The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-02-2017
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,976
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Катрин Паркинсон за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC

В очакване на премиерата на сезон 2 на сериала „Хора“ - от 23 февруари по AMC

Интервю с Катрин Паркинсон за сезон 2 на сериала „ХОРА“

КАТРИН ПАРКИНСОН В РОЛЯТА НА ЛОРА ХОКИНС



Когато се разделихме с Джо и Лора изглеждаше, че те са в по-добро положение
Да, и мога с удоволствие да ви кажа, че нещата стават по-интересни! Особено по отношение на връзката им – тази година аз съм с Джо [Том Гудман-Хил] и семейството, но съм разделена от тях през голямата част от времето. Лора иска да се бори за синтовете, а Джо иска да живее в общество, в което няма синтове – сложно е.

Продължава ли Лора да се мъчи да преодолее вината си за смъртта на брат си?
Болката все още не е преодоляна и това обяснява защо Лора винаги се старае да бъде героят, който защитава малките хора, каквито за нея са синтовете. Тя чувства морален ангажимент – обяснението за това е дълга история от миналото. Става ясна разликата между Лора и Джо – това е страхът. Джо иска да защити семейството си, а Лора носи вината от миналото си, която се опитва да изкупи.

И тази година тя прави това с професията си
Да. Въпреки че няма необходимия опит и съзнава това, тя се надига в защита, защото никой друг няма да го стори. Тя няма да стане адвоката-супергерой… ние виждаме как тя се изправя срещу много по-високопоставени хора – но, тя има благородна кауза, в която вярва.

Каква е връзката на Лора с децата й?
Интересна. Единственото, което Лора иска, е да бъде добра майка, тъй като се е провалила с брат си, но тя е толкова погълната от работата, че малко ги изпуска от погледа си. Най-малкото й дете Софи [Пикси Дейвид] е развило синдрома да смята себе си за синт и това е много болезнено за Лора, която съзнава, че го е изпуснала, когато психологът на детето започва да говори за лечение. Диагнозата е обсесивно-компулсивно разстройство. Тя се изразява в това, че Софи е обсебена от идеята, че за синтовете всичко е по-просто и че те са по-щастливи, понеже нямат проблемите на хората. Ето защо Джо има такова силно желание да се преместят. С други думи, положението не е много добро.

Дали тя се тревожи и за Мати и Тоби?
Лора е родила децата си в доста млада възраст – тя има специална връзка с Мати, но работата й я е погълнала. Това е криза. Според нея, ако някой не направи нещо, ще настъпи апокалипсис. Нейната голяма кауза ще защити и собствените й деца, но за момента тя е принудена да игнорира ежедневните им проблеми. Затова изглежда толкова ужасно, когато нещата се влошават – тя е направила големи жертви.

Беше ли ви приятно да видите отново сурогатното си семейство?
Честно казано, не бих могла да си представя да имам три по-прекрасни деца. По-големите ми дават сигурност за бъдещето. Аз съм обезпокоена, че децата ми израстват със социалните медии и как това ще им се отрази, но Луси [Карлес, Мати] и Тео [Стивънсън, Тоби] намират правилното място за интернет, използвайки го само за добри неща, без да бъдат обсебени от него. Тези двама младежи не биха могли да бъдат по-добре ориентирани.

Свикнахте ли вече да си партнирате със синтовете?
Мисля, че да. Тази година имах по-сериозно участие с Емили Берингтън [Ниска], Соня Касиди [Хестър] и Джема Чан [Майа]. Направих хубави неща с Емили и с една актриса, която играеше ролята на много по-важен адвокат от мене, и беше много приятно да наблюдавам много по-човешките реакции от нейна страна и от страна на Емили. Те бяха много различни, но свързани от битността си на синтове.

Географският обхват на „Хора“ се разшири тази година
Приятно ми е да видя Ниска в Берлин, а себе си в Боливия и Лос Анжелис с Кари-Ан Мос [Атина] и Маршъл Олман [Майло]. Вярно е, че географският обхват се разшири, като в същото време има възможност да се проследят синтовете и в родната им среда, която толкова ги отличава.



Посветена ли сте в по-нататъшното развитие на сюжета?
Не. Другите актьори са разговаряли повече със сценаристите – знам, че те имат много идеи и имам доверие в тях, защото са много добри в намирането на изненадващи, но достоверни идеи. Знам какво съм снимала и как завършва то и знам, че в началото на сериала то е наистина смело. Изхождайки от начина, по който завършва сериала, третият сериал накрая би могъл да се превърне в съвсем друг жанр. Това е много вълнуващо.

Вие сте в разгара на репетициите заDead Funny“ в театър West End, нали?
Да, ние напредваме доста бързо, но това е приятно. Близо сме към края, така че не се чувстваме изморени. И тъй като режисьорът и сценаристът са едно и също лице, няма място за недоразумения.

Кога разбрахте, че Емили също ще участва?
Знаех за пиесата от доста време и когато научих, че продуцентите мислят да я включат в състава, ми стана приятно. Тя наистина ги впечатли по време на срещата – това нямаше нищо общо с мене, но аз го подкрепих. Ние се разбираме много добре, тя е съвсем друга в тази роля. Работила съм с всички от състава, което ми се случва за първи път. Споделих със съпруга си и той ми каза, че започвам да се разбирам, което е прекрасно!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
23, amc, За, Интервю, катрин, на, от, Паркинсон, ПО, сезон, сериала, февруари, „Хора“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интервю с Том Гудман – Хил за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-02-2017 15:56
Интервю с Джема Чан за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-02-2017 15:51
Какво се случва с героите в сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 01-02-2017 17:41
Интервю със създателите на сериала "ХОРА" - в очакване на сезон 2 по AMC от 23.02! Chello Central Europe ФИЛМИ 0 23-01-2017 14:08
Интервю с Катрин Паркинсон за „ХОРА“ - повече за премиерния сериал на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 09-10-2015 17:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.