04-08-2010 17:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.