The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране Близоо, никога повече!!!

Здравейте колеги,
Е днес вече ми кипнаха л@йната от факаните близалки.
Започвам с това, че им ползвам услугата още от местната кабеларка, през кейбъл тел, та до днес, има няма над 15 години.
Който иска може да поразгледа мойте мнения за въпросния оператор.Винаги съм твърдял, че пакета ТВ им е супер, интернета също (само да не ти трябва ъплоуд, че са жив зян там (5 Мбит макс)).
Та не стига, че преди две седмици си преподписах договора за още 1.5г., с допълнителна карта, пакет селект допълнителни и тинтири-минтири, та тия миндили ми обещаха, промоционално пакета Селект на допълнителната карта за 3м. ама дуки. Обаждах им се поне три пъти, допълнителна такса плащах, очаквах обратно обаждане и един голям четвъртит.
Та днес вече ми кипнаха .... защото въпросните близалки над четири пъти пердашат токови удари и всичко е по дяволите за поне 15 мин.
Опитах се да се обадя и пак се наядох на хой.
Повече никога тия бастуни, само ги чакам да почнат да ми се обаждат за промоции, ще си го изкарам на невинният оператор на телефона
:lo l15:
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-11-2014
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,212
Благодари: 603
Получил благодарност:
473 пъти в 336 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране :)

Ти пък как се занимаваш с тия близалки нямали друга алтернатива
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #3  
Стар 09-11-2014
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Здравейте колеги,
Е днес вече ми кипнаха л@йната от факаните близалки.
Започвам с това, че им ползвам услугата още от местната кабеларка, през кейбъл тел, та до днес, има няма над 15 години.
Който иска може да поразгледа мойте мнения за въпросния оператор.Винаги съм твърдял, че пакета ТВ им е супер, интернета също (само да не ти трябва ъплоуд, че са жив зян там (5 Мбит макс)).
Та не стига, че преди две седмици си преподписах договора за още 1.5г., с допълнителна карта, пакет селект допълнителни и тинтири-минтири, та тия миндили ми обещаха, промоционално пакета Селект на допълнителната карта за 3м. ама дуки. Обаждах им се поне три пъти, допълнителна такса плащах, очаквах обратно обаждане и един голям четвъртит.
Та днес вече ми кипнаха .... защото въпросните близалки над четири пъти пердашат токови удари и всичко е подяволите за поне 15 мин.
Опитах се да се обадя и пак се наядох на хой.
Повече никога тия бастуни, само ги чакам да почнат да ми се обаждат за промоции, ще си го изкарам на невинният оператор на телефона
:lo l15:

Сашо, аз също им ползвам услугите от 15 год. Още от Евротур - Кейбълтел -... Аз обаче нямам голям избор от провайдери и се примирявам да стоя при тях. Та как аз им намерих цаката - пишеш на Комисията за защита на потребителите. Слагаш Близу в копие...да са информирани. Аз го правих няколко пъти, стигнах до някави шефове в Близу...Това беше преди години, но техниците ( тези с по-дълъг стаж ) ме познават много добре и когато се обадя идват на момента. Няколко пъти са ми казвали -"Смеем ли да не дойдем, ти веднага пишеш на Комисията..." И от тях знам, че в моя район мрежата им е една от най-добре поддържаните...заради моите оплаквания.

Другият вариант е - да вдигнеш луд, ама ЛУД скандал по телефона. Вярно, че каките и батковците там са леко неадекватни, но едно повишаване на тона ги стряска. Ама като казвам повишаване на тона, значи точно това. Като на футболен мач. Иначе номера не минава.

Грубичко е, но помага. Ако искаш пробвай.

И... Успех. Близу наистина не са толкова зле. Но все пак и там търсят на баницата мекото и на работата лекото.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 09-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Ти пък как се занимаваш с тия близалки нямали друга алтернатива
Джаки, имам и булсати фул и тем подобни, но мразя да ме правят на пран каскет, като обещаят нещо, ще си го спазват
единственно ги предпочитам, заради кам маодула и едно дистанционно, защото детето и жената знаят, коя програма къде е, другите устройства аз ги ръчкам постаянно и те са си мое хоби.
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #5  
Стар 09-11-2014
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доколкото знам допълнителните планове не важат за останалите карти/приемници, а само за основния.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Доколкото знам допълнителните планове не важат за останалите карти/приемници, а само за основния.
@an, така е, но в зарибявката по телефона ми го обещаха и после в офиса ми го потвърдиха, платих някви 20 лв такса си измислиха, която не ми бяха казали и по телефона потвърдиха, че като се плати таксата, ще ги активират.
Мислиш ли, че ще ги хейтвам, ако не съм проверил всичко...
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-11-2014
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи знаеш, че заплаха с КЗП няма да свърши работа, защото според договора не могат да ти предложат такава услуга. Не че не можеш да пробваш.
А тези 20 лева вероятно са такса оборудване за ползване на Conax CAM.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на an за този полезен пост :
Sionii (10-11-2014)
  #8  
Стар 09-11-2014
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
421 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
.... защото въпросните близалки над четири пъти пердашат токови удари и всичко е по дяволите за поне 15 мин.
Опитах се да се обадя и пак се наядох на хой.:
Добро утро...... те системите им на тия са под всякаква критика! Нормално е за тях тия токови удари, ако им загледаш кабелите на колко места са наставяни преди да дойдат до твоя телевизор..... не можеш да броиш до толкова
Отделно, че по блоковете тук примерно в Младост навсякаде бившите има абонати си гледат аналоговата тв. на близо free, защото няма кой да дойде и да им изтегли кабела.... друг е въпроса, че ако сложиш фазомера на жилото на кабела и той свети при мен примерно, ако включа аналоговата на близо на телевизора в едната стая, автоматично почва да ми смущава телевизора в другата стая (вързани два телевизори с приемници на двоен конвертор) и не мога да си гледам през сателит нищо заради това, че по кабела върви хем тв. хем и ток
Това не може да е никакъв кабелен оператор за мен.

Последно редактирано от moreg : 09-11-2014 на 22:04
Отговори с цитат
  #9  
Стар 09-11-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Значи знаеш, че заплаха с КЗП няма да свърши работа, защото според договора не могат да ти предложат такава услуга. Не че не можеш да пробваш.
А тези 20 лева вероятно са такса оборудване за ползване на Conax CAM.
Ама аз, хич нямам намерения и време да се занимавам с КЗП, (това е на Джо съвета). Просто им тегля една и това ще е с тях!

Отделно ти казвам, че са измекяри, които ЛЪЖАТ, ЩОТО СА ОМАТАНИ И НЕКОМПЕТЕНТНИ ЦЪРВУЛИ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
, ако включа аналоговата на близо на телевизора в едната стая, автоматично почва да ми смущава телевизора в другата стая (вързани два телевизори с приемници на двоен конвертор) и не мога да си гледам през сателит нищо заради това че по кабела върви хем тв. хем и ток
Това не може да е никакъв кабелен оператор за мен.
Този проблем съм си го решил изначале с изолатори и това е при всички кабеларки!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #10  
Стар 09-11-2014
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
421 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Ама аз, хич нямам намерения и време да се занимавам с КЗП, (това е на Джо съвета). Просто им тегля една и това ще е с тях!

Отделно ти казвам, че са измекяри, които ЛЪЖАТ, ЩОТО СА ОМАТАНИ И НЕКОМПЕТЕНТНИ ЦЪРВУЛИ!!!
Така е помня навремето един приятел си пусна интернет още докато се казваха Eвроком, и като подписал договора му казали, че се подписва за 40 mb скорост на download, обаче като му пуснали нета изведнъж скоростта започнала да се дели на 8 и той човека сваляше един филм от 4 gb със скорост не по-голяма от 25 kb за около 7 дни
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
акам да по, близоо, никога, повече


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
MoneyGram - никога повече! Джак Дъра-Бъра 40 16-03-2018 09:18
Купувам CAM модул - близоо. kirofabv Приключили продажби 5 07-05-2012 22:37
Писането на смартфон никога не е било по-лесно ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 12-04-2011 12:42
Най новия свандарт на Близоо 3Д Пакостник Забавно 12 26-01-2011 18:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.