The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > YU-MA-TU / VOLTEL

YU-MA-TU / VOLTEL MX PLUS Series и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 03-10-2010
adrian500 adrian500 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Как да въвеждам ръчно кийс на Voltel MX

Здравейте на всички тук. Понеже съм доста зелен в тая област моля за помощ. След като вляза с 9339 ми излиза една табличка с оператори и кийс. Най-горе знам, че пише ID-то на оператора. Гледам обаче, че публикуваните в интернет кийс са два пъти по-дълги отколкото са на един ред в 9339 и не знам къде да ги въвеждам. Примерно изтеглих един файл на който преди кия пише няква цифра от рода на 02 и т.н. и после един ред с цифри, който не знам къде да въведа. Обяснете ми малко по-подробно, че нищо не схващам...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 03-10-2010
Аватара на palermo
palermo palermo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 118
Благодари: 18
Получил благодарност:
39 пъти в 22 поста
Сваляния: 110
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adrian500 Вижте мненията
Здравейте на всички тук. Понеже съм доста зелен в тая област моля за помощ. След като вляза с 9339 ми излиза една табличка с оператори и кийс. Най-горе знам, че пише ID-то на оператора. Гледам обаче, че публикуваните в интернет кийс са два пъти по-дълги отколкото са на един ред в 9339 и не знам къде да ги въвеждам. Примерно изтеглих един файл на който преди кия пише няква цифра от рода на 02 и т.н. и после един ред с цифри, който не знам къде да въведа. Обяснете ми малко по-подробно, че нищо не схващам...
Първо трябва да си с този софтуер YUMATU MX FTA CI SW3.4.09a.След това както правиш 9339 намираш irdeto.После В....т,индекса 02 04 или 06.Всеки ключ започва с един от трите.Отиваш на първия ред на индекса на ключа който искаш да въведеш и натискаш Edit(червения бутон).След това въвеждаш с дистанционното като гредаш кое копче на коя буква отговаря(на екрана е написано).Въвеждаш първите 16 букви и цифри от кода и натискаш OK!.Връща те в предишнато меню и слизаш на втория ред EDIT и въвеждаш останалите 16 букви и цифри.Най-накрая OK! Това е!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на palermo за този полезен пост :
миткосулев (23-11-2010)
  #3  
Стар 23-11-2010
миткосулев миткосулев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 2
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявам се за спама по темата на колегата но неисках да пускам нова. Този приемник VOLTEL MINI CRX IQ PLUS по същия начин ли се прави или не ако не ви затруднява да обясните с няколко реда с кой софт. и таканататак
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23-11-2010
бубе бубе не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 129
Благодари: 14
Получил благодарност:
18 пъти в 17 поста
Сваляния: 430
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миткосулев Вижте мненията
Извинявам се за спама по темата на колегата но неисках да пускам нова. Този приемник VOLTEL MINI CRX IQ PLUS по същия начин ли се прави или не ако не ви затруднява да обясните с няколко реда с кой софт. и таканататак
Благодаря предварително
софт [ALI3329C] (1.3.48)другото е съштото
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на бубе за този полезен пост :
миткосулев (24-11-2010)
  #5  
Стар 24-11-2010
миткосулев миткосулев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 2
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ти много колега
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
mx, voltel, въвеждам, Да, как, кийс, на, ръчно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Как да си инсталирам cccam ръчно opti DREAMBOX 6 06-02-2011 12:35
как мога да подкарам ръчно сканиране на сони лсд stevebradata Въпроси и отговори 1 13-02-2010 20:54
Урок № 7: Ръчно инсталиране на Адони и Плъгини. nikec Уроци по Dreambox 4 13-01-2010 15:21
Урок № 7: Ръчно инсталиране на Адони и Плъгини. nikec Уроците на Nikec 0 10-07-2009 16:23
Ръчно инсталиране на newcs-config 1.1-kъде греша? AChechev DREAMBOX 0 03-03-2008 18:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.