The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 27-04-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз и ще ти отговоря но пък няма да спестя и критиката си относно теб.
Първо,относно проблема ти,Виваком преминаха от един спътник на друг именно тези седмици и затова са ти проблемите.Без да задълбавме с допълнителни насоки,просто прежали малко пари и викни някой,който да ти каже какво трябва (най-вероятно по-голяма антена).
Второ,наистина оправданието с протектори и прочие е абсурдно,дори и да си прав в случая ( а ти не си),само поради факта,че си нов и незнаещ тук в форума,дължиш поне мааааалко уважение към по-старите колеги,защото с това държание малцина ще са тези които като мен ще ти обърнат внимание......
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
  #12  
Стар 27-04-2017
Красимир киряз Красимир киряз не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Аз и ще ти отговоря но пък няма да спестя и критиката си относно теб.
Първо,относно проблема ти,Виваком преминаха от един спътник на друг именно тези седмици и затова са ти проблемите.Без да задълбавме с допълнителни насоки,просто прежали малко пари и викни някой,който да ти каже какво трябва (най-вероятно по-голяма антена).
Второ,наистина оправданието с протектори и прочие е абсурдно,дори и да си прав в случая ( а ти не си),само поради факта,че си нов и незнаещ тук в форума,дължиш поне мааааалко уважение към по-старите колеги,защото с това държание малцина ще са тези които като мен ще ти обърнат внимание......
Благодаря за информацията.
Прегледах темите а техници ми казаха че ще ми трябва по голяма чиния.В този момент не мисля че е рентабилно при положение че имаме достатъчно голяма чиния.Варянтите изглежда че са два.Булсат или интернет тв.Жалко за виваком за съжаление ще загубят доста клиенти по този начин.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ангия, ВИВА, ком, помощщщщщщщ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вива ком за Дрезден Германия Телийскидимитър Монтаж и настройка на антени 5 29-04-2015 20:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.