The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-04-2012
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,987
Благодари: 4
Получил благодарност:
215 пъти в 173 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Ноивят сезон на Aarati Party е хит в програмата на Food Network HD



Новият сезон на Aarati Party е хит в програмата на Food Network HD всеки ден от 12.50 и 17.50 ч.


Любимата ни Аарти се завърна с нов сезон. Победителката в шести сезон на „Следващата звезда на Food Network“, Аарти Секйера, кани зрителите да се присъединят към нея за едно весело „Аарти парти“, в което тя споделя лесни и вкусни трикове, чрез които да обогатим американските вкусотии с простички, но уникални индийски влияния. Дали ще спретне обикновени сандвичи и перфектно печено пиле или ще пренесе класически хлебен пудинг и червена леща на нови висоти, Аарти умело комбинира познатото с екзотичното, за да създаде апетитни ястия. Без значение какъв е поводът, поредицата обещава великолепна храна и безкрайно забавление за домашните готвачи по целия свят.



Ето и някои от тайните на Аарати, споделени от нея в откровено интервю!

1. Разкажи за първия път, когато готви пред камера.
В продължение на много години, когато бях дете, се преструвах, че снимам мое собствено кулинарно предаване. Мислех си, че съм много интересна! В действителност първият път, когато готвих пред камера, бе за първия епизод на предаването ми в YouTube „Aarti Party“ (което все още можете да гледате, ако желаете!) Държах камерата с една ръка и се опитвах да готвя бабагануш с другата. Накрая осъзнах, че не мога да обеля горещия патладжан само с една ръка, затова помолих приятелката ми, която беше дошла да работи със съпруга ми, да държи камерата вместо мен. Тя мразеше патладжан. Когато свършихме със снимките на видеото и тя опита бабагануша, мнението й се промени. Беше страхотен ден. След това моят мил съпруг Брендън сам предложи да снима всички мои клипове… което е доста удобно, защото ме снимаше само от красивата ми страна. Ха!
2. Кой или какво вдъхнови любовта ти към готвенето?
Семейството ми. Всички сме обсебени от храната. Спомням си, че когато съпругът ми се запозна със семейството ми, каза „О! Това е типично за всички Секйера!“ А аз попитах „Какво е?“ „Начинът, по който мислите за обяда веднага след закуската и за вечерята веднага след обяда. Типично е за всеки един от вашата фамилия!“
„Да.“
Израснах с майка, която вярва, че щом искаш нещо за ядене, трябва да си го приготвиш. Обичаме да ядем и навън, но да можем да готвим вкусотии със собствените си ръце – това е въпрос на чест в нашето семейство!
3. Можеш ли да споделиш с нас някои от своите полезни трикове и съвети?
Толкова много ястия започват със запържен лук, особено в индийските гозби с къри. Повечето от нас прибързват и съкращават този процес, но да изпържите лука, докато хубаво омекне и стане златист, е ключът към доброто ядене… Това е като основата на висока сграда. Ако тя не е стабилна, сградата ще пропадне и ще се събори. Затова отделете време и изпържете лука, докато не стане точния цвят или консистенция, което се изисква в рецептата. Бъдете търпеливи!
Също така опитвайте ястието си преди да го сервирате! Това е толкова простичко, но всички понякога забравяме да го правим. Вкусете го и си задайте въпроса – нуждае ли се от още сол? Ако е достатъчно солено (а често не е), тогава опитайте малко киселина – лимонов сок, балсамов оцет, оризов оцет… Това може да обогати яденето и избистри замъглените вкусове и аромати. Лека сладка нотка под формата на мед или нектар от столетник може да придаде завършеност на блюдо с много подправки. Според мен как започваш и как завършваш едно ястие са най-важните моменти в кухнята!
4. Коя кухня е любимата ти?
Не мога да кажа, че е една, особено в Лос Анджелис, където изборът е голям, а и много готвачи размиват границите между традиционните кулинарни обичаи. В момента не мога да се наситя на суши. Но ме попитайте следващата седмица - вероятно ще кажа нещо съвсем различно.
5. Има ли храна, която не би опитала?
Определено не съм фен на бамя, но когато кажа това, някой ми предлага нова рецепта, която вярва, че ще промени мнението ми! Бих опитала всичко поне веднъж.
6. Кой е най-любимият ти ресторант в целия свят?
Кухнята на мама. Наистина. Има един специален нюанс в нейното готвене, едновременно деликатен и смел. Бих разпознала храната й навсякъде.
7. Твоят специалитет?
Много хора ме спират на улицата и ми благодарят за моята салата от къдраво зеле. Може да гравирам тази рецепта на надгробната си плоча! Толкова се гордея с нея. И до днес това ми е любимата салата!
8. Как се почувства, когато „Aarti Party“ стартира по Food Network?
Все още чувството е сюрреалистично, когато го гледам по телевизията! Съпругът ми Брендън понякога казва, „Хей, някога представяла ли си си, че ще имаш предаване, носещо твоето име по Food Network?“ и аз започвам да се смея, защото е толкова налудничаво! Бях притеснена за шоуто, тъй като знаех, че представям кухня (индийската), която американската аудитория тепърва започва да опознава… и опитът на някои от хората не е особено добър! Но аз се надявах, че те ще дадат шанс на моята гледна точка за индийската храна… и за моя радост, го направиха!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
aarati, food, hd, network, party, на, Ноивят, ПРОГРАМАТА, сезон, хит


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Изненадите на FOOD Network HD през май 2011 г. Chello Central Europe ДРУГИ 0 02-05-2011 17:58
Food Network HD през септември Chello Central Europe ДРУГИ 0 03-09-2010 17:15
Food Network HD - през август Chello Central Europe ДРУГИ 0 11-08-2010 14:49
Бен ТВ превзема Cartoon Network – само виж програмата за юли! ТИНТИН ДРУГИ 0 08-06-2010 10:13
Food Network се появи на Sky UK ТИНТИН НОВИ ЧЕСТОТИ 0 09-11-2009 21:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.