The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1061  
Стар 02-04-2017
Черна Дупка Черна Дупка не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Klystron Вижте мненията
Монтират и втората антена в Елин Пелин
Дали вече са напълно готови? Минали ли са всичките тестове? А къде точно е в Елин Пелин?
  #1062  
Стар 02-04-2017
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b_ignatov Вижте мненията
Малко мълчание
Дано не е едноминутно.
  #1063  
Стар 02-04-2017
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Тук съм заради няколкото много точни момчета: Дзумба, Дрим, Пепи, Чък Норис, Фолкръм... Истински мъже, не лигави кифли като 99% от тук пишещите....
Това с кифлите беше доста грубо, а това с мъжагите си беше чисто подмазване...
Остава висящ въпросът, мъжкарско или кифлаждийско изказване коментирам...

__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Следните потребители (8) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
eMTech 300 (02-04-2017), gogyto (02-04-2017), ivan_sv (02-04-2017), njor (03-04-2017), Васил (02-04-2017), Веско (02-04-2017), МИМО (02-04-2017), сашо15 (02-04-2017)
  #1064  
Стар 02-04-2017
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аспух Вижте мненията
Някой е чел в Търговският регистър подробно Уставите на България Сат и на дружеството, което притежава капитала. Хаха, немога, честно
Още един въпрос, уточняващ: продава се по принцип, купувач се търси или вече е продадено или има опция да се продаде ама не е още? Така, за архива, за баланс.
Колега, предварителен договор има подписан, за какво точно - ти ще кажеш .Дали е за компанията майка и всички приходящи, или е само за някоя от подопечните не знам.Ясно е , че сателита е в играта.
В България знаеш, че една фирма има компания майка без да е нужно тя да е записана документално И ако на тебе не ти е ясно, нямам познанията да ти го разяснявам аз. 089123 - запомни телефона, и ще дойде време (скоро) да звъниш на този номер за излъчваните канали от България Сат 1. А дали това ще е пакета на булсат , само времето ще покаже
И това, че някой се усмихва в един пост, не означава, че се радва, това може и да е съжалителна усмивка...

Едит: Това е сателитен ФОРУМ, в който всеки може да напише каквото си иска, да спекулира или да издава тайни. Има модератори и правила, които трябва да се спазват. Аз или някой от колегите, не сме НОВИНАРСКА АГЕНЦИЯ, която да трябва да спазва някаква етика(то пък българските спазват нали), та да се съобразяваме и да потвърждаваме това което пишем от два независими източника. И ако на някой не му харесва какво пиша, може просто да го подмине, а не да ме убеждава , какво трябва да ми е мнението.
Постове от вида - Мразя българите (Ненавиждам - Чувство на вражда, отвращение; омраза.) в български форум трябва да бъде наказано от доживотен бан. Ако в същия пост има свирка към админите то това е достатъчно за да бъде подминат поста от всички админи. Това беше последния ми пост в този форум, в който има явно изразена омраза към мен и всичките ми близки и познати. Лека му пръст на БГ-то в името на форума. Айде със здраве!!!

Последно редактирано от TUISTERa : 02-04-2017 на 14:05
  #1065  
Стар 02-04-2017
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 597
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

TUISTERa, ок, нямам проблем с теб. Остани във форума, за да има повече професионални мнения.
  #1066  
Стар 02-04-2017
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@TUISTERa
Не се сърди де приятелю! Никой според мен няма нищо лично против теб. Просто някой хора се дразнят малко на негативните ти мнения. Въпреки всичко, ти си в правото си, да пишеш каквото си искаш, без да обръщаш внимание на никой. Има си модератори, които решават кое може и кое не.

П.П.
Ако все пак има сърдити!
Предлагам да направим една сбирка в някое заведение или на някоя поляна.Така ще оправим лошите взаимоотношения с по някоя бира и разговори на тема телевизия.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

Последно редактирано от b_ignatov : 02-04-2017 на 14:35
  #1067  
Стар 02-04-2017
Аватара на Кристиян Христов
Кристиян Христов Кристиян Христов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Колега, предварителен договор има подписан, за какво точно - ти ще кажеш .Дали е за компанията майка и всички приходящи, или е само за някоя от подопечните не знам.Ясно е , че сателита е в играта.
В България знаеш, че една фирма има компания майка без да е нужно тя да е записана документално И ако на тебе не ти е ясно, нямам познанията да ти го разяснявам аз. 089123 - запомни телефона, и ще дойде време (скоро) да звъниш на този номер за излъчваните канали от България Сат 1. А дали това ще е пакета на булсат , само времето ще покаже
И това, че някой се усмихва в един пост, не означава, че се радва, това може и да е съжалителна усмивка...

Едит: Това е сателитен ФОРУМ, в който всеки може да напише каквото си иска, да спекулира или да издава тайни. Има модератори и правила, които трябва да се спазват. Аз или някой от колегите, не сме НОВИНАРСКА АГЕНЦИЯ, която да трябва да спазва някаква етика(то пък българските спазват нали), та да се съобразяваме и да потвърждаваме това което пишем от два независими източника. И ако на някой не му харесва какво пиша, може просто да го подмине, а не да ме убеждава , какво трябва да ми е мнението.
Постове от вида - Мразя българите (Ненавиждам - Чувство на вражда, отвращение; омраза.) в български форум трябва да бъде наказано от доживотен бан. Ако в същия пост има свирка към админите то това е достатъчно за да бъде подминат поста от всички админи. Това беше последния ми пост в този форум, в който има явно изразена омраза към мен и всичките ми близки и познати. Лека му пръст на БГ-то в името на форума. Айде със здраве!!!
Това с тоя номер 089123 вече е банално.
__________________
  #1068  
Стар 02-04-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Валка,
заеби го спътнико, имате специална задача да шибате балайрините на Алианц Арена-СЕГА или НИКОГА.
То май месец ей го де е, и кво сте го заяли човека ,75% бг кифли бол, я по Витошка , я по Сънито и Златните, а най в Какао бийч летос
  #1069  
Стар 02-04-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b_ignatov Вижте мненията
Ако все пак има сърдити!
Предлагам да направим една сбирка в някое заведение или на някоя поляна.Така ще оправим лошите взаимоотношения с по някоя бира и разговори на тема телевизия.
Абе ние сбирките ги правиме,по често и от изборите,ама последните години идват само мъжаги!Кифлите нещо са кът!
  #1070  
Стар 02-04-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Какво подскочихте като ощипани на изказването за мъжагите и кифлите?
Форумът има над 25000 регистрирани (за по-лесно го закръглих) 1% са 250 души
Давайте го по-широкоскроени, не се поддавайте на провокации и се припознавайте с този 1%, а не с останалите 99% (по статистиката на Joe)


Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Joe (02-04-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, какво, на, сателита, Става, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 23 (0 членове и 23 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
какво става с тв скат ? dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 19-03-2015 01:55
ФЕН Фолк ще стартира при сателита на Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 10-02-2015 00:14
какво става с 11135 V на 39Е opti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 11-08-2014 21:39
Какво става с НВО Комеди? elektrik Кошче 1 24-03-2013 09:25
bivol.bg - Какво става там ? Хиена Дъра-Бъра 12 04-02-2013 21:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.