The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 16-08-2012
многознайко многознайко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране все забравям

Пак във същата програмка има начин да се ровиш в червата на Uboot.
Има надежда да стане възможно през бутоните на приемника да избираш коя енигма ще стартираш, а не на всяка смяна да търсиш комп.
Риска е ПРИЕМНИКА ДА СТАНЕ НА ТУХЛА. Не правете това вкъщи. Или пък - науката иска жертви - избора си е ваш.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16-08-2012
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от многознайко Вижте мненията
Там отдето е минал българин трева не никне. Заргакум си беше отворил гъза с месеци, и като го научихме ние, манджата спря. Сега като забелязахте тази благинка, и вече от скайдрайв искат регистрация, преди си теглех като пич. Случайно ли е ?...

Не че и едно благодаря казахте, но да ви кажа още нещо полезно. Този път не съм го тествал, но то си има хора за всичко. В архивата на j00ztalator има програма с която под линукс може да се трансформира нормална енигма във енигма за инсталация на USB диск. Така че има за пробване за целия китайски народ. Успех!
Тази програмка я знаем/img-2-targz/ ,но както казваш е под Линукс ,а не всеки има инсталиран такъв.Не виждам за какво да кажем "благодаря"...
Заради това ли:

Цитирай:
Първоначално написано от миленн
Искам да питам как може да се направи така че да зареждаш имиджи от флашка. Т.е може да си качиш 2-3 Енигми, Спаркове....... и да ги ползваш според нуждите си. Също е удобно за тест на нови имиджи? Как е възможно това?

МНОГОЗНАЙКО ОТГОВАРЯ:
-----------------------

Има, макар че не е по най-удобния начин. Става с програма която е написана точно за тази цел и всички стадии на подготовка на процеса се правят чрез нея. Неудобството е че за избор на нова енигма, а не последната ползвана , се ползва същата програма. Казва се j00ztalator, автора е поляк - Zdzislaw Kowalski. Останалото е гугъл и английски. Понеже от разните правила на форуми ме е страх да дишам, не давам линкове.
Наистина щяхме да благодарим ,ако беше седнал и направил едно упътване как стават нещата стъпка по стъпка ,с линкове за необходимите програми и т.н.
Между другото ,случайно попаднах на тази тема в руски форум и там се понаучих това -онова,после забелязах ,че Милен е пуснал тук тема за Мултибута , и че ти си му дал някакъв отговор.Това е било преди по-малко от месец и никакво движение по темата.Както се вижда вече има резултати.
А иначе е много лесно да кажеш : "абе има тук някаква програмка,оправяйте се...."
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!

Последно редактирано от viktor : 16-08-2012 на 16:40
Отговори с цитат
  #43  
Стар 17-08-2012
многознайко многознайко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ръководство

Ако не беше написано ръководството, вероятно щях да го напиша. Защото наистина цялата процедура не е очевидна. Но то си го има, на полски и английски. И архивката с програмата и ръководството качих. Така че, по моето скромно мнение трябва да ми се благодари 2 пъти. Първо за дето без никаква гаранция за успех съм се ровил из интернета за да открия въпросната програма, и съм я тествал, което е ясно след като предупреждавам за най-големия и недостатък.
Второ, задето не съм написал ръководство и стимулирам останалите да учат английски. Който иска всичко да му е готово - да си пусне кабелна и да си извика техник да му настрои телевизора. И който не иска да учи английски, винаги ще научава нещата последен.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 17-08-2012
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодарим!....първи път
Благодарим!....втори път

Вероятно.........
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!

Последно редактирано от viktor : 17-08-2012 на 11:38
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21-08-2012
многознайко многознайко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 8
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Браво! Почти успя да ме направиш смешен, но като че ли не е това целта. Няма полза да ми се кланяш защото нищо ценно вече не знам по темата. Освен например че съм тествалуспешно
BPanther's Neutrino Image
für Edision Argus Pingulux
изключително добро конфигуриране на език на говора и субтитрите. Надявам се че решава проблема със филмите на скай де дето ту имат ту нямат английски
http://pingulux.mbremer.de/Experimentell/stm24/ Интересно е някой пробвал ли е със спарк от USB. И сори че малко не е по темата, но спарк за амико работи ли на медията ?
Благодаря предварително






Отговори с цитат
  #46  
Стар 21-08-2012
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ,прав си-не е това целта!Нека,кой с каквото може да допринесе за развитието на темата.Не съм пробвал, дали "спарк за амико работи на медията "
По принцип НЕ би трябвало да може да се инсталира.Четох обаче ,че успешно се инсталира Fulan на GMedia,дали наистина е така...не ми се експериментира.
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21-08-2012
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 602
Благодари: 49
Получил благодарност:
108 пъти в 71 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тези имиджи в какви формати могат да се намират и на каква програма се компилират?
VLC плеър някой подкарал ли е на Спарк или сателитен приемник с друга операционна система и как?

Последно редактирано от аспух : 21-08-2012 на 12:27
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21-08-2012
Аватара на viktor
viktor viktor не е на линия
сатфен
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 594
Благодари: 225
Получил благодарност:
303 пъти в 139 поста
Сваляния: 96
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прочети внимателно темата ,има отговори на твоите въпроси!
Да не пишем по няколко пъти едно и също...

http://dtv-bg.com/showthread.php?p=178720#post178720

http://dtv-bg.com/showpost.php?p=179151&postcount=18
__________________
В гората посоките на света се познават по мъха на дърветата ,а в града - по сателитните антени!

Последно редактирано от viktor : 21-08-2012 на 14:44
Отговори с цитат
  #49  
Стар 21-08-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сега гледам моднатата Небула и съм много доволен
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
Отговори с цитат
  #50  
Стар 21-08-2012
Валентинко Валентинко не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 632
Благодари: 91
Получил благодарност:
82 пъти в 59 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миленн Вижте мненията
Сега гледам моднатата Небула и съм много доволен
Какво е новото в нея-плейва ли вече филми със субове?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
usb, буут, Мулти, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с мулти логин BULLET MPCS/OScam 13 30-01-2012 09:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.