The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #31  
Стар 19-05-2011
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Приемам единствено забележката ти за „виртуален ком1порт” и прилагам снимки, за да се изясня. Би трябвало да го нарека, може би, псевдо ком1порт, защото операционната система ( winXP) го възприема винаги като USBserial.
Кажи какъв точно е преходника и с какви драйвери го ползваш? Преди не помня колко време се изръсих 20 лв. за преходник USB-RS232 в КомелСофт (съжелявам ако го приемате като реклама, но то не е) модел Aten UC232. Тогава ми се виждаха много, но това са най-добре похарчените пари. С този преходник до момента не е имало устройство което да не работи. Ползвал съм го под 98, XP и 7-ца. Драйвера е PL2303_Prolific_DriverInstaller_v110 и се показва като "Aten USB to serial bridge", но през драйвера мога да укажа кой порт да е. Ползвам го като COM2 и не съм срещнал и софтуер който да не го хареса. Преди месец флашнах и китайски DM500S. На лаптопа имам истински сериен порт, но когато е на докинг станцията е недостъпен (на нея също има) но е на недостъпно място и с USB-RS232 ми е по-удобно. Процесора е Core2Duo T9300. Надявам се да съм ти помогнал, както и да съм предпазил други колеги от погрешни изводи или покупки.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Заслужава, ЛИ, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Заслужава ли си да се купи HD приемника на МСАТ 22vale Оператори в гр. ВАРНА 5 06-08-2011 19:24
Заслужава ли си DM8000 ? dvt1 DREAMBOX 6 04-12-2009 21:20
“Нова ТВ” в събота: колко ще струва АЕЦ Белене и заслужава ли си? ТИНТИН ДРУГИ 0 17-09-2009 20:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.