The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25-10-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Надявай се булко на....ти знаеш какво
А и се чува, че май този Фюжън няма нищо общо с DTH-а....
Да, ще се разбере скоро, ако е за ипто то значи и тези канали ще са за иптв, а за нас със сателита само трици за сега.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26-10-2014
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С цел да успокоя страстите ще потвърдя колегите от по-горните постове, както новия приемник, така и новите канали са за ИПТВ-то на БСК ... когато тръгне. Аз не бих бързал да се радвам на тази новина за ИПТВ-то, защото както опита на други оператори е показал, много важно за такива услуги е хомологизацията на инфраструктурата. А доколкото знаем на БСК не е много хомогенна. Аз подозирам, че след старта, ще се почнат едни мъки, едно региониране в началото ... Ма то всяко начало е трудно, така че аз лично им желая успех.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26-10-2014
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0rchy Вижте мненията
Да, ще се разбере скоро, ако е за ипто то значи и тези канали ще са за иптв, а за нас със сателита само трици за сега.
Вас със сателитите ви чакат от Виваком и МТел с отворени обятия, когато и ако БСК изтреля сателит и почне, ако почне, да върти антени. А нищо чудно една сутрин просто да се събудите и да прочетете някъде в интернет, че вече сте абонати на някоя друга фирма, която е купила я БСК, я сателита им, я ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26-10-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Вас със сателитите ви чакат от Виваком и МТел с отворени обятия, когато и ако БСК изтреля сателит и почне, ако почне, да върти антени. А нищо чудно една сутрин просто да се събудите и да прочетете някъде в интернет, че вече сте абонати на някоя друга фирма, която е купила я БСК, я сателита им, я ...
И да чакат и да не чакат, аз на тези не минавам никога, по-добре да си стоя на кабеларката отколкото на Вивата или Мтел. Само да не се окаже, че ще се подмазват на Була да се прикрепят към техния спътник за по-евтинко.

Последно редактирано от Чичо Боре : 26-10-2014 на 03:54
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26-10-2014
ГУМНЕРОВ ГУМНЕРОВ не е на линия
КОКОШИНКА
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: Огняново
Мнения: 51
Благодари: 33
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0rchy Вижте мненията
И да чакат и да не чакат, аз на тези не минавам никога, по-добре да си стоя на кабеларката отколкото на Вивата или Мтел. Само да не се окаже, че ще се подмазват на Була да се прикрепят към техния спътник за по-евтинко.
Бочу, Бочууу....дреме му на дедовия на некой , де си закачен. Подмазмат ся Батюуту в Смесеният магазин да та пишат в Тефтеро за вересйките...а ся ПРИКРЕПЯТ след обсъжданиа,хпреговори и договори. Глей там кабеля и не ръси мозък) От сяка цепеница, свирка не става.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ГУМНЕРОВ за този полезен пост :
kokobul (27-10-2014)
  #26  
Стар 26-10-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Вас със сателитите ви чакат от Виваком и МТел с отворени обятия, когато и ако БСК изтреля сателит и почне, ако почне, да върти антени. А нищо чудно една сутрин просто да се събудите и да прочетете някъде в интернет, че вече сте абонати на някоя друга фирма, която е купила я БСК, я сателита им, я ...
Проява на лошо възпитание е да коментираш конкуренцията.Гледай си бозата която твориш в Мтел ,че шефовете ти ще се усетят по някое време.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на njor за този полезен пост
notwist (26-10-2014), sa6o91 (26-10-2014), Хишникът (27-10-2014)
  #27  
Стар 26-10-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ГУМНЕРОВ Вижте мненията
Бочу, Бочууу....дреме му на дедовия на некой , де си закачен. Подмазмат ся Батюуту в Смесеният магазин да та пишат в Тефтеро за вересйките...а ся ПРИКРЕПЯТ след обсъжданиа,хпреговори и договори. Глей там кабеля и не ръси мозък) От сяка цепеница, свирка не става.
Ти да не си агент на някой от теа оператори, аз ще си гледам не само кабеларката а всичко остало което се гледа по света, а за българските оператори изобщо не ми дреме на мене. И не ми казвай какво да ръса ми си гледай работата в фирмата която те е пратила. А тази кабеларка има 5 пъти повече канали от вивата и 10 от мтел и са 100 пъти по-качестени от нийните.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26-10-2014
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Проява на лошо възпитание е да коментираш конкуренцията.Гледай си бозата която твориш в Мтел ,че шефовете ти ще се усетят по някое време.
Само не разбеах, къде видя да коментирам Булсат?! Просто полу на майтап, полу на истина, отговорих на въпроса какво ще правят тези със сателитната им телевизия, като споделих личното си мнение, че ако-тата са твърде много.

А проява на лош вкус е, да окачествяваш действието или бездействието на някой, реферирайки към етикет, който явно не познаваш. Въпреки, че не съм коментирал Булсат, не смятам че коментарите между конкуренти са проява на лошо възпитание, а по-скоро нещо нормално, особено в неформална обстановка.

Относно бозата ми, която е много по-добра от бозата тЬи ... кои точно шефове, че нещо не те разбрах?! Може би имаш предвид, че се надяваш да имам шефове и се надяваш тези шефове да са недоволни от мен и аз да си го отнеса ... ц ц ц ... това вече е лошо възпитание човече

Ма ней си. Прощавам ти!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26-10-2014
Стивт Стивт е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Само не разбеах, къде видя да коментирам Булсат?! Просто полу на майтап, полу на истина, отговорих на въпроса какво ще правят тези със сателитната им телевизия, като споделих личното си мнение, че ако-тата са твърде много.

А проява на лош вкус е, да окачествяваш действието или бездействието на някой, реферирайки към етикет, който явно не познаваш. Въпреки, че не съм коментирал Булсат, не смятам че коментарите между конкуренти са проява на лошо възпитание, а по-скоро нещо нормално, особено в неформална обстановка.

Относно бозата ми, която е много по-добра от бозата тЬи ... кои точно шефове, че нещо не те разбрах?! Може би имаш предвид, че се надяваш да имам шефове и се надяваш тези шефове да са недоволни от мен и аз да си го отнеса ... ц ц ц ... това вече е лошо възпитание човече

Ма ней си. Прощавам ти!
Да разбираме тогава колега, че ти си собственикът на Мтел...
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стивт за този полезен пост :
sa6o91 (26-10-2014)
  #30  
Стар 26-10-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Само не разбеах, къде видя да коментирам Булсат?! Просто полу на майтап, полу на истина, отговорих на въпроса какво ще правят тези със сателитната им телевизия, като споделих личното си мнение, че ако-тата са твърде много.

А проява на лош вкус е, да окачествяваш действието или бездействието на някой, реферирайки към етикет, който явно не познаваш. Въпреки, че не съм коментирал Булсат, не смятам че коментарите между конкуренти са проява на лошо възпитание, а по-скоро нещо нормално, особено в неформална обстановка.

Относно бозата ми, която е много по-добра от бозата тЬи ... кои точно шефове, че нещо не те разбрах?! Може би имаш предвид, че се надяваш да имам шефове и се надяваш тези шефове да са недоволни от мен и аз да си го отнеса ... ц ц ц ... това вече е лошо възпитание човече

Ма ней си. Прощавам ти!
Продължаваш да си показваш лошия вкус,но да не издребняваме. Не съм искал да те обидя.Нека спрем до тук.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, дискавъри, дългосрочното, партньорство, разширяват, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нетера и Spacecom влизат в стратегическо партньорство за сателитни телевизионни услуг невидимия Български програми на останалите спътници 3 26-02-2015 18:45
Нoвитят сезон на Формула 1 стартира по TV7 в партньорство с F1 Racing ТИНТИН СПОРТ 0 25-03-2011 17:09
Успешен старт на совалката 'Дискавъри' spacebeam Новини 0 25-02-2011 23:30
Поредна повреда на совалката 'Дискавъри' spacebeam Новини 0 11-02-2011 12:50
'Дискавъри' ще остане още един ден на орбита spacebeam Новини 0 11-09-2009 11:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.