The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Искам !

Искам ! Място да споделите какви промени желаете - нови раздели, емотиконки, смяна на вашия ник или др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-11-2015
Digital + Digital + не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Местоположение: София
Мнения: 16
Благодари: 17
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Яворе аз питам за да си спестя 2 седмици четене на 5 форума а не защото ме мързи. Накрая пак ще си реша проблема сам както стана и със настройките на Астрата за която бях пуснал тема. За тебе всеки който попита ли е трол ? Има ли един свестен човек в тоя форум да каже:Илияне иди и си купи ей тоя модел и ще работи със модулите Мтел,Виваком без да имаш проблем. аз ако имах пари за VU+ от 500 лева нямаше да ви питам изобщо. Масово онлайн магазините са заредили с GOLDEN INTERSTAR и имат по 3-4 модела от читавите марки дето не са ми в бюджета . Четох за тоя модел и ядовете дето има със софтуера около него GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2
Дайте ми аналог на тая пръчка дето работи стабилно и няма да ви занимавам повече с глупости. Другото което гледам е тоя модел EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI и пише ,че има Ci+ съпорт ама как работи в действителност ? Търся си чисто нов приемник с 2 години гаранция а не спукан от гледане и префлашване без гаранция.
EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI работи с CI+ модулите на Виваком, на Мтел, както и с CI+ модула и картата на NTV+. Също така работи с карти на близу, мсат и други които ползват conax - директно в четеца на приемника, а за Грифин работи пак през CI слота с карта и CAM модул Грифин.

Ако мислиш да махнеш вивакомския и да гледаш/стримваш пак виваком от линукс приемник няма да се получи това което искаш. От друга страна приемниците без линукс не са особено добри при стрийминга
__________________
www.satshop-bg.com - Магазин за сателитни системи и компоненти.
Приемници, Конвертори, Антени, DiSEqC ключове, Мултиключове
Hellas Estates - Продажба на недвижими имоти в Гърция

Последно редактирано от Digital + : 16-11-2015 на 15:32
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-11-2015
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Макар да не се вместват в изискванията, мога да споделя относно Golden Interstar Voyager 2 дори и да има други кусури с Мтел-ския CI+ модул няма грижи. Нямам Бул в.1 карта, но мога да кажа че няма AU /ауто ъпдейт/ по линия и освен ако няма друг с локален или отдалечен oscam да я ъпва не е болка за умиране. Също така GIV2 не прави AU на Близу по линия, а само във вградения четец.
Друг приемник който ползвам е Openbox SX6 където работи нормално с Мтелския модул, а откакто изкараха stapi5 версия на оскам отдалечена Бул В.1 се ъпва по линия. На последния приемник съм тествал в рамките на 2-3 дни модул на Виваком и не забелязах грижи, но няма идея какъв им е модула и как ще се държи.
__________________


Последно редактирано от bate_dino : 16-11-2015 на 15:55
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16-11-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да уточня ,че няма да ползвам никакви осками,линии,шеринги и тн. Идеята е : приемник+ модул с карта на виваком и ако може да се гледа на VLC. Знам ,че на един тунер може да се гледа 1 транспондер и ако искам да гледам и другите ми трябва приемник с 2 сателитни тунера за да не се пречи на тоя дето гледа на телевизора. До колкото прочетох модулите на Виваком отварят по 1 канал и ако това е вярно значи аз и да искам няма как да го накарам да отвори 2 . За да гледаме двама то ще трябва да правя разни шашми и да конфигурирам разни сървъри и тн . Нито имам времето нито ми се занимава да хакерствам. Другия начин е да си пусна да речем и кабелна за 15 лева и евентуално да гледам нея през тунера докато на телевизора върви Вивакома. До колко ще се справи приемник за 250 лева с тая задача не ми е ясно. Аз и сега гледам над 800 канала на компютъра от 13;19 ;39;45 и Скай ама ми се искаше да разкарам кабеляците ,че ми се отели вола със сметките за тока и толкова жици около мене На задната тераса имам 3 чинии по 90 см. и една 150-ка и стана като рилейка на Мургаш от кабели,конвертори и стойки . Та за това ви питам за нещо дето е 3 в 1 да редуцирам кабеляка до 2 примерно и един WiFi адаптер.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 16-11-2015 на 16:07
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16-11-2015
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Яворе аз питам за да си спестя 2 седмици четене на 5 форума а не защото ме мързи. Накрая пак ще си реша проблема сам както стана и със настройките на Астрата за която бях пуснал тема. За тебе всеки който попита ли е трол ? Има ли един свестен човек в тоя форум да каже:Илияне иди и си купи ей тоя модел и ще работи със модулите Мтел,Виваком без да имаш проблем. аз ако имах пари за VU+ от 500 лева нямаше да ви питам изобщо. Масово онлайн магазините са заредили с GOLDEN INTERSTAR и имат по 3-4 модела от читавите марки дето не са ми в бюджета . Четох за тоя модел и ядовете дето има със софтуера около него GOLDEN INTERSTAR VOYAGER 2
Дайте ми аналог на тая пръчка дето работи стабилно и няма да ви занимавам повече с глупости. Другото което гледам е тоя модел EDISION PICCOLLO 3in1 Plus CI и пише ,че има Ci+ съпорт ама как работи в действителност ? Търся си чисто нов приемник с 2 години гаранция а не спукан от гледане и префлашване без гаранция.
Няма проблеми със софтуера на Golden Interstar.Приемника е един от най-успешните модели затова магазините го предпочитат.Работи с модул и карта на Мтел,Виваком.
Не пишете неверни неща, така заблуждавате всички четящи!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16-11-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Относно приемниците Openbox SX какво ще рече това "Възможност за гледане на Мултистрийм каналите от 45Е!" Приемливи са като цена и ако не ви представлява трудност споделете инфо . Ако няма много инфо да питам направо братушките какво ше кажат .

Последно редактирано от ИлиянБГ : 16-11-2015 на 17:59
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16-11-2015
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянБГ Вижте мненията
Относно приемниците Openbox SX какво ще рече това "Възможност за гледане на Мултистрийм каналите от 45Е!"
Мултистрийма беше сигнала на Виваком за ефирните канали DVB-T. На Мултистрийм може да се гледат Украинците Zeobund /на 4.8 градуса/ и италиянски на незнам-колко-си-градуса. БГ каналите на 45 ги нямаше доста време, а в момента мисля че са сменени на друг тип модулация /T2-MI или 32APSK/ и с битов приемник, макар и от типа на Openbox/Skyway не се гледат ?
__________________


Последно редактирано от bate_dino : 16-11-2015 на 19:21
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16-11-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Мултистрийма на мене не ми трябва То трябва да се сменят софтуери и да се пишат ръчно честоти за 5 ефирни канала и не си струва занимавката. Ако и торент плеара им е през прокси ми се изяснява положението. Значи това не е екстра ми е поредния начин за гледане в сивата зона Руснаците са спецове за крадене на телевизия .

Последно редактирано от ИлиянБГ : 16-11-2015 на 19:59
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16-11-2015
сателита сателита не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 85
Благодари: 23
Получил благодарност:
23 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега ти нали търсиш приемник за Мтел.Всички във форума знаят че ще ти свърши работа ВОЯДЖЕР 2 и сега виждам той струва 150 лв.
Какво има за питане, той приемника има Ю ТУБ, Ю ПОРН, ефирна, кабелна ТВ? Фулл ХД

Последно редактирано от сателита : 16-11-2015 на 21:30
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16-11-2015
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е само антена на Мтел нямам Вивакома ще гледам а техния приемник мисля да го дам на чичо ми и да си взема още 1 карта с модул като 3 ти приемник и да бодна двойния конвертор на Вивакомската антена. Така ще гледаме цялата къща от 1 антена и ще мога да изхвърля Булсата в кофата. За мене Булсат вече са олицетворение на много лош оператор и смятам да късам с тях окончателно.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 16-11-2015 на 21:50
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ИлиянБГ за този полезен пост :
сателита (16-11-2015)
  #20  
Стар 16-11-2015
сателита сателита не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 85
Благодари: 23
Получил благодарност:
23 пъти в 18 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Операторските приемници са отвратителни вземай ВОЯДЖЕРА.Натрапвам се, но имам впечатления от стария модел на голден интерстар и да ви кажа е перфектен, и знам, новия ще е приказка.Моят струваше тогава 220 лв

Последно редактирано от сателита : 16-11-2015 на 22:16
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
какво, ми, полезно, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво се случва на тор?! BULLET ДИРЕКТНИ ИЗЛЪЧВАНИЯ 3 15-11-2012 15:52
Полезно за LG LCD TVs Valio ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 10-12-2011 21:48
Какво е отворен код и с какво е различен Rabin ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 14 23-05-2011 12:05
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 29-12-2010 00:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 20:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.