The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 01-09-2015
Аватара на archibal
archibal archibal не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,527
Благодари: 114
Получил благодарност:
704 пъти в 418 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Какво всички сте се разревали като в детска ясла, когато имаше български оператор, при който повечето канали бях в HD излъчване, но таксата беше 38 лв никой нищо не каза тогава. Висока Ви се видя таксата и оператора фалира, а сега сте тръгнали да искате за 17-18 лв всичко да Ви е HD (защото вече било 2015 год)
Следните потребители (9) благодарят на archibal за този полезен пост
gogyto (01-09-2015), LyuboZ (02-09-2015), polomski (01-09-2015), Stuka (02-09-2015), venirb (03-09-2015), Посветения (02-09-2015), стефмат (02-09-2015), Цец0 (01-09-2015), Шайката (01-09-2015)
  #112  
Стар 01-09-2015
Аватара на БониБо
БониБо БониБо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 884
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
В момента не виждам да коментираме по какъвто и да е начин Мтел. Поне аз не го правя. В момента коментираме поредните безумия в Булсат и детската наивност на някои хора, смятащи, че с пускането на сателита нещата ще цъфнат и вържат...
Както се казва: "Надеждата умира последна"
__________________
  #113  
Стар 01-09-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Като служител на м-тел, настоящ или бивш, аз не миля, че ще си позволиш да критикуваш фирмата, поне не и публично, което в случая може би е правилно, но няма да е обективно.
Когато има за какво да се критикува , няма значение дали е бивш или настоящ служител ....
  #114  
Стар 01-09-2015
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
В момента не виждам да коментираме по какъвто и да е начин Мтел. Поне аз не го правя. В момента коментираме поредните безумия в Булсат и детската наивност на някои хора, смятащи, че с пускането на сателита нещата ще цъфнат и вържат...
Именно, това имах предвид. Не коментираш мтел (вероятно защото там всичко е 6) но не пропускаш да коментираш безумията на була.
Пак казвам, бил съм абонат в всичките БГ сат. оператори през годините. Сега съм абонат на була и виваком, положението при всички е почти еднакво.
  #115  
Стар 01-09-2015
красибел красибел не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
Сателита още не е изстрелян, обаче ти вече разпредели и честотите. При кой БГ сат. оператор, мазньоча е по-малък от колкото при була? Разбирам, че все още си под еуфория от новия доставчик, но след няколко месеца, да не се окажеш на опашката, пред някоя бусатска каса. Ще си позволя и един приятелски съвет: не предплащаш за голям период от време на сегашният ти провайдър, защото, както се казва -"много като тебе, вече плакаха"
Понеже и аз смених булсатя с друг доставчик, се чувствам в правото си да отговоря.
1. В Мтел, където съм в момента, мазньочът е по малък на каналите, които ме интересуват - спортните, HBO & Cinemax и някои други. Ако ме интересуват BG новини - има си bTV HD, или К1 ефирно. Нова по принцип не поглеждам откато започнаха биг брадър повърните и другите си реалитита;
2. Още държа един приемник на булсатя заради майка ми - държи да си гледа Скат и това е, така, че ако реша да се върна към булсатя когато и ако реша, мога да го направя в рамките на максимум няколко часа - колкото да платя един допълнителен приемник и забуча кабела от антената. Виж, дали това ще стане, е друга бира. Булсатком положиха огромни усилия докато ме откажат от тяхната услуга, и сега за да ме върнат трябва да станат наистина нещо изключително. Финансовата страна е най малкото, което ме интересува, но все пак - в момента пълният пакет плюс Диема екстра плюс HBO & Cinemax плюс 2 допълнителни приемника ми излизат 33,71 лв; на булсат пълният пакет плюс SD Диема екстра плюс HBO&Cinemax /когато ги имаше, със SD на Cinemax/ плюс Филм+HD плюс 2 допълнителни приемника бяха 36,96 лв. Така, че едва ли ще проплача скоро, освен ако /дано не се налага, де/ положа цветенце на гроба на споминалия се булсатком.
  #116  
Стар 01-09-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Защо да не ги коментирам? Това, че съм бил служител на Мтел и имам Мтелска услуга не значи, че нямам и булсатска такава. А след като съм им клиент мисля, че мога да коментирам каквото си пожелая. Относно коментарите за Мтел - те са в Мтелския подфорум, не тук...
  #117  
Стар 01-09-2015
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
Понеже и аз смених булсатя с друг доставчик, се чувствам в правото си да отговоря.
1. В Мтел, където съм в момента, мазньочът е по малък на каналите, които ме интересуват - спортните, HBO & Cinemax и някои други. Ако ме интересуват BG новини - има си bTV HD, или К1 ефирно. Нова по принцип не поглеждам откато започнаха биг брадър повърните и другите си реалитита;
2. Още държа един приемник на булсатя заради майка ми - държи да си гледа Скат и това е, така, че ако реша да се върна към булсатя когато и ако реша, мога да го направя в рамките на максимум няколко часа - колкото да платя един допълнителен приемник и забуча кабела от антената. Виж, дали това ще стане, е друга бира. Булсатком положиха огромни усилия докато ме откажат от тяхната услуга, и сега за да ме върнат трябва да станат наистина нещо изключително. Финансовата страна е най малкото, което ме интересува, но все пак - в момента пълният пакет плюс Диема екстра плюс HBO & Cinemax плюс 2 допълнителни приемника ми излизат 33,71 лв; на булсат пълният пакет плюс SD Диема екстра плюс HBO&Cinemax /когато ги имаше, със SD на Cinemax/ плюс Филм+HD плюс 2 допълнителни приемника бяха 36,96 лв. Така, че едва ли ще проплача скоро, освен ако /дано не се налага, де/ положа цветенце на гроба на споминалия се булсатком.
Е колега ти и да искаш не можеш да го платиш Ф+ при Мтел, така че от общата сметка изваждаш 4лв. и се получава 32,96лв.
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Следните потребители (2) благодарят на Стивт за този полезен пост
Посветения (02-09-2015), Шайката (01-09-2015)
  #118  
Стар 02-09-2015
Серхио Агуеро Серхио Агуеро не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2015
Мнения: 279
Благодари: 34
Получил благодарност:
78 пъти в 51 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
сега сте тръгнали да искате за 17-18 лв всичко да Ви е HD
Ами то реално Е HD за 17.86 лв.
Еee може и за плюс 20 лв още HD, и HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD & Cinemax 2 HD.

Цитирай:
Първоначално написано от sky2 Вижте мненията
след няколко месеца, да не се окажеш на опашката, пред някоя бусатска каса.
Няма такава опасност.
Знам, че някои хора ги е яд, ама такава е суровата действителност в момента.

Булсатя не знам какво могат да ми предложат, което ми липсва, за да ме заинтригуват. В момента нямат нищо за мен.

Та въпрос - какво съдържание очакваш да включат, за да заинтригуват хората, и което не гледам сега при новия си доставчик ?
  #119  
Стар 02-09-2015
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В момента Мтел няма нищо за масовия потребител. Нито К3, нито Алфа, нито Скат. Отделно ги няма АХN и TV1000. При това на по-висока цена. Суровата действителност е това, а не капризите на някой си.
Та въпросът не е какво ще предложат Булсатком, а какво ще предложат Мтел.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
  #120  
Стар 02-09-2015
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
В момента Мтел няма нищо за масовия потребител. Нито К3, нито Алфа, нито Скат. Отделно ги няма АХN и TV1000. При това на по-висока цена. Суровата действителност е това, а не капризите на някой си.
Та въпросът не е какво ще предложат Булсатком, а какво ще предложат Мтел.
В допълнение към това колега, ако има и фенове на испанското първество няма и Sport+HD и F+
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, какво, на, сателита, Става, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
какво става с тв скат ? dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 19-03-2015 02:55
ФЕН Фолк ще стартира при сателита на Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 10-02-2015 01:14
какво става с 11135 V на 39Е opti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 11-08-2014 22:39
Какво става с НВО Комеди? elektrik Кошче 1 24-03-2013 10:25
bivol.bg - Какво става там ? Хиена Дъра-Бъра 12 04-02-2013 22:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.