The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-06-2020
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 815
Благодари: 311
Получил благодарност:
183 пъти в 131 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С немското приключеха ли?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-06-2020
Аватара на Верту
Верту Верту не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Местоположение: София
Мнения: 358
Благодари: 277
Получил благодарност:
167 пъти в 89 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Явно не. В момента по Евроспорт 2 предават Вердер Бремен - Байер Мюнхен

Изпратено от Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Верту за този полезен пост :
ogibo (17-06-2020)
  #13  
Стар 26-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Някой нещо пак да говори с пренебрежение за норвежкото първенство?
2-та норвежки мача днес са на светлинни години пред убийствената скука от "великата" ЛаЛига, която ни предложиха Ейбар и Валенсия....
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
ЗЗлатев (26-06-2020)
  #14  
Стар 26-06-2020
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,610
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Напоследък гледам Евроспорт основно заради тениса, но не е лошо да има и норвежкото първенство по футбол. Всеки с предпочитанията си, но за мен е по-добре отколкото снукер, биатлон, колоездене и др.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Напоследък гледам Евроспорт основно заради тениса, но не е лошо да има и норвежкото първенство по футбол. Всеки с предпочитанията си, но за мен е по-добре отколкото снукер, биатлон, колоездене и др.
За теб да, но къде ще гледаме снукър, биатлон, колоездене и лека атлетика ? Може би по 24 китчън или диема фемили? Щото има достатъчно канали с футбол, докато другите спортове остават на заден план. Смятам , че е много по-добре да дават колоездене и рали шампионати, отколкото норвежкото първенство, колкото и Цецо да ми се сърди Защото в случая да имаш избор на спорт е важно, а не да избираш дали да гледаш норвежко или беларуско футболно първенство. Дискавъри обикновено са наясно с нещата , които правят, така че ще се справят и без норвежкото, просто ситуацията е такава , че вместо олимпиада по евроспорт ще гледаме футбол
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (26-06-2020)
  #16  
Стар 26-06-2020
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,610
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Нещо не мога да разбера. С какво моя пост и изразената позиция ти бърка в тавата че даже си пънеш да се правиш на интересен и оригинален? Като искаш гледай си снукер и още десетки екзотични спортове, не съм ти вързал очите. И в крайна сметка няма никакво значение какво ти смяташ да има или какво аз съм или някой друг е написал. Има си централа, програмни директори, маректинг менажери, хората са си преценили какво и в какъв обем да пускат. Който не го устройва да се жалва там или да намери какво друго да гледа(може и диеми фамили и 24 китчен и др)
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Туистър, не сме в детската градина да ти се сърдя
Дразнят ме хора, които коментират нещо без изобщо да са запознати с продукта. Ако някой тръгне да ми сравнява първенствата на Норвегия и Беларус и ги слага на един кантар, като един друг коментар по-напред или изобщо не е гледал повече от 4-5 мача от това първенство или го прави просто за да дразни. Да не казвам и нещо друго, че може и някой да се обиди Щом в Евроспорт са решили да закупят правата му, то се предполага, че нивото не е чак толкова ниско. И пак ти казвам, че хиляди пъти предпочитам на гледам Розенборг-Бодо, пред Ейбар–Валенсия и Бетис-Еспаньол... Ебати и мазохизма бяха тези испански мачове снощи, не е истина
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26-06-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,154
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да бе, ама футбола не е единственият спорт на света. И спортове като лека атлетика, колоездене, снукър и други изобщо не са екзотични. Това беше идеята на TUISTERa, да гледаш 20 футболни първенства не е никакво разнообразие, а много ограничено мислене.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26-06-2020
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Телевизиите предлагат това, което им носи доход и зрители. На който не му харесва да си направи телевизия и да си предава кърлинг, ако желае. Живеем във време, в което не говорим за екзотика. А за печалби.

Последно редактирано от Цец0 : 26-06-2020 на 17:36
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26-06-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ае, недей така, на кърлинга ония голите мацки само тях мога да гледам цял ден На футбола и тениса женските са по-брутални
А колкото до теолинк, ти каза, че за тебе е по-добре, аз те попитах за мене къде ще е по тобре, нито искам нещо от тебе, нито съм ти дал нещо И тениса за мен е също толкова скучен колкото за тебе снукъра, но не ти го казах, защото всеки има право да гледа каквото му е кеф, стига да го дават някъде За последната година съм изгледал 2 снукър мача и един тенис мач , определено снукъра ми е два пъти по интересен. И както казах, евроспорт не са диема спорт, те за да взимат пари за техните телевизии трябва да предоставят съдържание, затова купуват първенство, което иначе не биха купили, просто няма какво друго да вземат на пазара. Може и да е качествено, но поне при мене като почна от канал 100 до канал 115 , все футбол сменям, така че дори и на мен ми идва малко в повече
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЪЛГАРИЯ, дава, Евроспорт, Норвежкото, ПЪРВЕНСТВО, футболно, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Питане за испанското футболно първенство. ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 24 26-08-2013 21:37
Футболната ни елитна група вече е с ново име - "News 7 футболно първенство" vassilp СПОРТ 4 27-02-2013 14:22
"Арена Футбол" спира излъчването на мачове от "Виктория футболно първенство" KALIAKRA СПОРТ 0 27-04-2012 16:50
Беларус - България по Евроспорт 2 Джак СПОРТ 0 06-08-2011 00:11
Бразилското футболно първенство се завръща в ефира на Евроком НКТ ТИНТИН СПОРТ 0 11-04-2010 18:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.