The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА RN MEDIAGROUP гр.Бургас - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 056919191, Актуални оферти за пакети оферти на RN

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #261  
Стар 17-09-2013
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Брей, мрежа, ще кажеш че някой от нас двамата го е писал това.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #262  
Стар 17-09-2013
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Някой по-вътрешен ще да е бил, някой неща даже не ги бях и чувал
Отговори с цитат
  #263  
Стар 20-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
За новата карта ако тва за 1990 е на първи ред, а актуалното на втори - значи е активна.

Най-добре звънни на 056/810-273 и искай да говориш с техническия ... само той може да погледне за какво става дума.


Ето нещо любопитно от нета:

http://slujba.com/opinions/opinion/view/5539

http://slujba.com/%D1%80%D0%B0%D0%B1...B7%D0%B8%D1%8F


Както казах по-нагоре, съм все още лаик в тази област. Вчера реших да прибера модула на Близу в кутийката и я разгледах и - О, изненада ..., който не чете няма как да му се получи. Там си е написано, че е за МРЕG2 и нищо за 4. То толкоз реклами и набиване в главата покрай тази цифровизация, ама на ... Предполагам и другият модул е същата история, след като версията му е същата (нищо, че е Смит Проф.). Между временно пробвах с работещ модул от СКАТ и ТВ-то грейна . Е, радостта бе кратка, щото трябваше да го върна, но поне сега знам къде е грешката.
Благодаря на всички за обърнатото внимание.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 22-09-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, модула не би трябвало да има общо с мпег2 или 4, за това отговаря телевизора. Модула отключва каналите и най-вероятно имаш проблем с него. Дай го на някой от рн да го проверят при тях , може би да го ъпдейтнат, или да си решат проблема с него.
Има модули които добавят мпег4 към мпег2 телевизори, но не и този. Ако проблема ти е в мпег2/4 щеше да имаш звук без картина.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
АПетков (23-09-2013)
  #265  
Стар 23-09-2013
АПетков АПетков не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 13
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Колега, модула не би трябвало да има общо с мпег2 или 4, за това отговаря телевизора. Модула отключва каналите и най-вероятно имаш проблем с него. Дай го на някой от рн да го проверят при тях , може би да го ъпдейтнат, или да си решат проблема с него.
Има модули които добавят мпег4 към мпег2 телевизори, но не и този. Ако проблема ти е в мпег2/4 щеше да имаш звук без картина.
Мдам, явно си прав. Близу модула е за жълтия контейнер - пробвах го с карта на Близу в техен офис и си даде пак същия статус 1. И техника каза, че явно е вързан с някоя тяхна карта. За другия нямам идея дали ще може да стане. То стана вече турски сериал, ама вече ми е само от интереса, дали ще може да се оправят
Отговори с цитат
  #266  
Стар 10-10-2013
М.Трендафилов М.Трендафилов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 9
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прочетох напред в темата, че приемника (TOPFIELD TF7700HCCF) които си взех няма да мога да го подкарам на RN-а така ли? Няма смисъл да се мъча?
Отговори с цитат
  #267  
Стар 15-10-2013
mitaka-bs mitaka-bs не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.Трендафилов Вижте мненията
Прочетох напред в темата, че приемника (TOPFIELD TF7700HCCF) които си взех няма да мога да го подкарам на RN-а така ли? Няма смисъл да се мъча?
Отиваш на настройки, слагаш паролата която имаш за приемника - мисля беше 359887055555. ПОказва ти се менюто за инсталация. Влизаш вътре и слагаш на ръчно търсене на канали. Първоначалната честота да е 250000! 6875/ QAM 264 и даваш да търси. Аз съм с тоя приемник и съм мнодо доволен! Нищо общо с булшит - боклуците дето ги слагат от РН като качество на картината!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mitaka-bs за този полезен пост :
  #268  
Стар 15-10-2013
ЦВК ЦВК не е на линия
тв фен
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 58
Благодари: 60
Получил благодарност:
53 пъти в 27 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitaka-bs Вижте мненията
...слагаш паролата която имаш за приемника - мисля беше 359887055555...
Само ще си позволя да поправя Митака - 359889055555
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ЦВК за този полезен пост :
  #269  
Стар 21-10-2013
М.Трендафилов М.Трендафилов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 9
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря и на двама ви, по-миналата събота след няколко дневни бъзикания открих честотата от обикновения приемник и го настроих, проблема ми е до момента с чести накъсвания, явно ми е слаб сигнала. Ще видя дали мога да реша и този проблем
Само да допълня QAM е на 256
Отговори с цитат
  #270  
Стар 04-11-2013
спидер спидер не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 21
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прочетох на предните страници че отново са пуснали карти за всички канали по 49лв. но тъй като постовете бяха от лятото искам да попитам има ли ги още, по касите ли ги дават или където преди продаваха тези по 30лв. и тези новите отварят ли пак абсолютно всички канали или не съвсем всички? Защото в последната ситуация се оказах днес -гледам на всички платени и HD "no access" След няколко обаждания и като си припомних се оказа че октомри ми изтича предната карта (от 30лв) с която бях забравил този надпис, но пък бях предплащал обонамента което вървеше с 3 месеца уж всички платени канали и ме увериха, че просто новите 3 месеца ще се насложат след изтичането на текущия ми тогава абонамент. Да ама не - активирали ми отново старата карта (която по чудо намерих) но се оказа и че около 15 канала (предимно HD вкл всички научно-популярни) не се отварят. След още няколко обаждания ми обясниха че те всички HD не били платени, а просто бонус, а пък тия 15 били някакъв супербонус който бил спрян но така или иначе не влизал в пакетите така че нямам основания да претендирам. Как ли не настоявах да ми кажат какво трябва да направя за да имам ВСИЧКИ канали, но ме прехвърляха от техници към офиси, накрая уж обещаха да отнесат въпроса ми към някаква управителка която уж щяла да ми се обади но още чакам. Изобщо абсурдна ситуация -дълго дори отричаха или се правеха че не знаят че има такива канали, сякаш пазят някаква омерта вместо да се стремят да предлагат и рекламират услугите си които така и така осигуряват.

Последно редактирано от спидер : 04-11-2013 на 23:27
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бургас, на, програми, РНТВ, Цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кабелна ТВ Скат Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 340 08-12-2023 13:36
DigiCom Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 72 14-12-2021 21:47
КомНет Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 16 21-11-2021 09:56
Цифрови телевизионни приемници keyem ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 50 25-11-2011 14:28
КейбълТел Бургас netman Оператори в гр. БУРГАС 25 14-05-2011 19:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.