The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Речник

Речник Техническите термини в сателитните системи и цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-09-2010
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране И образователни линкове?

Доста ровичках из нета за по-подробно обяснение на нещата с образователна цел а почти нищо не намерих. Даже и в Wikipedia не се споменават пък гледам, че и вие сте от срамежливите...

Доколкото разбирам почти цялото образование е съсредоточено около дриймбокса, така ли е? Къде мога да прочето нещо за обща култура?

Моята мания e образованието с компютри но и за тях е трудно изкопаването на инфо. Аз си реших проблема http://dtv-bg.com/showthread.php?t=10249 но още не ми харесва, само вкъщи трябва да пусна поне още два компа а приятелите като научиха и те взеха да искат.

Страничен въпрос: интересуват ме само хелассат и хотбърда. Хващат ли се на една стационарна чиния?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15-09-2010
Аватара на koko313
koko313 koko313 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 539
Благодари: 44
Получил благодарност:
268 пъти в 92 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 16
Post

Цитирай:
Първоначално написано от Бонго Бонго Вижте мненията
Доста ровичках из нета за по-подробно обяснение на нещата с образователна цел а почти нищо не намерих. Даже и в Wikipedia не се споменават пък гледам, че и вие сте от срамежливите...

Доколкото разбирам почти цялото образование е съсредоточено около дриймбокса, така ли е? Къде мога да прочето нещо за обща култура?

Моята мания e образованието с компютри но и за тях е трудно изкопаването на инфо. Аз си реших проблема http://dtv-bg.com/showthread.php?t=10249 но още не ми харесва, само вкъщи трябва да пусна поне още два компа а приятелите като научиха и те взеха да искат.

Страничен въпрос: интересуват ме само хелассат и хотбърда. Хващат ли се на една стационарна чиния?
Браво, Бонго, искаш да се учиш , 15 сеп е.
Виждам , че вече си направил нещо.
Да, сигурно си използвал, нещо готово , и имаш вече направено нещо. Според мен , трябва да си обясниш как се получава това, а отговора ти не е Укипедия , а на твоя компютър. Поснах ти една програмка http://www.dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=2915 с която , да прегледаш всички файлове в папките на твоя плеар, обясни си как стават нещата при теб.
Излегли , разни неща например за ДримБокс , разгледай ги, със същата програма, и ще намериш доста сходства: Обясни си ги !? И след месец , ще си от знаещите в форума.
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15-09-2010
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Въх, то наистина било първи учебен ден ама аз отдавна съм забравил тези години. Освен това от работа не ми остава време да стана голям телезрител и това до голяма степен убива желанието ми да ровичкам разни скриптове. За съжаление по-младите и без работа нямат това желание.
Знам, че тук не може да се публикува всичко затова дайте няколко линка където по-начинаещите могат да добият обща представа за образователните методи и програми и после да знаят к'во питат...

Edit: а това, че съм направил мещо се дължи на един добър човек който ми каза откъде какво да взема.

Последно редактирано от Бонго Бонго : 15-09-2010 на 22:14
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-09-2010
Аватара на koko313
koko313 koko313 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 539
Благодари: 44
Получил благодарност:
268 пъти в 92 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 16
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Бонго Бонго Вижте мненията
Въх, то наистина било първи учебен ден ама аз отдавна съм забравил тези години. Освен това от работа не ми остава време да стана голям телезрител и това до голяма степен убива желанието ми да ровичкам разни скриптове. За съжаление по-младите и без работа нямат това желание.
Знам, че тук не може да се публикува всичко затова дайте няколко линка където по-начинаещите могат да добият обща представа за образователните методи и програми и после да знаят к'во питат...
Ако се разровичкаш , в този форум и тук ще намериш , всичко необходимо. Най-интересното е да знаеш какво искаш, стриптовете може да ги прехвърлиш за една - две вечери.
__________________
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16-09-2010
Аватара на koko313
koko313 koko313 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 539
Благодари: 44
Получил благодарност:
268 пъти в 92 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 16
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Бонго Бонго Вижте мненията
Знам, че тук не може да се публикува всичко затова дайте няколко линка където по-начинаещите могат да добият обща представа за образователните методи и програми и после да знаят к'во питат...
За по-начинаещите, постнах един учебник на Руски.
http://www.dtv-bg.com/downloads.php?do=file&id=2917
Учебника е добре илюстриран , и на хора с по слаби познания по руски, да и стане ясно.
Приятно четене!
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на koko313 за този полезен пост
Rabin (16-09-2010), Бонго Бонго (16-09-2010), Джак (16-09-2010)
  #6  
Стар 16-09-2010
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бонго Бонго Вижте мненията
Доста ровичках из нета за по-подробно обяснение на нещата с образователна цел а почти нищо не намерих. Даже и в Wikipedia не се споменават пък гледам, че и вие сте от срамежливите...
...
Ако правилно съм те разбрал - присъединявам се към теб, днес рових за принцип на работа на кодировките, засега нищо ценно не намерих.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16-09-2010
Бонго Бонго Бонго Бонго не е на линия
Паднал от Марс
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: чужденеция
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

koko313 , супер учебник за предучилищна и първи клас макар и леко поостарял за комповете а най-образователното е претупано. Лошото е, че тези които трябва да го прочетат не знаят руски

Аз всъщност се опитвам да завърша първи клас и да мина към втори. Обаче сега ми предстои няколкоседмично пътуване, после ще видим.

Ама публикувайте линкове - безплатно е!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
линкове, образователни, р�


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Линкове за безплатен шеринг thunderstorm6 Безплатен шеринг 13 24-02-2011 10:44
нов Линкове за безплатен шеринг currentkey Кошче 6 11-02-2011 08:06
Сайтове с линкове за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 1 21-02-2008 22:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.