The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Разгорещени дискусии

Разгорещени дискусии За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-09-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Открит пазарлък в темите за продажба!

Ако сме принципни и искаме всичко да се дискутира във форума,не трябва да се сърдиме,когато някой споделя опит на лични съобщения,всички скочихме против личните съобщения!
Аз нямам нужда от лични,мисля ,че щеше да е тъпо,да ти отговарям на лични за програматора!
Тема се прави,с различни точки и спор!
Сделка се прави с обява и пазарлък!Никъде не е упоменато,че само заглавието трябва да стои в темата,а пазарлъка,да е личен!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Brian (11-09-2014)
  #2  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Dzumba, още една тема като гледам ще омажеме
Кажи ми, кой каква полза ще има от това, че ти даваш 50 да двата приемника а човека ги е обявил за 40 + 30 ?!
Двете неща нямат място за сравнение. Другото, до момента всички такива коментари в темите за продажба съм ги изтривал и при теб няма да е изключение.
Понеже приветствам поведението ти напоследък (помагаш, даваш технически съвети и коментари, без да обиждаш колегите) ще ти кажа и съображенията поради които не толерирам такива пазарлъшки постове, а именно, историята е показала, че винаги след такъв коментар, всеки са чувства длъжен да каже по нещо и всичко някрая свършва в коша, както ще стане и сега.

П.П аз на лични нищо не съм те питал за програматора, ти сам реши да пишеш в темата, за което ти благодарих!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-09-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не му трий обявата на човека!Просто сменете правилата,обява без коментар,за всички!
Щом ме питаш,ще ти кажа за ползата,аз ще имам полза например,а и той,че ще се отърве по бързо,а и ти,че сделката ще приключи много бързо,без мазане!А и целият форум,че ще се разбере,каква е моментната реална стойност на този приемник!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Brian (11-09-2014)
  #4  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Реалната стойност за купувача винаги трябва да е по-ниска
Мислиш ли, че при тези цени, които е обявил няма да си ги продаде, защото според мен си заминават по направляние и няма да е за 50 лв двата
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #5  
Стар 11-09-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В пазарлъка бях написал,да ми обърне внимание,ако няма мераклии,ще ти извади очите!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
В пазарлъка бях написал,да ми обърне внимание,ако няма мераклии,ще ти извади очите!
И на теб ще ти извади очите: "Пазарлъци на ЛС"

Понеже както писах по-горе, темата за продажба отиде по дяволите, ще преместя нашите писаници в разгорещени спорове.
Така ако някой друг колега иска да сподели своето мнение, може да се чувства свободен да го направи.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #7  
Стар 11-09-2014
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Моето мнение е, че малко прекаляваш с модерирането. Това поголовно триене "щото така ми харесва" прави само негативно впечатление. Активността на форума зависи от неговите пишещи участници. Четящите в общия случай са 10:1. Т.к. форума малко или много е комерсиален това дава отражение и на ориентацията към определени магазини. Не е добре да се секва ентусиазъма на пишещите. Всички сме големи хора и знаем къде е мярката на позволеното. Ти обаче ставаш прекалено стриктен! Както показах с двете одобрения напълно съм съгласен с dzumba, единственото което ме възпря да не пиша, бе че темата е в раздел алъш-вериш, където мнения като това нямат място. Давай по спокойно и престани да триеш мненията на хората. Преценката ти в повечето случаи е грешна!
__________________
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Моето мнение е, че малко прекаляваш с модерирането. Това поголовно триене "щото така ми харесва" прави само негативно впечатление. Активността на форума зависи от неговите пишещи участници. Четящите в общия случай са 10:1. Т.к. форума малко или много е комерсиален това дава отражение и на ориентацията към определени магазини. Не е добре да се секва ентусиазъма на пишещите. Всички сме големи хора и знаем къде е мярката на позволеното. Ти обаче ставаш прекалено стриктен! Както показах с двете одобрения напълно съм съгласен с dzumba, единственото което ме възпря да не пиша, бе че темата е в раздел алъш-вериш, където мнения като това нямат място. Давай по спокойно и престани да триеш мненията на хората. Преценката ти в повечето случаи е грешна!
Точно затова преместих темата тук, за да може който иска да изкаже мнение, да го направи.
Прекалявам с триено казваш... ами да ти кажа за три дни съм изтрил 2 твои мнения и едно на Дзумбата, така, че без да се заяждам пак ти казам, че твоята преценка за правилно в случая е пречупена през твоята призма
Нямам против, ако болшинството са навити на открити пазарлъци в темите за продажба, то тогава може да се оставят (за целта ако искаш пусни анкета) на мен ми е все тая, по простата причина, че точно продаващите недоволстваха като им се подмятат различни оферти без споменат коментар на цената

Относно даването по-спокойно, повярвай ми спокоен съм доста, дори го правя за кеф!
А освен, че съм спокоен и съм доста толерантен
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #9  
Стар 11-09-2014
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами имаш 5 теми за триене
__________________
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Ами имаш 5 теми за триене
Това го казваш ти, с твоята обективна преценка
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, открит, пазарлък, Продажба, темите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
не е открит канал! Васил Xtrend 6 14-11-2013 21:05
Защо затваряте темите за Сателайт? petrifo Кошче 7 07-06-2011 22:38
Заключване на темите в раздел БОРСА АДМИН Новини и мнения 1 12-11-2010 09:07
Открит е странен обект на орбита около Земята , възможно е да е от епохата на 'Аполо' spacebeam Новини 0 28-10-2009 13:20
Проблем с една от темите nikec Новини и мнения 5 22-03-2009 18:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.