The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-02-2013
Аватара на sonaki
sonaki sonaki не е на линия
Шуменеца
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Шумен
Мнения: 263
Благодари: 26
Получил благодарност:
54 пъти в 38 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране Unitel Classica при Blizoo



Все още май не е стартирал канала, защото аз не го виждам или е на нова честота.

EDIT: Казаха ми, че трябвало да върви на мястото на Mezzo, но при мен в Шумен все още си върви Mezzo.
__________________
LG UHD 43UN81003LB - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 43UQ80003LB - TVIP S-Box v.605
LG UHD 49UK6470PLC - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 55NANO753PA - TVIP S-Box v.605

Последно редактирано от sonaki : 11-02-2013 на 17:20
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-02-2013
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Много тъпо решение е да махнат Mezzo. А интересно защо не пуснат Unitel classica HD версията, а ще пускат SD?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-02-2013
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

blizoo правят генералната грешка винаги да махат нещо, когато слагат друго. Все ще се намери кой да гледа даден канал и оправданията за слаб зрителски интерес са плоски. Като цяло имат добра програмна схема, главно заради HD пакета, но не се знае Дискавъри и немските канали, които спряха наскоро ще ги върнат ли изобщо и кога (и какво ще махнат ако ги върнат).
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-02-2013
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране Подмяната вече се случи!

< Unitel Classica:722000000:INVERSION_AUTO:6900000:FEC_AUTO:QAM_64:519:775:830
---
> Mezzo:722000000:INVERSION_AUTO:6900000:FEC_AUTO:QAM_64:519:775:830
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13-02-2013
Аватара на sonaki
sonaki sonaki не е на линия
Шуменеца
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Шумен
Мнения: 263
Благодари: 26
Получил благодарност:
54 пъти в 38 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много зле качеството, ужс направо
__________________
LG UHD 43UN81003LB - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 43UQ80003LB - TVIP S-Box v.605
LG UHD 49UK6470PLC - TVIP S-Box v.605 | LG UHD 55NANO753PA - TVIP S-Box v.605
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15-02-2013
аналог аналог не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Mezzo беше от малкото неща, които гледах редовно. Скоро ми изтича контракта и познайте дали ще го подновя.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 03-05-2013
На баща си син На баща си син не е на линия
Гост на този свят
 

Дата на присъединяване: May 2013
Местоположение: Плевен
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Дай ми Mezzo!

Жена ми поднови абонамента заради филмите и сериалите. Аз обаче държа на Медзото, Унител Класика е добро, но по-добро е и двете. Медзо е с по-широк профил, редовно дават инфо за текущото произведение, изпълнители и място. Има много джаз (в много широк смисъл, доста уърлд и етно), по-познавателна е от Унител. Освен това непрекъснато има субтитри на оперите, дори и когато се пее на френски.Това помага да се ориентираш бързо какво гледаш. Опознаваш дистанционни зали и личности, събития, дискография. Медзо има умни и недразнещи реклами.
От години, още докато беше Евроком, Медзото прекъсваше, качеството беше кофти. Все в събота се случваше. Сега пък отблизо съвсем го махнаха. Замяната, както казах по-горе, не е еквивалентна. Всичко било за пари, казват момичетата наблизо до нас, тъй като новият им офис е в бившата бакалия под нас.
Апелирам: пуснете и Медзо, дори и Музик, а Унител да си остане. По едно време в КНР имаше политика "Да цъфтят всички цветя". Ето че хората и вързаха.
Толкова от мене.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 03-05-2013
Тв Сат Тв Сат не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 268
Благодари: 136
Получил благодарност:
46 пъти в 37 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от На баща си син Вижте мненията
Жена ми поднови абонамента заради филмите и сериалите. Аз обаче държа на Медзото, Унител Класика е добро, но по-добро е и двете. Медзо е с по-широк профил, редовно дават инфо за текущото произведение, изпълнители и място. Има много джаз (в много широк смисъл, доста уърлд и етно), по-познавателна е от Унител. Освен това непрекъснато има субтитри на оперите, дори и когато се пее на френски.Това помага да се ориентираш бързо какво гледаш. Опознаваш дистанционни зали и личности, събития, дискография. Медзо има умни и недразнещи реклами.
От години, още докато беше Евроком, Медзото прекъсваше, качеството беше кофти. Все в събота се случваше. Сега пък отблизо съвсем го махнаха. Замяната, както казах по-горе, не е еквивалентна. Всичко било за пари, казват момичетата наблизо до нас, тъй като новият им офис е в бившата бакалия под нас.
Апелирам: пуснете и Медзо, дори и Музик, а Унител да си остане. По едно време в КНР имаше политика "Да цъфтят всички цветя". Ето че хората и вързаха.
Толкова от мене.
Синко,и да апелираш файда йок.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 04-05-2013
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

нормолно ли е роднините и приятелите "на служителите на близалките да не плащат" а да гонят останалите абонати
Отговори с цитат
  #10  
Стар 07-05-2013
аналог аналог не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от На баща си син Вижте мненията
Замяната, както казах по-горе, не е еквивалентна. Всичко било за пари, казват момичетата наблизо до нас

Естествено, че е за пари. И естествено, че замяната не е еквивалентна. Мецо е насочено към по-млада, hip аудитория с много модерна музика, авангардни постановки и джаз. Unitel е предимно ориентирана към разни нафталини , с ужасни по качество записи и предимно по-високопарен тон.

Премахването на ТВ7 сигурно е достатъчно условие за прекратяване на договора от страна на абоната според новия закон. Нещо ме кара да мисля, че практическото прилагане на този закон ще е доста мъчително и някак си ще изтърпя да ми изтече договора. Но никога вече няма да имам нищо общо с тях. Могат да си редуцират и поевтиняват букета колкото си искат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, classica, unitel, при


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Classica Italia HD: (Hot Bird 13B) 4K UHD HDTV нови канали и новини 0 13-12-2012 02:40
Blizoo жоркин29 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 8 09-12-2010 15:55
Unitel Classica HD: Switched satellite (Astra 3B) 4K UHD HDTV нови канали и новини 0 15-06-2010 14:50
Unitel Classica HD: New channel (Astra 1E) 4K UHD HDTV нови канали и новини 0 23-10-2009 23:40
Новый канал UNITEL Classica HD на спутнике MEASAT-3 (91,5 E). berks HDTV свободни канали 1 30-07-2009 22:32


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.