The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #201  
Стар 01-06-2016
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Така като гледам излиза, че и на кабелната е същото положението - намаляват броя на канали, но за сметка на това дават опция да се плаща с 6 кинта отгоре за свободни на сателита канали като ARD, ZDF, TVE и т.н.
ако си на пълен пакет не те касае доколкото виждам, даже ти дават още програми....
Отговори с цитат
  #202  
Стар 01-06-2016
макс+ макс+ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: София
Мнения: 151
Благодари: 27
Получил благодарност:
116 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Майтап да не е. Виваком са най-адекватни към момента. Имат супер оферти за нет и ТВ 24 и нещо за пакет със сто мегабита.
Отделно мобилните им планове са супер, че и с 4G.
При Теленор никакво развитие - нито положително, дори по-скоро отрицателно, защото искат допълнително такси за 4G.
При Виваком има чувствително по-малко HD канали в сравнение с това, което ще се предлага в Мтел сега и което е било до момента.
И малко извън темата - какво 4G в три града... Малко несериозно ми звучи, но да не излезе, че се заяждам
Отговори с цитат
  #203  
Стар 01-06-2016
krasivn krasivn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 149
Благодари: 6
Получил благодарност:
24 пъти в 16 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexteam Вижте мненията
ако си на пълен пакет не те касае доколкото виждам, даже ти дават още програми....
Това къде го видя, понеже доколкото виждам никъде не пише такова нещо.
Отговори с цитат
  #204  
Стар 01-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз категорично мисля, че новите канали ще се отварят само с карта, която е преподписала на някой от новите планове. Дотогава ще излиза надпис ,,няма достъп''. На това ме води факта, че в сегашните пакети има канали, които някои имат, а други не и ако ги махнат на тия хора, които досега са ги имали и ги вкарат в по-висок пакет те ще изреват на умряло и ще искат да прекратяват договора. Не могат и просто така да ги добавят на всички, защото така ще бъдат самите те ощетени да добавят безплатно нещо, за кеото те самите плащат права.

Накратко - когато преподпишете за нови 1 или 2 години при новите планове - тогава ще ви светнат новите канали.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 01-06-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от макс+ Вижте мненията
При Виваком има чувствително по-малко HD канали в сравнение с това, което ще се предлага в Мтел сега и което е било до момента.
И малко извън темата - какво 4G в три града... Малко несериозно ми звучи, но да не излезе, че се заяждам
Не се заяждаш, изказваш мнение.
Донякъде съм съгласен за 4G, но го развиват или поне така твърдят.
Но къде при МТел е имало повече HD канали? Ако сравним IPTV на Виваком и МТел, но преди включването на каналите от Близу?!
И аз не се заяждам, питам!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 02-06-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересно ми е абонатите на сателитната телевизия също ли ще плащат за да гледат фта канали? И то в сд качество, когато въпросните канали излъчват свободно в хд. Е на това му се вика да отвориш обществен кенеф и да продаваш лайната от него, за да изкараш пари от тях. Ще ми е интересно мнението на крс по случая. Или може би сателитна телевизия няма да се предлага повече.
Отговори с цитат
  #207  
Стар 02-06-2016
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
Аз категорично мисля, че новите канали ще се отварят само с карта, която е преподписала на някой от новите планове. Дотогава ще излиза надпис ,,няма достъп''. На това ме води факта, че в сегашните пакети има канали, които някои имат, а други не и ако ги махнат на тия хора, които досега са ги имали и ги вкарат в по-висок пакет те ще изреват на умряло и ще искат да прекратяват договора. Не могат и просто така да ги добавят на всички, защото така ще бъдат самите те ощетени да добавят безплатно нещо, за кеото те самите плащат права.

Накратко - когато преподпишете за нови 1 или 2 години при новите планове - тогава ще ви светнат новите канали.
Да и аз така мисля, че ще тръгнат като се преподпише договора, но какво пък нови 6 месеца по 20 лева за пълен пакет с 62 Хд канала/поне така пише в брошурата която са показали по горе/..в следващите 2 години не виждам кой ще предложи по добър и с такова качество на картината пакет.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 02-06-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Интересно ми е абонатите на сателитната телевизия също ли ще плащат за да гледат фта канали? И то в сд качество, когато въпросните канали излъчват свободно в хд. Е на това му се вика да отвориш обществен кенеф и да продаваш лайната от него, за да изкараш пари от тях. Ще ми е интересно мнението на крс по случая. Или може би сателитна телевизия няма да се предлага повече.


Това че един канал на сателита е свободен, не означава, че всеки обществен оператор може да го излъчва когато и както му скимне . Ако ти е направило впечатление има софтуери, които са безплатни за лично ползване, но са платени за фирмено или групово такова . Та и тук така. Не сме го измислили ние българите. Ама 99% от нашето население смята сиренето за без пари и всичко за даденост. Да, ама не. Като не ти изнася слагай чинията и гледай безплатните канали. Чий го дириш при платените?


Sent by Tapatalk
Отговори с цитат
  #209  
Стар 02-06-2016
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Това че един канал на сателита е свободен, не означава, че всеки обществен оператор може да го излъчва когато и както му скимне . Ако ти е направило впечатление има софтуери, които са безплатни за лично ползване, но са платени за фирмено или групово такова . Та и тук така. Не сме го измислили ние българите. Ама 99% от нашето население смята сиренето за без пари и всичко за даденост. Да, ама не. Като не ти изнася слагай чинията и гледай безплатните канали. Чий го дириш при платените?


Sent by Tapatalk
Прочети пак поста който си цитирал.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 02-06-2016
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Никой не казва, че сиренето е без пари, но пък и н операторите не трябва да гледат на нас като дойни крави. Причината за премахване и отделяне на популярните европейските телевизии потвърждава в каква насока се върви.
__________________

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Близу, купува, Мтел, на, Продава, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 17:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.