The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 14-04-2012
Аватара на fakirastanly
fakirastanly fakirastanly не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 250
Благодари: 36
Получил благодарност:
28 пъти в 24 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Здр.

Погледни си db-лите когато всичко върви чинията 60см. лие ? ако е искаи си 80cm. безплатно ги подменят и мисля че нещата ще се оправят.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм от Варна,децибелите май са добре 16,а чинията нев мога да кажа със сигурност колко см.е но на око мисля че е 80см.По-голяма е от булсатските със сигурност.)))
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14-04-2012
Аватара на fakirastanly
fakirastanly fakirastanly не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 250
Благодари: 36
Получил благодарност:
28 пъти в 24 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Значи е 80см. когато почне да насича можеш ли да видиш db-лите или приемника е забил и трябва да го рестартнеш. 16дб е супер. Провери с един фазомер RF-конектора имал съм такър проблем от незанулен контакт през приемника офазява конвертора и става едно чудо...

Последно редактирано от fakirastanly : 14-04-2012 на 18:20
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На дали е от приемника защото като засича само се оправя после.Може да засичка 10 секунди,а може и както снощи около 30 мин не можеше да се гледа.Какво ли не съм пробвал,но все се случва да си засича и на двата приемника...имаше само 2 дни без никакви проблеми и после...дай,дай...днес вече 3 пъти го направи,но за около 4-5 секунди.Не знам вече...май цяла година ще се мъча така и накрая ги махам...няма как.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fakirastanly Вижте мненията
Значи е 80см. когато почне да насича можеш ли да видиш db-лите или приемника е забил и трябва да го рестартнеш. 16дб е супер. Провери с един фазомер RF-конектора имал съм такър проблем от незанулен контакт през приемника офазява конвертора и става едно чудо...
И няма проблеми да го направя стига да ми кажеш кое е това RF-конектор,защото аз не съм много,много в час.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 14-04-2012
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Колегата има в предвид ,да провериш на корпус приемника, или отзад буксата където е завит кабела с фазомер дали има ток и ако да , да заземиш контактите където са включени приемниците.
Само ,че повечето щепсели на приемниците са без заземяване.И не знам как ще се прехвърли заземяването до корпуса на приемника.

Пробвал ли си дали насича когато работи само 1 приемник? Ако трябва изключи буксата на другия за проба

Последно редактирано от кокович : 14-04-2012 на 19:06
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14-04-2012
Виваком Виваком не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 47
Благодари: 10
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Само да попитам коаксиалните кабели случайно да са твои?? Смисъл техниците ли ти сложиха кабелите или ти си имаше твои?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14-04-2012
Аватара на rosssyy
rosssyy rosssyy не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 89
Благодари: 32
Получил благодарност:
20 пъти в 17 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от яската Вижте мненията
Ако можех щях веднага да се махна,но 1 година договор.Не мога да си представя цяла година така да гледам.То не е много често,но всеки път различно и не знам.Аман...защита на потребителя се чудя дали д ане отида,защото като подписвах договор никой не ми каза че ще искат да ми слагат чинията на покрива на блока щото видиш ли такситата дават смушение,нищо че такси няма наоколо и пак дава смущение.Тея техници само идват и...нищо.Дали ще има някакъв резултат ако отида да пусна жалба при защита на потребителя,макар че това е България и незнам дали е защита на потребителя или на монополиста.
Първо пусни жалба до Виваком и поискай прекратяване на договора по тяхна вина, и когато ти откажат писменно, тогава се обърни до комисията за защита правата на потребителите.
Мой приятел от Варна има същия проблем. Смениха му конвертора после и антената!!!, но проблема остава.

Последно редактирано от rosssyy : 14-04-2012 на 20:08
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвал съм го това само с единия приемник...цял ден беше само с един и тогава нищо не направи,но понякога се случва и 2 дни да не засича,така че не съм сигурен дали е това.
А кабелите от сателитната чиния техниците ги сложиха,но от първия приемник към втория е със стар кабел от кабелната телевизия преди това.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosssyy Вижте мненията
Първо пусни жалба до Виваком и поискай прекратяване на договора по тяхна вина, и когато ти откажат писменно, тогава се обърни до комисията за защита правата на потребителите.
Ами май,май така ще направя,и сега като знам какви разправии пак ще има,пак техници ще ми пращат и пак без ефект....но няма как.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
проблем, телевизиязасича, Цифровата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 16:35
Опит за конкуренция при цифровата телевизия ТИНТИН ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 4 15-10-2011 01:49
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 17:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 11:35
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 18:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.