The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 11-04-2011
Rado_Sharkov Rado_Sharkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране извинявам се

добре!!! сега започваме отново :Д . Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....
Отговори с цитат
  #52  
Стар 11-04-2011
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тя молбата сигурно е жалба, следва входящ номер, 30 дневен срок за отговор и тн. както с всички услуги в БГ. Молба за отказване от услуга когато има договор, такова животно няма. Гони техника да си свърши работата докрай.
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 11-04-2011
Аватара на Walter
Walter Walter не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 59
Благодари: 19
Получил благодарност:
14 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
добре!!! сега започваме отново :Д . Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....
Обърни се към колегата Виваком, че той е голям оптимист относно услугата, която предлагат техните монтажници.Ще го цитирам от друга тема:
Цитирай:
Първоначално написано от Виваком Вижте мненията
Никой нищо не е продал. Не мисля, че оплакванията са чак толкова много. По- голямата част от оплакванията са от смущения излъчвани от различни източници.
Мойте уважения колега но никога не забравяй факта,че при нас посещението и отстраняването на повреда или на някой прищявката е безплатно!
Междудругото в момента смело твърдя, че конвертора е доста по добър от конкуренцията. Пак е Шарп, но е доста по-чувствителен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Walter за този полезен пост :
Rado_Sharkov (11-04-2011)
  #54  
Стар 11-04-2011
Rado_Sharkov Rado_Sharkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране лол

Че посещението им е безплатно да ок, но отстраняването на повредата нещо при мене не стана, а ако антената счупи стъклата на съседа от долу аз ще трябва да ги платя не виваком....нали и се пак ако някой е минал по този път и е спечелил :Д да помогне плс........... и говоря само за прозорците на съседа не за нещо повече... не дай си боже , ма не тех не им пука чак утре вечерта ще дойдат....

Последно редактирано от Rado_Sharkov : 11-04-2011 на 17:02
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11-04-2011
Аватара на Walter
Walter Walter не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 59
Благодари: 19
Получил благодарност:
14 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
Че посещението им е безплатно да ок, но отстраняването на повредата нещо при мене не стана, а ако антената счупи стъклата на съседа от долу аз ще трябва да ги платя не виваком....нали и се пак ако някой е минал по този път и е спечелил :Д да помогне плс........... и говоря само за прозорците на съседа не за нещо повече... не дай си боже , ма не тех не им пука чак утре вечерта ще дойдат....
Понеже колегата твърди, че техниците им са оборудвани с уреди за настройка, би ли казал, дали при теб са ползвали нещо такова или...?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11-04-2011
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://www.vivacom.bg/bg/residential...ice/contact_us
Еми драсни им едно писъмце, копи-пейста ти е ясен виждам
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11-04-2011
Rado_Sharkov Rado_Sharkov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране ми да имат

Цитирай:
Първоначално написано от Walter Вижте мненията
Понеже колегата твърди, че техниците им са оборудвани с уреди за настройка, би ли казал, дали при теб са ползвали нещо такова или...?
ми да имат уреди за настройка, но при слагането на антената не знаеха как да боравят с бормашината... честно ти говоря искаха да ми правят дупка под радиатора където са тръбите прави сметка,дори нямаха боргии... още от тия злетаци ми тръгнаха проблемите, ако бяха нормални хора нямаше и да пиша тука , но 90 от тях са много зле
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11-04-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
ми да имат уреди за настройка, но при слагането на антената не знаеха как да боравят с бормашината... честно ти говоря искаха да ми правят дупка под радиатора където са тръбите прави сметка,дори нямаха боргии... още от тия злетаци ми тръгнаха проблемите, ако бяха нормални хора нямаше и да пиша тука , но 90 от тях са много зле
Значи наистина не знаят как да си ползват уредите.Евентуално - настройват, стягат антената и после - проблем...
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11-04-2011
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако има интерференция или проблем, който не може да се отстрани, след третото посещение трябва да предприемат процедура по документиране на качеството - съставя се протокол, с който ти се прекратява договора.
А доколкото си спомням, някъде в договора с малки букви май пишеше, че до месец ако не си доволен от услугата можеш да се откажеш от нея.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 12-04-2011
Виваком Виваком не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 47
Благодари: 10
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
добре!!! сега започваме отново :Д . Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....
Колега понеже забелязах ,че на втора тема ползваш копи и пейст и аз на свой ред ще го направя
Според мен не се отказвай. Извикай ги пак и им кажи да ти сменят конвертора/ имал съм такъв случай да накъсва от повреден / , да ти настроят чинията и да проверят с уреда, на спектралния анализатор ,
дали има някакво смущение на честотите на транспондерите.
Когато ти накъсва пробвал ли си на ралични канали ,примерно първи и петдесети?

п.с. малко уточнение БОРМАШИНИ нямаме!!!
Имаме ударно пробивна техника METABO

Последно редактирано от Виваком : 12-04-2011 на 07:11
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
tv, vivacom, на, проблем, Сигнала


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем TV1000 с Vivacom valsinats ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 39 29-09-2010 21:42
Vivacom проблем Христо DREAMBOX 16 11-06-2010 00:14
проблем със сигнала жоркин29 STRONG 16 19-04-2010 13:19
Проблем със сигнала на ITV ivaylo1985 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 8 20-06-2008 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.