The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-01-2012
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Най добре си остани където си сега и си гледай това което искаш, засега няма по добри от тях, а се подготвя и напълно нов приемник.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28-01-2012
джон марлоу джон марлоу не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте ,
Искам съвет от знаещите и за да не отварям нова тема реших да драсна тук ...
Та въпроса ми е следния :

Имам Булсат ,ХД приемник който дават от Булсат, живея в Англия .доволен съм от каналите ,гледам основно бтв ,нова, кино нова, HBOHD, дисковеритата ,нашънал географик, VH1 classic , FOX ...
Не съм доволен от приемника,пълна скръб е знаете , за нищо не става ,но булсат не предлагат нищо друго ...

Загледах се по satelitte.bg .сякаш имат повече HD канали, гледам че сигнала тук е по силен даже от в България и мога да полвам друг приемник въпреки че и тяхния май е 100пъти по добър от на булсат но пък се зачетох по писанията из форума и стана ясно че има много маниашки приемници

Въпроса ми е следния , кое е по добро ? мога ли да ползвам друг приемник за Булсат ? или ако взема на satelitte.bg карта и си купя тяхен приемник или вие да предложите нещо което "по върши работа" но пък да не е много скъпо ,искам добре да се виждат HD каналите ,да може да записва предаване ако мен ме няма...в общи линии това е най важното.

И още нещо , имам един HD приемник на тукашния англлиски SKY ,вътре е с диск и менюто му е доста добре направено , мога ли да го ползвам за нещо този приемник или става само за скай ? имам и антена насочена на Астрата на 19 градуса от която гледаме англииските канали.

Така де , пишеше мнения

Последно редактирано от джон марлоу : 28-01-2012 на 17:41
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28-01-2012
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За булсат не може да ползваш друго оборудване (приемник), освен тяхното.

Сателайта имат повече ХД канали и се очаква да пуснат още такива.
Тях може да ги гледаш с неоператорски приемник, но ако не ти се занимава е по-добре да си вземеш приемник от тях. Предимство на техния приемник е че няма да ти се налага да правиш нещо, когато оператора промени пакета или параметрите на излъчване. За Оптикума им (приемника) има писано из форума.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28-01-2012
джон марлоу джон марлоу не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

а могат ли да записват приемниците на satelitte.bg ??? или поне USB за external hard drive?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 08-02-2012
prodan1234 prodan1234 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от севдалин Вижте мненията
Само за протокола,какво не ти харесва в булсат да знаем какво да ти предложим.
p.s. А за кабелните оператори трябва да кажеш от къде си.
Не ми харесва че приемника им е само до 1080i, а не 1080p, картината някой път е лоша и други оператори имат повече HD канали.. От София съм.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, избиране, на, Оператор, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком GSM оператор! Вито ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 14 20-12-2011 20:30
Помощ за избор на оператор nusho Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 06-04-2011 20:38
Globul сателитен оператор? rater Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 9 13-03-2011 18:59
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.