The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 09-06-2012
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хермес Вижте мненията
..... като добавим че Булсатком не си направиха реклама. Тихичко кротичко си пуснаха HD-то без всякакви помпозни реклами и ред скрити зарибявки. На фона на това близалките искаха 4.90 лв. за да могат хората да гледат / типично кожодерско изнудване и то доста арогантно / - виваком - то реклами ли не бяха,то дивани сложени на терена. В крайна сметка пак важи максимата : Това което го рекламират по телевизията е поредния капан за хората. Хубавата стока се продава и без реклама / но си знаем че рекламата е майка на търговията // хубавия кон и под скъсан чул /наметало/ си личи.
Или просто са успели да се вредят в последния момент и не са имали време да се похвалят.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 09-06-2012
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 620
Благодари: 147
Получил благодарност:
468 пъти в 197 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Аз пък - противно на повечето коментари тук, може би вече заради "напредналата" ми възраст на фен-ветеран, се кефя на коментарите на Петела... Тези дни съм в Бургас, да гледам с брат ми първите 2-3 дни, и вчера като почна Василев да плюе съдията, с брат ми си говорехме, че ако гърците вкарат гол ще има "ето, съдбата си знае работата, има справедливост и прочее..." И в тоя момент - дузпа, червен картон и Петела повтори точно това, което очаквахме... А бе, мен ме кефи...
Абе то няма лошо да се ръсят глупости от време на време, но все пак най-важното за един коментатор е да бъде компетентен. Приказките на петела са приказки на лаик, който се е запознал с футболния правилник в зряла възраст и си личи, че тази игра му е чужда. Никак не е случайно, че в Англия 90 процента от коментаторите и анализаторите по телевизиите са бивши футболисти. Вчера в стдиото на BBC бяха Гари Линекер (който по принцип си води тяхното 3-то полувреме), Алан Шиърър, Зийдорф и Клинсман. В БНТ - водещи Камен Алипиев и някакво момиче, освен това - някаква певица пее бездарно на плейбек и за коментатор - Петела, който се оказа голям привърженик на гръцкия нац. отбор, вероятно защото Лафчис беше там. Пълна пародия
Отговори с цитат
  #43  
Стар 09-06-2012
Аватара на Pipp0
Pipp0 Pipp0 не е на линия
p*с*нер
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,748
Благодари: 452
Получил благодарност:
541 пъти в 340 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Аз пък - противно на повечето коментари тук, може би вече заради "напредналата" ми възраст на фен-ветеран, се кефя на коментарите на Петела... Тези дни съм в Бургас, да гледам с брат ми първите 2-3 дни, и вчера като почна Василев да плюе съдията, с брат ми си говорехме, че ако гърците вкарат гол ще има "ето, съдбата си знае работата, има справедливост и прочее..." И в тоя момент - дузпа, червен картон и Петела повтори точно това, което очаквахме... А бе, мен ме кефи... Даже заради него гледахме мача по БНТ, иначе обмислях да гледаме по поляците, верни на принципа колкото може повече мачове по тв. канал на някой от играещите в момента. За повече автентични изживявания.



+1 ,Пепи Василев е култов коментатор и единствените мачове които гледам по канал 1 са с неговите коментари,и в 3D да минат без Петела няма да е същото.....култов е и ме кефи
Отговори с цитат
  #44  
Стар 09-06-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Или просто са успели да се вредят в последния момент и не са имали време да се похвалят.
Това е по-вероятният сценарий с уточнението, че вероятно са си играли на нерви с БНТ1 до последния момент. Салатата също изчуруликаха в туитър за БНТ1 HD един ден преди старта. Вероятно е имало преговори до последно.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 09-06-2012
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 620
Благодари: 147
Получил благодарност:
468 пъти в 197 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pipp0 Вижте мненията
+1 ,Пепи Василев е култов коментатор и единствените мачове които гледам по канал 1 са с неговите коментари,и в 3D да минат без Петела няма да е същото.....култов е и ме кефи
Колега, може ли един офф топик въпрос?
Случайно да имаш сметка в бет 365?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 09-06-2012
Аватара на wlad_69
wlad_69 wlad_69 не е на линия
HD freak
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 156
Благодари: 92
Получил благодарност:
62 пъти в 30 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВалчоП Вижте мненията
Това е по-вероятният сценарий с уточнението, че вероятно са си играли на нерви с БНТ1 до последния момент. Салатата също изчуруликаха в туитър за БНТ1 HD един ден преди старта. Вероятно е имало преговори до последно.
Дори т.нар. "Салата" изобщо не е отразила в сайта си, че е възможно да се гледа БНТ ХД! Интересно ми е как абонатите, които не четат подобни форуми, а те са бая, ще се светнат за това.
Докато Булсат веднага реагираха и на сайта им се появи рекламата за Евро 2012 в ХД.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 09-06-2012
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Защо го питаш за бет 365?

Да не би там да приемат залози колко глупусти ще пусне в коментара си Петър Василев - Петела?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на roro91 за този полезен пост :
Pipp0 (09-06-2012)
  #48  
Стар 09-06-2012
Аватара на Pipp0
Pipp0 Pipp0 не е на линия
p*с*нер
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,748
Благодари: 452
Получил благодарност:
541 пъти в 340 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
Колега, може ли един офф топик въпрос?
Случайно да имаш сметка в бет 365?
не имам в bet - at -home,харесва ми рекламата им
Отговори с цитат
  #49  
Стар 09-06-2012
Аватара на Pipp0
Pipp0 Pipp0 не е на линия
p*с*нер
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,748
Благодари: 452
Получил благодарност:
541 пъти в 340 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roro91 Вижте мненията
Защо го питаш за бет 365?

Да не би там да приемат залози колко глупусти ще пусне в коментара си Петър Василев - Петела?
за жалост при него залога за over e N.A.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10-06-2012
Аватара на Хермес
Хермес Хермес не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 252
Благодари: 61
Получил благодарност:
231 пъти в 73 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Искахме Европейското в HD формат - направиха го, къде с въздишки къде с мрънкане. Сега пък коментатора / Петела / крив. Ами като някой не го харесват да си сложат "муте-то" на дистанцията и да си пуснат музика например с поредното ПВЦ -бира и мезе да гледат мача. Все не ни се угоди. Че Петър Василев и колежката до него правят гафове не е толкова за умиране. Питам се ако по някаква причина да приемем Европейското не се излъчваше на български език и HD формат какво ли трябваше да пишем?
Просто нека го приемем за "по-малкото зло" и отминем тази подробност. Все пак Петър Василев не е коментатор на всеки мач.

Просто да вметна - какво би станало колежката от студиото на БНТ 1 из коментира някой мач - сигурно повече ще наблягаме на гласа на коментаторката отколкото на играта на терена.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bnt1, hd


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
“Апартаментът” – новото риалити на BNT1 ТИНТИН ДРУГИ 0 13-10-2011 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.