The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-10-2018
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Том Гудман-Хил, който играе ролята на Джо в сериала на AMC “ХОРА”


Никога не съм играл роля на някого, който е просто обикновен човек...

Интервю с Том Гудман-Хил,който играе ролята на Джо в сериала на AMC ХОРА

Гледайте сезон 3 на "Хора" от 8-ми октомври, всеки понеделник в 23.00 ч.



Вие играете ролята на Джо вече три сезона. Какво мислите за него като човек?
Импулсивен е, Джо, това е главното. Склонен е да извършва много неща без действително да ги мисли. Вероятно смята, че е мислил усърдно за дадено нещо и, когато реши да го направи, разбира, че вероятно не е обмислил добре и двете страни на въпроса. Но аз наистина го харесвам. Добър баща е.

И влага сърцето си в правилните действия, които извършва.
Да, и мисля, че това е, което ги е поддържало двамата с Лора заедно досега. Той много обича Лора, няма съмнение по този въпрос и обожава децата си. Но смятам, че не ене е пораснал и не се е развил по същия начин, по който е израснала и се е развила Лора. Допускам, че е малко по-тесногръд, но мисля, че вероятно е жестоко от моя страна да мисля така. Той просто иска да постигне най-доброто за семейството си, и иска по-опростен живот. Не може да се справи с натиска да взема големи етични и морални решения, нещо, с което Лора много добре се справя.

Мислите ли, че се е променил и развил от първия сезон досега?
Не, всъщност не! Стои си на едно и също място. Смятам, че въпреки, че е взел решение да купи синт в началото на първи сезон, въпреки, че той самият е предприел това, това решение не е свързано до голяма степен с вълнението му за новата технология. Той просто е искал да спаси брака си, като се е стремил да прекарва повече време със съпругата си. Бил е невероятно зает и е трябвало да се справя с абсолютно всичко, когато тя е работела. Така че, когато тя се прибере у дома, той не е искал да се налага да мисли за нещо друго, а просто е искал да прекара известно време заедно с нея. Това, естествено, е било пагубно решение. Така че не мисля, че позицията му по този въпрос действително се е променила. Той все още иска да се възстановят взаимоотношенията му с Лора от времето преди тя да е започнала да постига невероятни успехи. Но не мисля, че това означава, че е женомразец или е сексист по какъвто и да било начин. Смятам, че той просто искрено иска да прекарва повече време с нея, а не може да го постигне.

Нещо, което изглежда като бърза промяна.
Да, един вид крайно решение да се премести на друго място и да живее в Уолтрингам и да се надява, че тя може да дойде при него.

Къде намираме Джо в началото на сезона?
Той е в Уолтрингам, като отглежда свои овощни дървета и зеленчуци и това му харесва. Действително е щастлив да се занимава с прости неща, които са далеч от технологията, като да продава плодове и зеленчуци, да има магазин, да работи с клиенти лице в лице, а не онлайнхаресва му просто да разговаря с хората, да се среща с нови хора, и му е приятно, когато децата идват и му помагат в магазина. За него това е действителният живот и това го прави много щастлив. Но Лора му липсва и той иска те да се разберат и да постигнат споразумение.

Очевидно Джо е имал много комплицирани взаимоотношения със синти в течение на трите сезона. Как бихте описали тези взаимоотношения?
Предполагам, че бих ви оборил, че той изобщо няма никакви взаимоотношения с тях изобщо. Бил е просто разочарован и допускам леко отмъстителен, когато си е позволил да флиртува с Миа / Анита... И сега, въпреки че не може да отрече, че синтите имат съзнание – видял е доказателства за това. И не може да отрече, че синтите, много от тях, са добри хора. Той има великолепни взаимоотношения с Фред, харесва Макс, ужасен е от Ниска и е ужасен от Карен. Но не мисля, че той наистина напълно се ангажира с това. Смятам, че това е половината проблем на Джо, той слабо отрича, че не иска това да е истина.

Мислите ли, че той разбира какво прави Лора със синтите през този сезон?
Мисля, че той проявява благоразположение по този въпрос. Той винаги подкрепя Лора във всяко нейно решение. Той разбира, че тя трябва да го направи, че иска да извърши това, което прави. Той просто би желал тя да не го прави. Но напълно го постига. И пак казвам, той просто не иска това да е истина. Той не иска да се сблъска лице в лице с това. За това се отнася този сезон. Става дума за сблъскването с проблем, защото той действително се изправя пред него, когато Карен буквално навлиза в живота му, и Сам. Те се държат и контактуват с него по начин, който той не е смятал за възможен. Той за пръв път действително разбира какво означава за тях да са съзнателни, и да се движат в свят от хора, които ги презират. Това за пръв път наистина задвижва различни неврони в мозъка му. Започва да мисли, че сега трябва да вземе истинско и реално решение, нещо, с което да може да живее.

Очевидно сте работили с този актьорски състав няколко години досега. Приятно ли ви е и доставя ли ви удоволствие това в течение на времето?
Наистина става все по-приятно и по-приятно. Единственият недостатък лично за мен е, че през този сезон не видях никого! Намирах се в Уолтрингам. Прекарах по-голяма част от времето си с Рут и Били, които също не бях виждал дотогава! Беше наистина странно.



Разговаряхте ли с другите?
Да, да. Пътищата ни се пресичат в главната база точно като приключваме работа и те всички идват там, по един или друг начин. Водим един вид бързи разговори и се опитваме да наваксаме пропуснатото. Но е много забавно. Мисля, че всички синти в Рейлярд са прекарали времето си прекрасно, защото са се събрали отново заедно.


Очевидно, членовете на актьорския състав, които играят синти, разполагат с допълнително ниво, нали така, когато става дума за играта им, това, което Дан и екипът са направили е удивително постижение. Какво си мислите, когато ги гледате да изпълняват ролите си?
Удивителни са. Чувствам се като измамник, като ги наблюдавам как работят, защото нивото на концентрацията им, нивото на съсредоточаване в ролите, което трябва да постигат, е просто извънредно, докато Джо по определение е най-човешкият герой в състава. Наистина е прекрасно за мен да съмтой не е герой като всички останали роли, които съм играл преди. Никога не съм играл роля на някого, който е просто обикновен човек. Това е, което действително ми харесва в тази роля, често съм играл хора, които са напълно различни от мен, а при ролята на Джо не е така. Той е просто като част от мен, нещо, което е чудесно и един вид интересно за постигане. Човек напълно осъзнава себе си, когато извършва това.

Би ли ви харесало, ако имахте възможност да изиграете ролята на синт?
Бих се зарадвал на такава възможност. Бих бил ужасен! Напълно ужасен! Безнадеждна координация. Не твърде зле, но нали знаете

Ами това е като друго ниво, нали? Всяко движение, което извършвате, е от значение и ако не го постигнете, това става напълно очевидно.
Точно така. Един вид това ме накара да се замисля да взимам уроци по танци. Случвало ми се е да играя в мюзикъли, и както знаете, успявам, но ми е изключително трудно да науча какъвто и да било вид физически рутинни движения. Обратно на обикновеното танцуване на дансинг. Тогава се отпускам в действията си. Но ако действително ви се налага да извършвате конкретни рутинни движения? Това наистина е трудно.Просто трудно постигам това с тялото си.

Очевидно всички сезони на „ХОРА” са накарали всички да спрат и да се замислят и да обсъждат Изкуствения интелект и евентуалното му въздействие. Какво мислите за Изкуствения интелект?
Мисля твърде много неща по този въпрос. Не знам на какво мнение бих бил точно в този момент. Един вид съм се оттеглил от социалните медии, ако мога да се изразя по този начин. Не мога в момента да го определя, както трябва.

Поради това, или в общи линии?
Предполагам, че това ме е накарало да мисля по въпроса. С две пораснали деца, които са добре информирани за социалните медии и знаят как да боравят с тях, и са част от тях, и са израснали с тяхза мен наистина е трудно да се справям с тях. Бях вманиачен по Twitter. Бях рано започнал да приемам Twitter. Бях на Twitter в продължение на около десет години и акаунтът ми там все още съществува. Някои постове от снимки на Instagram може да се появят там, но отделно от това, съм се оттеглил и от него сега. Внезапно престанах да му имам доверие. И предполагам, че когато става дума за социалните медии и изкуствения интелект, колкото повече, особено колкото повече четете за него и колкото повече Сам и Джон пишат за него, толкова повече разбирате, че изкуственият интелект съществува сега, и е просто логаритъм, който рефлектира обратно върху вас. Вие действително не си взаимодействате със света по никакъв начин. Колкото повече си взаимодействате със света, толкова по-добре. Мисля, че хората, които просто безрезервно се доверяват на изкуствения интелект, по някакъв начин се отделят от света. Човек няма влияние в рамките на този логаритъм. В действителност не прави нищо.

А ако той придобие съзнание?
Ако придобие съзнание? Всички бихме били измамени.

Бихте ли си взели синт, ако съществуваха?
Не. Не. Мисля, че през първия сезон идеята ми беше доста допаднала ... да се грижи за децата, но просто това е твърде странно.

Ако можехте да си вземете един член от актьорския състав у дома като ваш персонален синт, кого бихте избрали и защо?
Ами... Един член от състава? Това е интересен въпрос? Просто да избера един член от състава, който да е мой персонален синт... това би бил Дино, просто защото е силен като вол и никога не спира. Той просто продължава да действа. Всичко би било извършено. Не би останала никаква несвършена работа. Това би ми доставило истинско удоволствие. Но той няма да се грижи за децата ми. Това е съвсем различен въпрос,въпреки че, нали, защото не става дума за това дали човек иска да има синт в дома си, а става дума за това какво искаш даден синт да извършва.Но именно затова този въпрос действително ми харесва, става дума за това дали човек, колко иска човек сам да извършва, до каква степен иска да се ангажира с отговорностите си. Няма нищо общо с това дали човек харесва изкуствения интелект или не. Ако молите хора да вършат това, е едно нещо, но е съвсем друго да молите машина да направи това, защото нещо не е наред при вас!

Какво ви предстои, за което можете да говорите?
Предстои ми филм, наречен „Посетителят”, който ще се прожектира в BFI на филмовия фестивал през есента, и много се вълнувам за това. Той вече е заснет и приключен. В момента е в следпродукционната си фаза.Така че това е много вълнуващо. Също така и новият филм на Амма Асанте „Когато ръцете се докосват”, който също ще е готов по някое време тази година.

Снимки: Colin Hutton/Kudos/Wild Mercury/Channel4/AMC

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
amc, ГудманХил, Джо, играе, Интервю, който, на, ролята, сериала, Том, “ХОРА”


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интервю с Емили Берингтън, която играе ролята на Ниска в сериала на AMC “ХОРА” Chello Central Europe ФИЛМИ 0 12-10-2018 17:24
ИНТЕРВЮ С Джема Чан за сезон 3 на сериала на AMC “ХОРА” Chello Central Europe ФИЛМИ 0 12-10-2018 17:11
Интервю с Кари-Ан Мос за сезон 2 на сериала „ХОРА“ – от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 16-02-2017 13:41
Интервю с Том Гудман – Хил за сезон 2 на сериала „ХОРА“ - от 23 февруари по AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 07-02-2017 15:56
Интервю с Том Гудман – Хил за „ХОРА“ - - повече за премиерния сериал на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 09-10-2015 17:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.