The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 07-05-2012
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Подобни програми има хиляди и за андроид и за симбиан. Ако едната не върши работа винаги можем да качим друга. Най-лесния начин, който не изисква скъп телефон и върви на всички произведени през последните 30 години е червената слушалка. Когато някой звъни и не се вижда номер, просто не му вдигаме или прекъсваме.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 07-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ripperbg86 Вижте мненията
За спам смс-ите, звъниш на оператор и казваш, че не желаеш повече да получаваш рекламни смси и те ги спират. ...
Спират, трънки! Ментел не могат (не искат, но казват, че не могат) да спрат техническите съобщения. И покрай техническите ми идват разни реклами за хороскопи. Просто не е истина как ме дразни да ми досаждат по никое време да плащам за нещо, което мразя по принцип. Оставил съм си една Прима с номера, който ми знаят всички и се налага да им търпя простотиите.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 07-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз не съм получил нито един непоискан смс, освен поздравления за празниците от МТел! Телефоните ми са фирмени и съм посочил, че не искам да получавам. Така, че не си приказвай наизуст, моля.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 07-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Аз не съм получил нито един непоискан смс, освен поздравления за празниците от МТел! Телефоните ми са фирмени и съм посочил, че не искам да получавам. Така, че не си приказвай наизуст, моля.
Aве мен, поне Примите са турбо налазени с СМС-и. Зак'во да си измислям. От преди не знам колко години съм се разправял да спрят да ми пращат. Казаха ми, че техническите не могат да ги спрат. И покрай тях и някой за хороскопи, онлайн чалга и подобни пристигат. За какво да лъжа? То поне реклама като реклама да беше, а то игрички за малоумници! Супер ме вбесяваха!
p.s. И на договор съм бил, същата свинщина! Технически идват от време на време, не може да ги спреш.

Последно редактирано от Rabin : 07-05-2012 на 13:48
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28-10-2012
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 7
Получил благодарност:
40 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От известно време хора които се представят като служители на Булсатком започнаха да ми звънят на мобилния от скрит номер. Предлагат ми да ми пуснат спреният от 6 месеца ZHD100 за следващите 6 месеца срещу 2 платени такси. На въпроса ми - трябва ли да се обадя в най близкия обслужващ офис ми отговарят че не е нужно. Уговорката била само за по телефона. В офиса трябвало само после да платя. Естествено че отказвам - не вярвам на сделки по телефон, но искам да попитам съфорумците къде е врътката? Ако се съглася случайно мога ли да се окажа с нов срочен договор за определено време напред?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28-10-2012
Стивт Стивт не е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не виждам от какво те е страх...!!! Ако се съгласиш ще получиш 4 месеца бонус... демек плащаш 2 получаваш 6. Няма договори, няма нищо.
__________________
САТ-ТВ Гоце Делчев
0899 77 88 68
http://xcomputersbg.com
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28-10-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те не слушат клиентите си и се държат нагло и надменно. Сега им се струва невероятно,как може толкова хора да се откажат в рамките на няколко месеца. Нищо чудно някои от отговорните да има за задача да връща изгубени клиенти,че почнаха да им се изплъзват лидерските позиции и няма лев за осъществяване на плановете. Ако искат,могат да продължават да се гаврят с дългогодишните си клиенти и много скоро ще станат един красив спомен. Не им го пожелавам,но това,което сами си правят,никой друг не може да им го направи.

Последно редактирано от Зелен : 28-10-2012 на 17:35
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Зелен за този полезен пост
d.ivanov (29-10-2012), Rabin (29-10-2012)
  #48  
Стар 28-10-2012
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 7
Получил благодарност:
40 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стивт Вижте мненията
Аз не виждам от какво те е страх...!!! .....
Притеснявам се от телефонни оферти поради некоректната практика на други телевизионни и мобилни оператори компрометирала тотално телефоните. Мои приятели и колеги изгоряха по тази линия, така че от тук нататък единственият договор който мога да имам с доставчик е този сключен в негов офис и записан на хартия.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 28-10-2012
metody72 metody72 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 71
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко извън темата, но була минава под земята и чиниите се изхвърлят. Звъняха ми да ме питат може ли да си сложат разпределител та като тръгнат да спират чиниите да им е готово всичко. Ще минем на тотален контрол.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 28-10-2012
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

и как ще минат под земята в село Езерец шабленско?!?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсаткомск0, зарибяване, или, по, телефона, тормоз


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СМС тормоз от близу АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 12 29-03-2012 10:20
булсатком много сте го закъсали щом до мен опраяхте престанете с психическия тормоз uscxeu Кошче 7 13-06-2011 21:20
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.