The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДОКУМЕНТАЛНИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 04-08-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране „Чудовищни вълни” започва, прочети интервю с продуцента!

Интервю с Боби Сийгър, продуцент на поредицата „Чудовищни вълни” по Extreme Sports Channel Професионален сърфист, сега продуцент, Роби Сийгър обединява усилия с екипа на „Ребъл медиа” в опит да улови най-свирепите и мощни вълни в Европа в епичната поредица „Чудовищни вълни” („Monster Waves”).
С помощта на звездите Шон Диксън и Тамайо Пери, Роби представя някои от най-горещите точки за сърфинг по бурното атлантическо крайбрежие.

Поредицата стартира на 12 август от 8:30, 12:30, 16:30 и 20:30 ч. и продължава от 13-и до 18-и август, всеки делничен ден с двойни епизоди от 8:00, 12:00, 16:00 и 20:00 ч.
Ето какво споделя Роби Сийгър специално за българските зрители.
Макар че този спорт не е толкова популярен в България, тъй като нашето черноморие не
предлага “чудовищни вълни” и подходящи условия за сърфинг, смятате ли, че поредицата ще вдъхнови българите да се запалят по сърфинга? Разказите в поредицата са много истински, тъй като са разказани от нас – спортистите. Стига хората да харесват пейзажа и героите, мисля, че предаването ще остави у тях едно много приятно чувство. Смятам, че всеки човек трябва да опита да яхне вълната поне веднъж в живота си.
А дали “Чудовищни вълни” ще предложи на българските зрители полезни съвети и важна информация?
Във всеки епизод приключението се развива по много различен начин. Точно това ми харесва в този проект. Освен това използваме местна музика, типична за конкретното кътче, което посещаваме.
Зрителите на Extreme Sports Channel ще се срещнат с някои от най-добрите представители на този спорт в Европа. Показваме приключението по възможно най-достъпния начин, като не обръщаме толкова внимание на техническата страна на нещата.
Това без съмнение беше най-дългото пътуване в историята на сърфинга и приключението на живота ни. Надяваме се да изразим ентусиазма си в поредицата и с това да допринесем за забавлението на зрителите.
Кои са най-горещите места за сърфинг, които всеки страстен ездач на вълни трябва задължително да посети поне веднъж в живота си?
Северното крайбрежие на хавайския остров Оаху по време на състезанието “Трипъл Краун” през ноември и декември, когато се събират най-великите в професионалния сърфинг на най-високите и яростни вълни. В Европа - Франция се слави с най-напредналата сърфинг култура… А най-подходящите вълни са в Ирландия.
Кое е Вашето любимо място за сърфинг и защо?
“Jaws” на остров Мауи, където съм имал безброй преживявания. Вълните са величествени и в същото време достъпни, а и мога да си бъда вкъщи за вечеря навреме!
Кога започнахте да се занимавате със сърфинг и защо?
Започнах с уиндсърфинг на 16-годишна възраст, след като се преместих в Хаваи от Германия, където съм роден. Малко след това се запалих по този спорт. Стоях във водата дори и когато вятърът беше слаб, защото това беше страхотен начин да тренирам, да опознавам вълните, теченията и законите на океана.
Тази година Extreme Sports Channel празнува 10-ия си рожден ден. По какъв начин сърфингът се е променил през изминалите 10 години?
Сърфингът, както и всеки друг спорт, постепенно се развиваше през годините. Използването и усъвършенстването на личните умения даде възможност да се открият вълни и места, които преди време не бяха достъпни.
Как виждате себе си и този спорт след още 10 години?
Аз съм спортист по природа. Професионалният ми живот е свързан основно с уиндсърфа. Живея на Хаваите, където начинът на живот е изцяло повлиян от океана. Сърфинг, гмуркане, бодисърфинг, уиндсърфинг, сърфинг гребане, кану и др. Съществуват толкова много начини да се забавляваш във водата и да поставяш различни предизвикателства пред себе си!
Домът ми е на пет минути с кола от “Jaws” – приема се, че там са най-голeмите вълни на планетата. Затова не е необходимо да обикалям света в търсене на гигантска вълна. Като човек, прекарал голяма част от живота си във водата, аз се зареждам с енергия, когато съм край океана. Бих искал за в бъдеще да продължа да балансирам еднакво добре страстта си към океана, това да бъда добър баща и да работя това, което ми харесва.
Запален ли сте по някой друг екстремен спорт? Ако е така, как бихте сравнили тръпката от него с тази от сърфинга?
Обичам всички водни спортове. Това, което не обичам след всичките тези години, са тълпите. Големите вълни не са постоянно явление през цялата година. През последните три години и вълните на „Jaws” не са толкова високи. Затова, за да поддържам форма, практикувам бодисърфинг и свободно гмуркане. Това са спортове, които стоят в сянка, но пък са също толкова екстремни. Свободното гмуркане може да има ужасни последствия, ако егото ви движи при изпълнението.
Може би точно това се променя с възрастта – егото ви вече не е основната движеща сила. Правиш всичко, само когато наистина ти харесва. Знам, че океанът винаги побеждава, затова сърфирам само в дните, в които чувствам, че съм в състояние да поема последствията, ако нещо се обърка.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg chudovishtni_vylni_2.jpg (74.0 КБ, 1 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
вълни”, започва, интервю, продуцента, прочети, „Чудовищни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
КВ - Къси вълни. Морзова азбука, SSB и подобни koko_varna ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 3 12-02-2012 19:36
Рисуване с вълни (видео) Джак Забавно 1 11-07-2010 14:29
Интервю със световния шампион по траял Кени Белай Chello Central Europe СПОРТ 0 12-01-2010 13:41
RING.BG взе тайно интервю от сумиста Калоян Махлянов ТИНТИН СПОРТ 0 25-06-2009 13:40
Ексклузивно интервю с Димитър Бербатов Джак СПОРТ 0 09-06-2009 19:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.