The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-02-2017
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,976
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Джема Чан за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC

В очакване на премиерата на сезон 2 на сериала „Хора“ - от 23 февруари по AMC

Интервю с Джема Чан за сезон 2 на сериала „ХОРА“

ДЖЕМА ЧАН В РОЛЯТА НА МАЙА



Преди да започнем: За кого ще говорим – за Майа или за Анита?
Тя е Майа, но определено има елементи от Анита, които ще продължавате да виждате в сезон две. В него Майа се опитва да открие коя е или коя би могла да бъде. За първи път в живота си тя има възможност да научи нещо повече за себе си. Но, в отношенията си с хората тя все още използва самоличността на Анита.

Ако се опитваш да научиш нещо за себе си, защо е нужно да работиш в крайбрежно кафе, като Майа?
Тя и Макс [Айвън Джеремайя] и Лео [Колин Морган] се опитват да сложат ново начало, криейки се в малко западнало крайбрежно градче. Те имат нужда от припаси и храна за Лео, затова изпращат Миа да работи. Собственикът на кафето Ед [Сам Паладио] не може да си позволи да наеме хора или собствените си синтове, затова Лео се представя за собственик на Майа и Ед я наема да работи почасово. Само двамата - Ед и Майа, движат бизнеса, който не се развива особено успешно.

Какви са отношенията на Майа и Ед?
Майа и Ед имат интересни отношения – те създават нещо, подобно на връзка. В началото Ед не знае коя е тя, за него тя е поредният синт. Ед е доста натоварен – майка му не е добре, а баща му е починал, така че той се мъчи да се държи. Майа вижда в Ед нещо, което остава скрито за другите – той винаги търси други хора. Той не се чувства заплашен от нея и всеки от тях се чувства добре в компанията на другия. Между тях определено има химия, но не всичко върви гладко.

Как вървяха нещата със Сам?
Том, Катрин и семейството наистина ми липсваха. Тази година преживяванията бяха други, защото в повечето от началните епизоди в Маргейт бяхме само двамата – аз и Сам. Той е чудесен, но имах чувството, че се намираме на края на света, в това кафе на ръба на пропастта.

В Маргейт ли живеехте по време на снимките?
Да, там ми харесва. Нямах много свободно време, но мястото наистина е красиво, една повехнала слава. Направено е много за възстановяването му с откриването на новата галерия „Търнър“ и пристигането на групи от художници там – очевидно, това е новият Брайтън. Беше много вълнуващо, но все пак ние имахме късмета да бъдем там през лятото и да си хапваме сладолед на морския бряг по време на обедните почивки.

Мислите ли, че на Майа й липсва предишния живот със семейство Хокинс?
Мисля, че да. Тя е много привързана към тях, но тя знаеше, че не може да остане там. По-късно в сериала има нещо като повторно събиране, но в момента тя трябва да се опита да изгради собствения си живот.

Как бихте описали личността на Майа сега?
Тя все още е невежа в известно отношение. Контактът й с хората се е свеждал до живота й със семейство Хокинс, към които тя е била силно привързана и които също са били силно привързани към нея, въпреки недобрите неща, които са се случили с Джо [Том Гудман-Хил]. Майа е наивна, но е решена да опита да води самостоятелен живот. Накрая тя се озовава на място, в което тази комбинация от фактори се оказва малко опасна.

Какво мисли тя за възможността синтовете да се сдобият със съзнание?
Чувствата й по този въпрос са смесени. Тя разбира, че колкото по-голямо съзнание притежават синтовете, толкова по-вероятно е те да бъдат възприемани като заплаха. Основното, за което тя се е борила, е да се върне отново при семейството си и към своето истинско „аз“ и тя иска да се фокусира върху това. Тя е привързана към другите синтове, но тя не приема каузата им по същия начин, като Лео: според нея, те не трябва да се излагат на голямата опасност, на която иска да ги изложи Лео, за да спаси съзнателните синтове. Това е същественото различие между тях.



Какво се промени в изпълнението Ви през тази година?
Беше малко по-различно. Да изпълняваш ролята на Майа под външността на Анита – това не е предишната Анита. Това не е идеална имитация, има моменти, в които Майа сваля маската си пред Ед, неуспявайки да скрие истинската си същност, докато в сериал едно тя беше Анита на сто процента. Майа се опитва да покаже най-добрия вариант на това.

Случва ли Ви се хората да Ви спират по улиците с молбата даиграетеАнита?
Имам записани няколко съобщения на гласовата ми поща като Анита и няколко души се опитаха да ме критикуват за това. Но, в повечето случаи хората искрено се вълнуват от темата и от съдбата на героите.

Предполагаме, че сте били отличничката в Училището за синтове тази година...
Определено не! Мислех, че ще ми се получи много по-лесно. В началото бях доста непохватна. Първият ден се упражнявахме да тичаме като синтове и аз веднага получих мускулна треска на двата крака, защото смятах, че веднага ще започна да тичам като синт и не загрях както трябва. Бях отчаяна, а в сериала ми предстоеше много тичане.

Феновете са много запалени, нали?
Да, това е прекрасно, защото когато снимаш нещо, няма никакви гаранции. Стискаш палци и се надяваш за привлечеш вниманието на хората.

Какво би било най-вълнуващото за нас в този сезон?
Филмът навлиза в доста мътни води, което ми харесва. Има няколко страхотни нови образа, а начинът, по който сценаристите изследват въпроса за нравствеността и за това как да отличаваме доброто от злото е наистина вълнуващ. В сезон едно зрителите вероятно са започнали да симпатизират на синтовете, но тази години има някои не толкова еднозначни техни образи.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
23, amc, Джема, За, Интервю, на, от, ПО, сезон, сериала, февруари, Чан, „Хора“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво се случва с героите в сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 01-02-2017 17:41
Интервю със създателите на сериала "ХОРА" - в очакване на сезон 2 по AMC от 23.02! Chello Central Europe ФИЛМИ 0 23-01-2017 14:08
Ексклузивна премиера по AMC на сезон 2 на драматичнrs сериал “ХОРА” на 23ти февруари Chello Central Europe ФИЛМИ 0 11-01-2017 17:23
Интервю с продуцентите на "Спри и се запали" - повече за 3 сезон на сериала на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-10-2016 15:29
Интервю с Джема Чан за „ХОРА“ - повече за премиерния сериал на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 09-10-2015 17:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.