The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране Facebook пред закриване?

Цитирай:
Марк Зукърбърг заяви, че Facebook ще бъде затворен през месец Март. Поради причината, че поддържането на известният сайт станало твърде стресиращо.
"FaceBook излезе извън контрол", казва Зукърбърк в пресконференция, "и стреса на управлението на това дружество ми съсипа живота. Трябва да се наложи край на лудостта!"
Зукърбърг обясни, че на 15 март, потребителите вече няма да имат достъп до техните FaceBook акаунти.
"След 15 Март целият сайт ще спре", заяви Avrat Humarthi, заместник-президент на техническите въпроси към Facebook. "Така че, ако някога искате да видите снимките си отново, препоръчвам Ви да си ги свалите от вашите профили. Вие няма да можете да си ги върнете след като FaceBook спре."
Зукърбърг заяви, че решението за спирането на Facebook, е трудно и той смята, че хората ще се разстроят.
"Аз лично не мисля, че е голяма работа," каза той в лично интервю по телефона. "И за да бъда честен, мисля че е за добро. Да не сте във Facebook, а да сте навън и да сте истински приятели. Това ще е най-добре!"
Някои Facebook потребители бяха бесни след изслушването на тези шокиращи новини.
"Какво ще правя без Facebook?", заяви Денис Брадшоу, ученик в гимназията от Индиана. "Животът ми се върти около него. Аз съм във Facebook, най-малко 10 часа в денонощието. Сега какво ще правя през цялото си свободно време?"
Въпреки това, родителите в цялата страна отбелязаха дългоочаквано чувство на облекчение.
"Радвам се, че FaceBook кошмарът свърши," каза Джон Гътари, една майка от Детройт. "Сега детето ми няма да бъде залепено на екрана на компютъра по цял ден. Може би дори вече ще мога да разговарям с нея".
Точно сега във финансовата криза се критикува, че Зукърбърг ще изгуби милиарди долари. Фейсбук в момента е класирана, като една от най-богатите фирми в света, с приблизителна печалба от 7,9 милиарда долара.
Но Зукърбърг остава невъзмутим от тези обвинения. Той казва, че ще остане с решението си, спирането на Фейсбук.
"Не ми пука за парите", казва Зукърбърг. "Аз просто искам да си върна старият живот."
Във Фейсбук препоръчват, потребителите да си премахнат всички свои лични данни от интернет страницата си преди 15 Март. След тази дата, всички снимки, бележки, връзки и видеоклипове ще бъдат окончателно изтрити.


http://www.facebook.com/event.php?eid=117327538340680



Това не може да е истина.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-01-2011
Аватара на Николай1
Николай1 Николай1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 123
Благодари: 15
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не , не е истина .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12-01-2011
Аватара на Георги Банков
Георги Банков Георги Банков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 755
Благодари: 372
Получил благодарност:
52 пъти в 42 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пълни глупости! Я се замислете малко ако спрат spybook на какво ще станем свидетели... Пък и най-малкото те губят милиарди от това.
__________________
Paraclipse Hydro, D = 228,6cm {37,5W - 85,2E}; Invacom SNF-031 with Invacom ADF-120; 24'' PowerTech Actuator; Power Tech GBOX V2000 positioner; DM500s; Drake ESR 300s;
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

А де, вие кажете! Това си помислих и аз в първия момент, че е поредната измислена и безсмислена спекулация. Но кому е нужна тя?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12-01-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
А де, вие кажете! Това си помислих и аз в първия момент, че е поредната измислена и безсмислена спекулация. Но кому е нужна тя?
Джорджииии, Джорджи... Не мога да разбера как може да си такъв баламурник? Тази новина е нужна на разни зевзеци, които вързват такива като теб. Не знам кой би заклал кокошката, която му носи златни яйца
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Всъщност, ако се замислиш, има страни, на които ще им бъде удобно това развлечение да изчезне. Като например някои компании, чиито служители киснат в някаква част от времето си и им се понижава ефикасността на труда. Но това няма значение, защото ако наистина големите, тлъсти корпорации решат да сложат край на това, то, повярвай ми, създателят на ФБ няма да може да го спаси.
A с това, очевадно е, че изпробват настроението и реакцията на хората.

Последно редактирано от GeorgiD : 12-01-2011 на 20:25
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12-01-2011
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отговори с цитат
  #8  
Стар 12-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Angry

И още нещо, Цецо, не те знам какъв си и за какъв се имаш, за да даваш разни определения на хора, които явно не познаваш и никога няма да видиш, но... Погледни, че "баламурниците" "като мен" всъщност са хиляди. И това не е точно така, защото през цялото време мнението ми е било едно и също. Написал съм го във втория си пост по темата. Ейде, мекия.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12-01-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако това, че лапни шараните, вързали се на тази глупост като теб са хиляди и това те успокоява, добре. А това, че си наивник не е небходимо да те познавам, за да го кажа. Десетки хора по форумите са ти го казвали под една или друга форма. Просто на мен ми е парлив езика и не ми пука за такива олита като теб
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12-01-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
...Като например някои компании, чиито служители киснат в някаква част от времето си и им се понижава ефикасността на труда...
Я ходи се гръмни някъде.Всички компании и фирми са зад рутери и си има опция Access Restriction.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
facebook, закриване, пред


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Червеи пълзят във Facebook, как да се пазим dido sat 2010 Дъра-Бъра 2 16-02-2011 21:59
Facebook АДМИН Новини и мнения 0 02-09-2010 20:15
ITV integrates Facebook for Christmas catch-up сат-инфо Новини 0 17-12-2009 14:10
ТВ “Планета” по петите на фалшива Гергана във Facebook ТИНТИН ДРУГИ 0 17-09-2009 18:59
Facebook група Peter Дъра-Бъра 0 01-09-2009 21:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.