The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-10-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране NFL тази вечер е в Лондон

Нали няма футболни мачове от висока класа тая вечер - освен ако не броим легендарното бразилско дерби Фла - Флу (TV Globo Portugal, 30 запад), гледам два мача от НФЛ, а очаквам и гостуването на Ню Йорк Джетс на Жилет Стейдиъм в Бостън за битката с Патс на Том Брайди и се сещам, че след две седмици точно е петият пореден мач NFL International Series в Лондон.

http://www.nfl.com/international

Ще играят Чикаго и Тампа Бей. Тампа Бей вече играха в Лондон през 2009 г., а аз имах уникалния шанс тогава да съм в Лондон и бях на Уембли. Ръкавичката, която грабнах захвърлена от един от играчите на Ню Ингланд още заема почетно място в личната ми зала на славата...



Искрено пожелавам на повече спортни запалянковци да имат шанса да посетят такъв спектакъл. Впрочем, обсъжда се от 2012 г. във Великобритания да се играят по два мача от НФЛ с цел насърчаване на зрителския интерес. Брат ми вече обсъжда плановете за догодина...

Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-10-2011
Дани Хийтли Дани Хийтли не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 120
Благодари: 89
Получил благодарност:
47 пъти в 20 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Нали няма футболни мачове от висока класа тая вечер - освен ако не броим легендарното бразилско дерби Фла - Флу (TV Globo Portugal, 30 запад), гледам два мача от НФЛ, а очаквам и гостуването на Ню Йорк Джетс на Жилет Стейдиъм в Бостън за битката с Патс на Том Брайди и се сещам, че след две седмици точно е петият пореден мач NFL International Series в Лондон.

http://www.nfl.com/international

Ще играят Чикаго и Тампа Бей. Тампа Бей вече играха в Лондон през 2009 г., а аз имах уникалния шанс тогава да съм в Лондон и бях на Уембли. Ръкавичката, която грабнах захвърлена от един от играчите на Ню Ингланд още заема почетно място в личната ми зала на славата...



Искрено пожелавам на повече спортни запалянковци да имат шанса да посетят такъв спектакъл. Впрочем, обсъжда се от 2012 г. във Великобритания да се играят по два мача от НФЛ с цел насърчаване на зрителския интерес. Брат ми вече обсъжда плановете за догодина...

Чакам с нетърпение да науча, че Пакърс ще играят на Уембли! Никога не бих пропуснал техен мач в Европа! Други тимове, които не бих пропуснал са Стийлърс и Патс!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23-10-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес 20 ч., Скай Спортс 3 (ХД), както и ESPN America.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стоян за този полезен пост :
данаил (23-10-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
nfl, вечер, Лондон, тази


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НАСА отлага с няколко седмици старта на спътника Glory spacebeam Новини 0 25-02-2011 22:30
Булсат от Лондон vilijji ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 06-02-2011 13:55
какво още след 39Е мирокостов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 31-07-2010 07:43
CITY награждава: гледай “Алиса в Страната на чудесата” в Лондон! ТИНТИН МУЗИКА 0 09-02-2010 16:37
BBC HD в Лондон и Манчестър ТИНТИН Новини 0 17-11-2009 21:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.