The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-04-2009
Аватара на DyNaMiTaR
DyNaMiTaR DyNaMiTaR не е на линия
Дърводелец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Като го ползваш за гледане на SD програмите на БУлсат е все тая през какъв интерфейс.Може при мен да е "крива" бройка,но не съм впечатлен,субективно,от качеството на картината през HDMI/на 37 инчова плазма Панасоник/.През скарт си е с качеството на обикновена делтичка,Неотин 3000.С това само мога да сравня в момента.

Значи ясно. Приемника им е дърво (едва ли някой ще се учуди). Колкото до разликата при SD програмите - ами има разлика, макар и не много голяма. Наскоро имах възможността да тествам DM 800 вкъщи на 63-ката и го пуснахме за сравнение през скарта и после през HDMI - разликата е почти осезаема при SD програмите, и естествено фрапираща при HD програмите. Само ме е яд, че нямах карта на булсат с HD каналите и гледахме само HD-промотата на хелас. За сега ми мина мерака за HD приемник. Няма смисъл за 2-3 програми да ръся толкова пари, че и 35лв/месец на булсата. Може би след година-две-три като станат по 200лв хубавите приемници и има поне 10-20 HD канала..... Дотогава DM500 Rullz.
__________________
DM 500S ; STAB HH120 ; TRIAX TD110 ; TWIN LNB CHESS EDITION3 (Естествено от sky-digital.eu )
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-04-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DyNaMiTaR Вижте мненията
Значи ясно. Приемника им е дърво (едва ли някой ще се учуди). Колкото до разликата при SD програмите - ами има разлика, макар и не много голяма. Наскоро имах възможността да тествам DM 800 вкъщи на 63-ката и го пуснахме за сравнение през скарта и после през HDMI - разликата е почти осезаема при SD програмите, и естествено фрапираща при HD програмите. Само ме е яд, че нямах карта на булсат с HD каналите и гледахме само HD-промотата на хелас. За сега ми мина мерака за HD приемник. Няма смисъл за 2-3 програми да ръся толкова пари, че и 35лв/месец на булсата. Може би след година-две-три като станат по 200лв хубавите приемници и има поне 10-20 HD канала..... Дотогава DM500 Rullz.
Хубаво, че не си могъл да гледаш ХД-тата на булсат иначе можеше да се отвратиш напълно. Иначе ХД канали има, само, че не търсиш на вярният провайдър.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16-04-2009
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 не е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,617
Благодари: 749
Получил благодарност:
2,657 пъти в 884 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

http://www.flysat.com/hdtv.php
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Sharp987 за този полезен пост :
Ники (16-04-2009)
  #14  
Стар 16-04-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sharp987 Вижте мненията
Тия от флайсата не ме кефят нещо, старичко им е инфото.

http://www.lyngsat.com/hd/index.html
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Ники (16-04-2009)
  #15  
Стар 16-04-2009
Аватара на DyNaMiTaR
DyNaMiTaR DyNaMiTaR не е на линия
Дърводелец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adskiqt Вижте мненията
Хубаво, че не си могъл да гледаш ХД-тата на булсат иначе можеше да се отвратиш напълно. Иначе ХД канали има, само, че не търсиш на вярният провайдър.

Аз и от демотата на хеласа не останах много очарован. Доста се разглезих с тия блу-рей филми по торентите и вече нещо не ме блазни толкова HD сателита. А и нямам много време да се базикам с други спътници и тн. От 16Е до към 60Е ги изпоналових. За останалите нямам видимост. Чинията и другите чаркуляци съм ги купил още януари и чак преди три седмици ги сложих и подкарах (направо съм изумен от себе си че се оправих сам! Добре, че го хванах Nicky на лаф като пазарувах, та ми пообясни човека някои ситуации ) .
__________________
DM 500S ; STAB HH120 ; TRIAX TD110 ; TWIN LNB CHESS EDITION3 (Естествено от sky-digital.eu )
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16-04-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DyNaMiTaR Вижте мненията
Аз и от демотата на хеласа не останах много очарован. Доста се разглезих с тия блу-рей филми по торентите и вече нещо не ме блазни толкова HD сателита. А и нямам много време да се базикам с други спътници и тн. От 16Е до към 60Е ги изпоналових. За останалите нямам видимост. Чинията и другите чаркуляци съм ги купил още януари и чак преди три седмици ги сложих и подкарах (направо съм изумен от себе си че се оправих сам! Добре, че го хванах Nicky на лаф като пазарувах, та ми пообясни човека някои ситуации ) .
Спорта не можеш да го гледаш наживо от торентите
А и най интересните ХД-та са на 28Е, то там са и най-много, що се отнася за европа разбира се.

Последно редактирано от Чък Норис : 16-04-2009 на 19:28
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
sarivano (09-05-2009)
  #17  
Стар 21-04-2009
trombin trombin не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 44
Благодари: 2
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 77
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ползвам коментирания приемник близо месец и съм доволен от качеството на картината през HDMI,дори sd програмите излизат много по добре.Менюто е доста опростено,има бутони на дистанционното които директно отварят по важните настройки.
Звука през HDMI е добър и като цяло си е добър за парите.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12-06-2009
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз днес си взех въпросния Homecast обаче не мога да се оправя дава ми че няма сигнал а преди това на Делтата си работеше и дистанционното май не работи ако може някой да помогне.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12-09-2009
Аватара на sunman
sunman sunman не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 57
Благодари: 3
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране и аз намерих homecast

Преди година си взех плазма самсунг.Дълговреме гледах с делтата ,но ме досърбя да гледам хд.Късно се усетих ,а пари много нямах.Бяха ми казали на 080013800че няма в наличност приемници и хд карти.Обиколих и бях почти се навил на един ехосмарт hd ,340 лв,карта булсат и какво гледаш повече -несигурно диги тв.Съвсем случайно намерих в един офис,демонстрационен homecast.Взех го веднага и съм доволен.Единствено ми липсва pvr/запис върху диск/.Сега съм на 39 градуса и 9 градуса на изток и гледам към 10 хд канала.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12-09-2009
Аватара на pgi
pgi pgi е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гео, това ти ли си, бре?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
5001, hs, ir, Булсатком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Хоумкаст 5001 Софтуер Димитров ДРУГИ 17 27-11-2010 23:42
Булсатком на компютъра S73L1 Въпроси и отговори 11 30-09-2010 15:34
Проблем с Homecast HS 5001 IR калокалов ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 17-09-2010 07:36
БАЛКАНИКА МТВ В БУЛСАТКОМ berks ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 11-06-2009 14:31
БУЛСАТКОМ imported_admin ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 27 15-04-2008 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.