The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОНВЕРТОРИ

КОНВЕРТОРИ Фланцови, офсетови, c-band конвертори, пластини, облъчватели, държачи, мултифиид-рейки.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-11-2010
Аватара на ситалко
ситалко ситалко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 52
Благодари: 7
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Exclamation Проблем с хващане на сигнал

Здравейте.Наскоро си купих 2м параболична антена.Монтирах я,свързах я с приемника,сложих и сат файндер за да ми е по-лесно да засичам сигнали..и до там.Приемника ми е Ехосмарт 771,със старата булсатска антена хващах доста сателити при това с добри проценти 50-60 % С новата антена обаче не се получава.Сат файндъра засича силен сигнал,но приемника не вижда никъде да има сигнал...на няколко пъти успях да хвана 70% качесто на един спътник,но се оказа че този сигнал го има само на 1-2 транспондера,останалите са закотвени на 0% и не мърдат !?!?Защто се получава така ? Сигурен съм че антената и конвертора са монтрани правилно и се чудя къде греша ? Ако някой има някаква идея защо така се получава или се е сблъсквал с този проблем моля да ми пише.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-11-2010
Аватара на hammerstrikebg
hammerstrikebg hammerstrikebg не е на линия
-----------------
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 230
Благодари: 72
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ситалко Вижте мненията
Здравейте.Наскоро си купих 2м параболична антена.Монтирах я,свързах я с приемника,сложих и сат файндер за да ми е по-лесно да засичам сигнали..и до там.Приемника ми е Ехосмарт 771,със старата булсатска антена хващах доста сателити при това с добри проценти 50-60 % С новата антена обаче не се получава.Сат файндъра засича силен сигнал,но приемника не вижда никъде да има сигнал...на няколко пъти успях да хвана 70% качесто на един спътник,но се оказа че този сигнал го има само на 1-2 транспондера,останалите са закотвени на 0% и не мърдат !?!?Защто се получава така ? Сигурен съм че антената и конвертора са монтрани правилно и се чудя къде греша ? Ако някой има някаква идея защо така се получава или се е сблъсквал с този проблем моля да ми пише.Благодаря предварително
Що не вземеш да пуснеш още 1-на тема!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21-11-2010
АА АА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 439
Благодари: 8
Получил благодарност:
120 пъти в 71 поста
Сваляния: 104
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така както си го написал едва ли някой може да каже нещо адекватно. Най-вероятно антената не е насочена правилно.Не знам как съдиш , че всичко е точно като не приемаш сигнал. Финдера вероятно е от стрелковите - по-добре го махни.Ако държиш да направиш настройката сам по добре е да има телевизор и сат. приемник до тебе.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, проблем, сигнал, хващане


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
загуба на сигнал valu DREAMBOX 3 30-01-2011 13:52
сигнал на 6006 жоркин29 STRONG 3 19-04-2010 13:25
слаб сигнал на хд kanzas ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 28-02-2010 18:20
Липса на сигнал на 9Е fox Монтаж и настройка на антени 5 14-10-2009 20:15
Въпрос за сигнал от 5W и 19,2Е Lyubo8306 Въпроси и отговори 30 01-10-2009 22:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.