The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Шеринг и емулатори > Безплатен шеринг

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 28-07-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В действителност други колеги /никове няма да посочвам/ и те пускаха безплатен шеринг. После на лични ми предложиха платен, общо взето условията им бяха добри. Безплатния на Рашо ставаше, поносим за гледане от към зареждане, фризване и брои пакети. Не ми е искал пари, макар, че вече доста писах в темата. И той е могъл да ми поиска пари и да ми даде друга линия. Но не го е направил. И аз видях, че всички карти са му на hop 1, което ме учуди доста. И че тук има някаква "мъгла" с DreamBox но какво да се прави - на харизан кон зъбите не му се гледат.
Аз мисля, че за да се завърши тази тема Рашо трябва да каже точно и ясно как седят нещата. Ще има ли free или не. Сега няма за какво да се прави на обиден, а ние на "прелъстени и изоставени девици" от спирането на линията. Все пак линията си е негова /каквато и ще да е / и ние няма за какво да му се сърдим ако каже до тук!
За платен шеринг също си има ред за набиране на потребители. Аз лично не бих дал пари за шеринг на които и да е. Имам си 3 локални карти и си гледам. Не мога да се вържа с шеринг пред телевизора.
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
сервер, фрее


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся фрее линия v_88_z Безплатен шеринг 19 20-06-2013 17:14
Безплатен сервер rasho81 Безплатен шеринг 28 12-06-2013 01:04
ФРЕЕ Цццам сервер rasho81 Безплатен шеринг 213 04-05-2013 12:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.