The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #251  
Стар 26-07-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
"maistore" не правиш разлика между безплатни и на максимална скорост...Не само ти де

Ти сериозно ли ? Я ми разясни какво точно искаше да кажеш, че съм невеж . 200МВ в БГ на максимална скорост , а в ЕС 1700МВ на каква скорост са ? Това май потвърждава написаното , че са абсолютни измамници . Колко трафик ще направиш при скорост под 64Kbps /може и 5 да е/ за 10 или 20 дни ? Виж тарифите на Теленор в Швеция примерно , или на А1 в Австрия - дали има такива аномалии в обемите за данни . Те заслужават хората покрай дунава и гръцката граница да си вземат точно от този най-евтиния пакет и да си карат на роуминг през половината време от месеца за да не нарушат политиката за справедливо ползване .


Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Не гледайте предлаганите планове.Те се предлагат само на "будали". Имат планове под масата(поне Виваком) които са коренно различни от официалните. Получаваш доста по-добри условия.

Именно , измамата е пълна . Първо ще уловим баламите , после ще вадим скритите . Дали е така в другите държави

Последно редактирано от mistor : 26-07-2018 на 21:44
Отговори с цитат
  #252  
Стар 26-07-2018
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Ти сериозно ли ? Я ми разясни какво точно искаше да кажеш, че съм невеж . 200МВ в БГ на максимална скорост , а в ЕС 1700МВ на каква скорост са ? Това май потвърждава написаното , че са абсолютни измамници . Колко трафик ще направиш при скорост под 64Kbps /може и 5 да е/ за 10 или 20 дни ? Виж тарифите на Теленор в Швеция примерно , или на А1 в Австрия - дали има такива аномалии в обемите за данни . Те заслужават хората покрай дунава и гръцката граница да си вземат точно от този най-евтиния пакет и да си карат на роуминг през половината време от месеца за да не нарушат политиката за справедливо ползване .





Именно , измамата е пълна . Първо ще уловим баламите , после ще вадим скритите . Дали е така в другите държави
В БГ не свършват(безплатни са), на колко пада скоростта не я определяш ти. Навън е по формулата около 175 МБ на лев, както си писал. После плащаш
За А1 в Австрия погледнах, че не ме е интересувало скоро.
17,90Е за 3 ГБ там и 3 в ЕС
29,90Е за 10 там, 9ГБ в ЕС
39,90Е за 20 ГБ там и 12 в ЕС
Без комбинирани услуги, безкрай разговори, смс и ммс-и
Отговори с цитат
  #253  
Стар 26-07-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
В БГ не свършват(безплатни са), на колко пада скоростта не я определяш ти. Навън е по формулата около 175 МБ на лев, както си писал. После плащаш
За А1 в Австрия погледнах, че не ме е интересувало скоро.
17,90Е за 3 ГБ там и 3 в ЕС
29,90Е за 10 там, 9ГБ в ЕС
39,90Е за 20 ГБ там и 12 в ЕС
Без комбинирани услуги, безкрай разговори, смс и ммс-и

Да де , да си дойдем на приказката . Няма никъде 200МВ при оператора и 1700МВ в роуминг . При нашите хубавци имаш количество данни в бг и в роуминг при които ползваш пълния ресурс на мрежата , забрави за безплатните които ги споменавеш . След което тези в роуминг се таксуват/пак по едни правила където местните оператори не могат да се намесят/, а другите почти не вървят /под 64Kbps , може да е 1Kbps/. Ако това не е измама , не знам кое е . И за да не си мислиш , че съм неподготвен по темата , сметни си таксата както се съгласи , че за левче е 175МВ в роуминг . И веднага се замисли защо нямаш поне същото количество в мрежата на оператора ти . Това ли искаше да ми обясниш ?
Отговори с цитат
  #254  
Стар 27-07-2018
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,868
Благодари: 356
Получил благодарност:
561 пъти в 383 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Ами на моите номера( не са фирмени договори) тук имам 12+2+2 на единият, 4.5 гб на друг, 6 гб на трети. Всичките са за под 18 лв с ДДС. Имам и Бобове с по 4 ГБ за почти 7...
Отговори с цитат
  #255  
Стар 28-07-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Браво , но това не ги прави по-малки измамници . Да си обявят тарифите , а не да ги крият под масите и който не се върже да се чувства велик как са му дали нещо по-добро . И това с роуминга е само едно от многото доказателства в некоректността им .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lte, mobiltel, mtel


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Mtel NOW БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 23 20-01-2019 16:35
Mtel Set Top Box airking IPTV (Internet Protocol Television) 20 29-10-2014 11:01
DTH платформа Mtel Sat TV berks Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 10 20-07-2014 15:52
Mtel 150MB Cavalry GSM мобилни комуникации 31 26-08-2013 21:49
Mtel Rootkit?? MasterLee Настройки на рутери 0 29-09-2012 12:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.