The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за предложението. Аз съм етичен човек и ще дам възможност на МТЕЛ да проверят нещата, без да им се оказва допълнителен натиск и засега няма да раздухвам случая, подавайки успоредно жалбата и в КЗП.

Обмислях да впиша изречение, че при неудовлетворителен отговор на жалбата, ще подам жалба другаде, но се отказах. Сега след твоето предложение, ще вмъкна такова завършващо изречение.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 03-06-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Въпроса не е дали си разумен или не. Въпроса опира до контрола.
Когато Мтел, знаят, че има някой който следи действията им и ги регулира, реакцията ще е по-друга.

Това не е ритник под кръста или мръсна игра спрямо Мтел - това просто е контрол. Има го навсякъде по света.
Освен това Мтел играят нечестно спрямо теб - не трябва да ги толерираш. Занеш ли как обичам такива евтини тарикатчета. Не случайно избягах от там преди повече от 12-13 години.

Ако пратиш писмото САМО на Мтел - дреме им на задника - кой ще знае, че ти въртят такива номера? Да, има начин и ред на ескалиране, но ти можеш леко да ускориш процедурата.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съгласен съм с твоите аргументи.

Решавам да им дам шанс самостоятелно да преразгледат нещата.

Цитирай:
В случай на неудовлетворителен отговор на настоящата жалба, си запазвам правото да се възползвам от възможността да подам сходна жалба до Комисията за защита на потребителите.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 03-06-2016
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 772
Благодари: 117
Получил благодарност:
305 пъти в 171 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мене не е много красиво да се подава жалба към КЗП без още да е подадена другаде, камо ли да има отговор/отказ и т.н. В крайна сметка и в КЗП работят хора и не бива да ей така профилактично да им се създава работа, най-малкото това бави разглеждането на основателните жалби, а докато не получи от Мобилтел отговор не е особено основателно едно оплакване към КЗП.

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Би ли споделил точно преди колко време е бил този случай?
Преди около 2 години, нещо такова.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 03-06-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз не се церомоня много.
Като са ти надписали сметката да не би да са ме уведомили предварително. Те са те окрали, ти ще им даваш честен шанс. Че те да не са постъпили честно с теб?
Мтел си гонят техният интерес и повярвай ми - няма да получиш нищо от тях.
Но си е твое решение как ще действаш.
Аз такива не ги бръсна за слива.

Честно постъпвам с честните хора, а като ме удрят в топките - да им дам задника си ли? Не ми казвай, че като те ударят - даваш и другата си страна да ударят. Или отвръщаш на удара?

Преди няколко дни имах проблем с плащане в една онлайн игра - писах на съпорта и точно няма и след 24 часа, не само ми решиха проблема, а се извиниха и ми дадоха яка компенсация. Но все пак говорим за САЩ, не за Мтел.
От Мтел - чакай от умрял реакция. Не че КЗП са по-цвете за мирисане, но имам опит с тях и знам, че когато са в копие, реакцията на този към когото се оплакваш е ДРАСТИЧНО по различна.

Успех в борбата ( дано не съм много черноглед, но от сега си я загубил ).
Отговори с цитат
  #26  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересното е, че колкото пъти препрочитам жалбата и я редактирам, толкова повече нови неща се сещам и излизат.

Например това, че през първите 48 часа в Германия нямам потребление. После аз наистина направих едно потребление, което е действително и е отбелязано. И след него започват мизериите. Нещо е отключило проблема.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 03-06-2016
nikson nikson не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 49
Благодари: 23
Получил благодарност:
27 пъти в 10 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Телефона да няма автопревключване на различни режими според часа. Примерно дневен и нощен -с различни настройки. И като мине в другия да пуска датата.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 03-06-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
... Аз съм етичен човек и ще дам възможност на МТЕЛ да проверят нещата, без да им се оказва допълнителен натиск и засега няма да раздухвам случая, подавайки успоредно жалбата и в КЗП.

...
Прочети пак по-нагоре, нищо не даваш на мътела (освен парите си, разбира се), а си имаш работа с кучка. С нея етиката е малко по-друга (для собака - собачая смерть) и паралелната жалба в електронен вид до КЗП, заедно с извадки от разпечатката, никак няма да е неетична или притискаща. Не се притеснявай. Ако, случайно от мътела ти свършат работа до месец, можеш да оттеглиш жалбата в КЗП по електронната поща. С големите, така се работи. Пък, да става, каквото ще.
Успех!
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Joe (03-06-2016)
  #29  
Стар 03-06-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не, не смятам, че е имал такива настройки. А връзките изглеждат безразборни.

Отговори с цитат
  #30  
Стар 03-06-2016
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dhddhd Вижте мненията
Учудих се, че изходящите ми обаждания от чужбина се регистрираха с друг номер в БГ: +359883008833, а звънеше и viber-а, който е инсталиран на различни устройства, от това в което е картата с номера.
Това и на мен се случи няколко пъти и не можах да си го обясня -- Родителите ми ползват в чужбина предплатени карти на Orange и когато ми звънят до България ми звъни Viber-a с тяхния номер с мелодията на телефона.А те няма как от Viber да звънят, защото телефона им не е Смарт. Не съм вдигал, но на няколко пъти се случи. Картата ми е на БОБ но нищо чудно Мтела да пренасочват разговорите.......
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
1КБ, връзки, данни, изкл, мобилни, Мтел, но, роуминг


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
GSM офанзива срещу евтиния входящ роуминг ТИНТИН GSM мобилни комуникации 22 03-05-2012 20:41
Призоваха за отваряне на всички Wi-Fi връзки ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 27-10-2011 16:27
Урок № 3: Инсталиране на мрежовите връзки. nikec Уроци по Dreambox 0 10-07-2009 16:16
Урок № 3: Инсталиране на мрежовите връзки. nikec Уроците на Nikec 0 10-07-2009 16:16
Platforma HD/DV - актуални данни Джак НОВИ ЧЕСТОТИ 17 15-05-2009 10:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.